Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...12131415161718...86
Dolů
Téma: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu
**
#34295
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Milá Reminiscence, vskutku nejsem pánbíčkář, nevím, jak to napsat, ale mě se asi až skrzevá moje závislostní průšvihy a s tím spojený trápení, otevřelo něco jako - boží pole.
Ono to vyvolává až patos, tak hned dodávám hospodsky: Serenity, vole!
Děvče, ty jsi mj. živoucí důkaz, že inteligence před trápeníma, spojenýma s požíváním, neochrání.
Ale stejně jsem přesvědčenej, že pomáhá a moc Ti přeju!
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34397
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Angie,
Tak jak se tam mas? Snad jsi ok. Moc na Tebe myslim a zni to asi blbe, ale "jsem s Tebou". Ozvi se, az to pujde. Drz se!!!
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34405
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Tak uz jsem se celkem zajela do rezimu. Dny utikaji hodne rychle. Dnes je den 10. Kdyz uz jsem tady tak se to snazim vyuzit. Ale pravidla me dost drti, nektera mi nedavaji smysl. A porad neumim identifikovat vcas tzv toxireci,, ktere jsou prisne zakazane-proste mluveni o alkoholu nebo drogach. Jsme tu snad kvuli tomu a v osobnim volnu se tomu vyhnout nejde. Taky mi trochu leze na mozek zensky kolektiv. S klukama se nemame sanci potkat a nesmime se bavit. Dnes vyjimecne jsme mohli-bylo setkani absolventu lecebny a byl volnejsi rezim. Myslim ze by vubec neskodilo mit nejake terapie spolu. Ale chapu ze nekdo by se mohl zamilovat a terapeuticky tym se toho proste chce vyvarovat. Nevim jak dlouho tu vydrzim. Hodne se vyhazuje za prestupky. Dokonci radne tak kazda 5. Nekdo jde na revers a nekdo za prestupky.
Celkove jsem klidna a beru to tu proste jak to je a jde.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34489
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Angie!ako to preživaš?je to diktat,že?Posluchať.
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34490
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Je tu někdo?
Alhena
Expert Boarder
Příspěvky: 92
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34515
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Tak reziim me drti hodne. Chytam prestupky. Clovek skoro nema cas se zastavit a nadwchnout. Ve volnu stejne hlavne piseme ruzne elaboraty. Je to horsi nez vezeni. Snad brzo napisu vic
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34543
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Tak se bojim ze me za par tydnu disciplinarne vylouci
Za prestupky. Staci se o par vterin opozdit. Nejak to nezvladam. Hlavne nechapu jak ma tohle nekoho "vylecit". Psychoterapie taky nejsou denne. Hlavne piseme same obhajoby postupu do dalsich fazi, ty nam vraci abychom napsaly dodatky, piseme elaboraty.. clovek nema ani poradne kdy to psat. Do toho hlidat rajony a funkce (predsedkyne, budickarka, kvetinarka, cvicitelka..). Do toho nahrazovani prestupku (uklid navic, kolaz, nastenka, elaborat, program na nwjakou aktivitu-ale prestupek to nesmaze). Hlidat poradek na pokoji, hlidat so hrnek a sllenicku, stokrat denne se prezouvat, nekdo musi I hlasit po kazdem jidle kolil snedl (ja nastesti ne, nemam podvahu), nesmime pres den lezet na posteli, vsude zhasinat, nemit nabijecku v siti v dobe aktivit... aktivity (rozcvicka, ullid, komunita, prace v parku, kresleni, dilny, prednasky atd) tesne navazujii a je cas jen si zakourit. Kdyz je vecerni skupina, je volno jen hodinu a pul vecer a do toho se musi vejit hygiena, pripadne rajjon (mapr koupelna se dela vecer)
Psycholozky vidime ani ne kazdy den, nedavaji nam zpetnou vazbu, nechavaji mluvit nas a jen ryjou jake.mame pocity. No nevim. Kazdopadne pit nechci. A jestli ten rezim ma mit odstrasujici prillad tak to zvladli dokonale.
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34545
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Angie, to to zní teda hodně drsně, hodně. Ale ty zas nezníš nijak moc zkrouhle a už vůbec ne ufňukaně, to je dobrý. Nezbývá než držet palce.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34548
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Připojuju se k Sochařovi, držím palce. No nevypadá to jako procházka růžovým sadem, člověk si udělá nějakou představu, jak by to mohlo bejt a jak by to pomohlo, a ono je to jinak. Angie, drž se, vydrž, zvládni to a až se vrátíš, bude to už život jinej, lepší,hezčí...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#34576
Re: Tak jsem zvědavá, jestli to zvládnu Před 7 rok, 11 měsíce  
Zdravim komunitu.Chcem sa priznať.Stale pijem,vikend bol bez alkoholu,no dnes rano v obchode automaticky pivo v košiku a je doma.Pritom VIEM!!!že nemôžem piť alkohol.Zavislosť je silnejšia ako ja.Zostáva posledna možnosť: liečebňa.Urobim to čo Angie...Aspoň nejaka šanca,som sklamany sam zo seba.Som vyslovene zavislacky typ.Ako maly chlapec som sa stale držal maminej sukne,ako velky chlapec som bol zavisly na priatelke/citovo/,som zavisly na kave,jedine cigarety ee.Absolutne mi nechuti nikotin.Ostatne drogy som nikdy neskusil,ani nechcem.Alkohol ma devastuje až až...Sumar: závidim abstinujucim zahradkarom,knihomolom.Ste o level vyššie ako ja.A ešte ma interesuju dva pohlady na problem.Mužsky svet: včelař,ladis,sochař,zdenĕk,dee..
a...žensky pohlad šantal,katka,stopka,reminisence,kira...No muži sú z Marsu a ženy z Venuše :-)Som optimista...cez slzy
zdenek
Platinum Boarder
Příspěvky: 627
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...12131415161718...86
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter