Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Piju a nemuzu prestat
#3397
Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Pit jsem zacala asi ve 30 letech. Zila jsem s alkoholikem a byl to muj utek z reality. Kdyz sel na svuj tah a ja vedela, ze prijde az rano a opily pod obraz, opila jsem se doma uplne do mrtva, abych jeho prichod zaspala. Pak jsem objevila kouzelny ucinek leku a alkoholu. To uz jsem se neopijela obcas,ale pila jsem trosku umirnene, ale denne. Kdyz jsme se rozesli a ja si nasla noveho partnera , na cas jsem prestala pit uplne. Otehotnela jsem a odstehovala se za partnerem na vesnici. Zacala jsem mit spoustu volneho casu, nudit se a zacala jsem v tehotenstvi pit. Pila jsem tvrdy alkohol a vypila tak 0,5 l denne. Cim jsem mela vetsi strach, ze se mi narodi postizene a alkoholem nejak poskozene dite, tim jsem ten strach prepijela vic a vic. Nakonec jsem porodila krasneho, zdraveho syna a na cas se uklidnila. Jenomze ne na dlouho. Syn bude mit dva roky a ja uz piju znovu. Rano si otevru nalacno ta tri piva, v poledne kdyz jde syn spat, tak se jdu taky vyspat. Pak teda do vecera nepiju, az kdyz sn vecer ulehne. Pak dopiju dalsich pet piv nebo 0,5 l vodky. Zatim me alkohol nijak nebrani v starosti o domacnost a rodinu. Syna nijak nezanedbavam, denne varim, hraju si s nim, uklizim. Dokonce mam pocit, ze jsem diky alkoholu klidnejsi a "zabavnejsi". Partner o mem piti vi a nevadi mu to. To je jasne, protoze na chod domacnosti to nema vliv. Kdyz tu ale ctu prispevky a udelala jsem si test, uvedomuji si, ze jsem alkoholicka a mela bych s tim neco delat. Jenomze se nemuzu donutit, protoze zatim mi alkohol vic dava nez bere.
Irena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3400
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Irčo, jestli můžu radit, obraťte se ihned na nějakou poradnu, to není pravda, že by Vám alkohol víc dával než bral, zatím si to neuvědomujete, ale vím jak to bylo u nás, já vím, že nejde jen tak přestat, že to není lehké, Vašemu příteli to nevadí, protože Vás má rád. Ale tím, že jste si uvědomila že ten problém máte tak jste udělala první krůček na cestě k řešení, zkuste ze začátku třeba aspoň nepít tvrdý alkohol, jenom piva a určete si kolik jich vypijete a postupně to snižujte, přeju Vám ať se to povede, už kvůli malýmu
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3402
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Kdyz jsem to po sobe cetla, co jsem napsala, bylo mi normalne ze sebe spatne. Nikdy driv jsem to nahlas nepopsala ani nevyslovila. Parkrat jsem si to uvedomila, treba kdyz jsme byli na vikend u meho otce a ja tam nemohla pit. Tak jsem mu v noci tajne projizdela lednicku a upijela ,co se dalo. Doma si delam zasoby, nemusim to delat ani tajne, protoze pritel na to nic nerika. Vidi flasky, kdyz nakupujeme spolu nalozim mu do kosilu bedny s pivama, on to da do auta a nerika nic. Jo , jedou poznamenam, ze kdyz piju, jsem daleko prijemnejsi.
Ale prece nemuzu jit k doktorovi a rict:"Heledte ja chlastam denne 0,5 l vodky a k tomu xx piv, mam male dite a potrebuju s tim neco delat. Vzdyt me syna muzou sebrat. !"
Irena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3404
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
jenže ten organismus také nevydrží všechno, můj přítel takhle pil denně půl litru rumu a piva a stále víc a víc, také si myslel že je příjemnější když má v sobě chlast, ale to se zdá bohužel jen těm co pijí, nakonec ho nechali odvézt sousedi, když jsem zrovna nebyla doma, je na jipce v deliriu
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3406
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Tak jsem si dnes akorad uvarila kavu a nic nepiju. Aspon nejaky zacatek. Uvidime vecer. I kdyz ja jsem asi ten kvartalni pijak nebo jak se tomu rika. Mela jsem obdobi treba pul roku, kdyz jsem nepila vubec. Kdyz jsem pred materskou chodila do prace, tak jsem nepila skoro dva roky. No nepila....nepila pres tyden, jenom o vikendu. Asi pred tremi mesici jsem drzela dietu a taky jsem vydrzela nepit asi 6 tydnu.
Ja se vykecavam a normalne mi to vnitrne trochu pomaha. Nikdy jsem o tom s nikym nemluvila, takze je to nove a divne, ale fajn.
O me opravdu nikdo, krome partnera, nevi, ze piju. Bydlime na vesnici, skoro nikam nechodim, lidi tu je malo. O to vic me desi, ze na to nekdo prijde. Ve meste, kde jsem bydlela predtim, to vedelo hodne lidi. To jsem ale delala i ostudu, protoze jsem chodila pit do baru. Kvuli tomu jsme se i s ex partnerem rozesli, protoze jsem mu v opilosti permanentne zahybala a byli potom u nas doma strasne hadky. Parkrat jsem prisla domu v zime bez bundy, parkrat me nekdo dotahnul domu zvalenou s roztrhanyma silonkama. Ale to jsem pila o hodne vic nez piju ted. Ted se kvuli synovi prece jenom drzim a namol se neopijim nikdy. Uz jenom proto, kdyby v noci plakal, abych se probudila.
Kdyby me aspon omezovaly finance, ale penez mame docela dost a tak si muzu koupit jakykoliv alkohol, kdy chci.
Irena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3408
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
tak to jste Irčo šikulka, jinak o tom vykecávání to je pravda, funguje to, jednou kdysi dávno v nějakým pořadu myslím tabu, řekl Šmucler, že když nenecháte ženskou vykecat tak je to pro ní až hormonální vražda , taky jsem jeden čas hodně pila, před třema rokama když mne opustil otec mých dětí a utekl za mladší, tak jsem do toho vlítla, naštěstí pro mně začaly asi po měsíci soudní boje o mé dcery, tak jsem radši hodně rychle přestala, teď jsem v situaci, kdy můj přítel leží na jipce s delíriem, já jsem bez bydlení, od února vlastně i bez práce, kvůli finanční krizi, nevím co řešit dřív, ale vím že alkoholem bych to určitě nevyřešila, vy máte kluka ještě malinkýho, mým holkám je 10 a 4 a ty už vnímají fakt všechno, jsou mou velikánskou motivací k tomu jak fungovat dál
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3426
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Irenko,je to jen otázka času,kdy máte pocit,že vám alkohol nevadí a dokonce vás udržuje v kondici.Je to plýživá chobotnice,která se z kraje tváří jako nejlepší a nejchápavější přítel ale nebude to tak stále to mi věřte,udeří zákeřně a ve chvíly kdy nebudete mít sílu se bránit.Proto toho hodného"kamaráda" vyžente svinskym krokem z domu,dokud je čas.Dítě Vám nevezmou nebojte,pokud se staráte a máte snahu se dát do pořádku.Tato situace může nastat až nebudete už mít chut se starat a zvládat a "přítel" alkohol nad Vámi bude již vládnout a že nastane jestliže si necháte hřát hada na prsou,to si pište.
Marti,vidím to pro Vás jako životní výzvu,chvíly bude krušno,ale určitě to zvládnete,najdete bydlení i práci a bude fajn.Co vaši rodiče nepomohli by?Už kvůli dětem?Nemusíte na vše být přeci sama.Zapojte rodinu alespon v začátcích,pak už by to mohlo jít lehčeji.Držím palce děvčata Vám oběma.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3428
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Moc děkuji Ivíkovi, jo jo teď jsem zrovna u rodičů jinak bych z toho všeho asi zkolabovala, život není peříčko, ale pořádná traverza, ale myšlenkami jsem stále u něj na jipce, bohužel pořád nic nevím a to nevědění je asi to nejhorší
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3445
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Já zkouším přestat,zatím se mě daří,ale zažila jsem neuvěřitelný šok!Probudila jsem se na záchytce.Pořád na to myslím a je mě dost trapně. Největší strach mám že se to doma dozví.Nikdo doma nic neví,vše jsem poctivě zaplatila a doma jsem řekla že jsem byla u kamarádky.Tak doufám že už to bude jen dobré,uvědomila jsem si že takto žít nechci.Má někdo prosím zkušenost jako já? Zajímalo by mě jestli vše skončí propuštěním ze záchytky a zaplacení složenek? Alkohol ničí mě,ale i moji rodinu,proto je pro mě nejlepší s ním nadobro skoncovat.Držte mě palečky,aby vše dobře dopadlo.
Alice

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3446
Re: Piju a nemuzu prestat Před 13 rok, 1 měsíc  
Tak kde je tý naší snaživý holce konec ? Jak to že se neozývá ?
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter