Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...9101112131415...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#3680
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Ivko, tak to je špatný ..ale vím, jak je to těžký přestat a jak je snadný se dostávat z jedný závislosti do druhý..Teď se snažím to aspoň omezovat, ale...zatím nic moc..nekupuju už si zásoby na doma - v tom je asi jediný zlepšení..V úterý jsem měla víno a pivo a v pondělí jsem byla taky na pivu (to jsem sice nebyla ani v náladě, ale i tak..)..Já to nechápu, v čem je to tak těžký nepít...Dřív mi to šlo a teď..?

Sisi, snažím se nepít, ale moc mi to teda zatím bohužel nejde...Teď se učím na kuchařku, takže to zvládám v pohodě, na jiném oboru bych byla pěkně v háji..A jak dlouho jste pila? Zkoušela jste už na ty kruhy nějaké čaje?Třeba by to pomohlo a k doktoru byste nemusela

Bludičko, těch 25 dní je hodně velkej úspěch, jen tak dál
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3681
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Sisi, koukám, že už jste tu dobu psala, všimla jsem si toho až teď..
Veronika

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3682
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
čéče.. prostě nejlepší je ze dne na den.. Prostě najednou NIC.. a pohoda.. Hej tak si dej kofolu nebo tak.. jde o to, změnit jenom zvyky.. Taky měním hodně věcí.. Docela záhul.. Ale tak si řekni že nic a začni nepít..! .. to půjde, uvidíš
..taky studuju -letos matura- a je to hafo.. předtím, když sem se opíjela, tak sem měla kupodivu hodně pohodový známky (i přes to, že jsem se moc neučila.. asi štěstí nebo co..) .. Teď, když nechlastám, tak to tak moc nezvládám. Nějak nemůžu najít správnej rytmus na to, učit se... Je ironií že s chlastem mi to šlo líp..
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3683
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
To určit ne. Musíme to Petře zvládnout. Já jsem si furt stěžovla, že jsem sama, ale v podstatě mi to tak vyhovovalo. Nikdo mě neotravoval, nemusela jsem se kontrolovat, ale já bych žádný normální vztah v tomhle stavu ani nemohla mít. Sice jsem nějaké známosti měla, ale vždycky jsem od nich utíkala, abych si pak doma o samotě to víno mohla nalít. Je to strašný, když to člověka tak ovládá. Teď jsem se s někým seznámila, vídáme se asi 2 měsíce. Sice si nejsem jistá, jestli se to bude někam vyvíjet, ale musím tomu dát šanci a dát se do kupy. On totiž s tím pitím žádný vztah nemůže být normální. A člověk se chová jako debil, pardon za ten výraz. Pořád jako by z toho vztahu člověk utíkal k lahvi a já už takhle nemůžu žít dál. Moc bych si přála normální vztah, ale já jsem doteď dělala vše proto, abych ho neměla a jen a jen kvůli vínu!
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3684
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Nevím, jak starý je Petr a Bludička, ale zdá se mi, že vy jste oproti nám holky tak mlaďounké. Moc nám všem držím palce, jdu si udělat nějaký ten bylinkový čaj a dnes mám tedy první den. Jsem na sebe zvědavá. Mě je přes třicet a celé mládí, když teď nad tím přemýšlím, tak jsem k tomu pití inklinovala. Jedna v rodině se pije, takže jsem to brala za běžnou součást života, ale nikdy by mě nenapadlo, jaké peklo ten neřád dokáe s lidmi udělat a jak se mu postupně člověk stane otrokem.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3685
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Gratuluji Sisi.
První den jsi zvládla na 1 s hvězdičkou.
Jen tak dále.

Dobrou a klidnou noc vám všem.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3686
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
jo no.. to asi jsme poměrně mladší.. mě je 19.. Ale víc jak poslední 2 roky to bylo.. No, nebylo to z toho, že by mi šlo o zábavu, ale jenom o to opít se. Když byla škola, tak to bylo jedno.. Po škole pár piv, několik panáků.. Skoro každej den.. Často okna, někdy vůbec nevím jak jsem se dostala domů..pak nějakou dobu nic.. Šlo to hodně to extrémů.. Pak teda už šlo jenom o to opít se.. Často půllitráky vodky.. Prostě bylo to vostrý.. Přeháněla jsem to.. A několikrát jsem se hodně rozbila.. Ale bylo to fakt hodně.. vostrý... :-|
Ivana

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3687
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
První dva dny jsou hračka, problém nastává ten třetí či čtvrtý den. To se z nejhoršího oklepu a mám pocit, že si můžu v pohodě to víno zase dát.
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3691
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Zdravím,hezky jste to tu rozjeli,vítám Sisi.Moc se mi líbila Péto Vaše věta"lepší je nespat,než spát s dvěma promilema"
Co já se napočítala oveček a co kilometrů jsem se nachodila od okna k oknu a spánek nikde.Propocené pyžamo a třesavka,hrůza vzpomínat.Péto,píšete,že jsem z toho venku,nejsem,jen doufám,že nenastane v mým životě situace kdy mě to hodí zpátky.Byla jsem v léčebně s paní,která nepila 15let a pak,už si nevzpomínám z jakého důvodu začala,ale šlo to už pak hodně rychle a nejde to zastavit.Je to celoživotní,ale říkám si "svý už jsem si vypila,ted se musím věnovat jiným aktivitám " Tak se držte a říkejte si" dnes se nenapiju,co bude zítra uvidíme"
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3698
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 13 rok, 2 měsíce  
Tak mám první večer za sebou, usnula jsem v půl druhé, což je relativně úspěch. žádné pocení ani třesy. Kruhy pood očima stále jjsou, celkově si připadám jako baňka, jsem cela oteklá. Obličej, ruce, chodidla, špatná pleť, skelné oči. Je hrozné, jak se tím člověk hyzdí brrr. Kolikrát se na sebe ani nemůžu podívat do zrcadla. Ale snad to bude už jen a jen lepší. Dnes se tu budu vyskytovat sporadicky, mám strašně moc práce, ale děkuju všem za podporu. Počasí je tady tak uplakané....
Sisi

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...9101112131415...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter