Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Jsem alkoholik??
#3368
Jsem alkoholik?? Před 13 rok, 1 měsíc  
Prosím o pomoc....

S přítelem jsme spolu dva roky. Zatím bydlíme odděleně. Jsem šťastná, že ho mám , je velice komunikativní, pracovitý a celkově dost inteligentní člověk s vysokým všeobecným přehledem. Pracovně hodně vytížený. Dříve jsme se vídali takřka denně, dnes tak 2 - 3x do týdne. Vždycky když se spolu scházíme, jdeme do hospody. Dokonce už se z toho stal takový rituál, že po cestě k němu domů nebo ke mně se ani jeden druhého neptáme a už automaticky do baru"na jedno" míříme. Kolikrát tam sedíme i tři hodiny,přítel vypije několik piv,sem tam to proloží panákem, já vypiju +- litr vína a jdeme domů. Ráno mně bývá kolikrát hodně zle. Sama doma nepiju, přítel často se spolubydlícími. Nezřídí se do bezvládného stavu, spíše do nálady. Vždycky , když za ním jedu, těším se, že si půjdeme sednout do hospody. Popijeme , probereme spoustu věcí, plánujeme naší budoucnost. Dávka alkoholu se zvyšuje. Už nestačí to , co dřív. Kdykoliv jsem měla přítele, chodili jsme do hospod maximálně 2x do měsíce. Dnes, když se podaří tak několikrát do týdne. Musím podotknout, že chuť na alkohol mám neustále, kdy si na něj vzpomenu. A především , když jsem s přítelem. Zdá se Vám to coby běžná situace? Díky moc za odpověď....
Laya

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3371
Re: Jsem alkoholik?? Před 13 rok, 1 měsíc  
Úplně přesně vím, o čem mluvíte...Pokaždé, když jsme se s bývalým viděli, šli jsme pít.Je to jenom zlozvyk!..Zkuste spolu dva týdny nepít, určitě si budete mít, co říct i tak a pak vás to ani jednoho určitě nebude tolik lákat:)..Vím, že je to těžké, ale jde to!Stačí jenom chtít!..Nenechte to zajít dál a přestaňte, dokud můžete.U mě to už daleko došlo a není pomalu den, kdy se nenapiju.Už piju i sama.Dneska v noci jsem málem vytopila byt,když jsem chtěla odvzdušnit topení (už se mi stalo víc podobných věcí,když jsem byla opilá)...Možná Vám to připadá směšné,ale i já si prošla předtím obdobím, kdy mě pití lákálo stejně jako Vás a místo toho, abych hned přestala, jsem pila dál a teď to je tak, jak to je...Vážně si s přítelem promluvte,jděte spolu třeba do bazénu nebo někam..Prostě se nějak zkuste zabavit jinak..Vy to určitě zvládnete!
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter