Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...131132133134135136137...146
Dolů
Téma: Nesnáším to, ale nedokážu přestat
*
#10285
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, třeba paradoxně ten dnešní kolaps byl ta poslední výstraha a Tebe to tak nakopne v tom přesvědčení , že se musíš léčit u odborníka, třeba to bylo varování, že dál už to Tvoje tělo a duše nesnese a chce to radikální řez. Léčení. Třeba zvládneš ambulatní.Budu ráda / a si všichni tady /, když dáš zprávu, jak se Ti vede, a a jak na Tebe doktor zapůsobil. Není to z nějaké zvědavosti, ale jak se nás to všech týká, tak člověk s Tebou tak nějak víc soucítí, ač se nikdy nepoznáme. Nevadí, jsme na jedné lodi !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10286
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
dám vědět určitě...no bylo to dost drsné i s temi lékaři ta neosobnost a nejprve na mne chtěli volat policajty, za zneužití výjezdu...no teda zkušenost k nezaplacení..nejlepší byl ten psychiatr...ˇříká, tak milá paní buď se do toho dáte a začnete se léčit, nebo umřete...no tak asi tak....budu se hlásit a děkuju moc všem...v tom šíleném stavu je i tohle fórum velká opora...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10287
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato, takže to poznali, že to byl kolaps z alkoholu ???Já, když jsem byla po alkoholovém opojení, tak jsem byla vděčná taky za to se alespoň vypsat tady na foru, protože lidem, co nemají ten problem, bych se styděla tohle všechno vyprávět !!!!
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10288
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Peťo, děkuji, že to sem píšeš bez příkras, jen tak je to je.Hodně lidí to může nakopnout, začnou taky abstinovat.A Tobě už nic jiného nezbývá, než opravdu začít!Neboj se, zvládneš to!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10289
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
no ten stud je taky hrozný..ale co už...tohle jsem si prostě způsobila a teď musím krok za krokem z toho vylézt, no a jestli to lékaři poznali, já jsem jim to vše řekla, že 5 dnů piju a 2 dny bliju a že mám strach že z toho zešílím, neb to je nejhorší...je ti zle bliješ, objímáš mísu a v té hlavě peklo a strašný strach, že to nemáš vůbec v moci zastavit, podivné ale je, že i po tomhle alkoholovém dobrodružství mám jaterní testy úplně v pořádku a všechny ty měření co jsem ráno absolvovala jsou v pořádku..to nechápu, asi to moje tělo chudák má dobrý základ.což jasne že neznamená že budu dál experimentovat
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10290
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Výsledky jaterních testů nejsou až zas tak vypovídající. Skutečný stav jater se dá zjistit na ultrazvuku nebo biopsií.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10291
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
no to je jasné, že mám rozhozené celé tělo, ale veřím, že se dám do kupy...musím...kvůli sobe, kvůli děcek, zase prostě začít žít jako člověk a ne zvířátko..tak mi držte palce...
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10292
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petře, tak trošku pravdu nemáte,pokud jsou transaminázy, a všechny hodnoty transferáz v pořádku / komplexní jaterní testy/, jsou játra funkčně v pořádku. Buď Petro ráda, že je tomu tak !!! Z jednotlivých poměrů hodnot to doktot dost dobče pozná.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10293
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
Petrato nechtěl jsem Tě nijak strašit.
Aneto, na webu se dá snadno dohledat, že cirhotické změny neznamenají automaticky zvýšené výsledky testů. Často se stává, že se na cirhózu přijde až biopsií.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#10294
Re: Nesnáším to, ale nedokážu přestat Před 11 rok, 9 měsíce  
petře i tak jsem vystaršena dost, ale to teď asi není to podstatné, podstatné je už nechlastat, najít pomoc a prostě se z toho dostat..játra se zpraví...horší ta hlava nemocná...najít ty spouštěče stavů a naučit se je rozeznávat..a hlavně když se mi zase bude dařit pár měsíců nepít....nemyslet si, že když si dám skleničku tak neuškodí..prostě to přijmout jako fakt...jsem alkáčka a je to na hraně, tělo už dává jasné signály..tak přeji všem dobrou noc...už půjdu spát a trocha i regenerovat, s čajem z ostropeřce, coca colou a nadějí, že bude lépe
petrata

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...131132133134135136137...146
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter