Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: To už není sranda:(
#3541
To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Zdravím, dlouho čtu tenhle web, vždycky jsem myslel, že to zvládnu, ale teď fakt ne:( Jestli to někdo bude číst, popovídám svůj příběh, potřebuju pomoct
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3542
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Pepo, čteme to, jistě.Vypovídej se.Už to sranda fakt asi není.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3543
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
nevím, čím začít a mám strach, že to přečte zaměstnavatel nebo rodiče:( nemluví ze mě absťák ani chlast
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3544
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
omlouvám se, ale toto jsem musel smazat
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/03/2011 09:21 Provedl: peepa. Důvod: toto jsem musel smazat
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3545
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Popovídám Vám večer, teď na to bohužel nemám čas a mám strach z kontroly. Díky
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3552
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Po měsíci zase další absťák. Nevím, čím začít, je toho strašně moc. Nedokázal jsem přestat ani kvůli přítelkyni, proto jsem o ní přišel. No a od té doby to bylo čím dál tím horší. Minulý rok v květnu jsem to musel říct rodičům a začal to řešit. Od té doby už nepiju, ale cca jednou za měsíc se opiju. A to nechci, ale nevím jak to udělat, vždycky si řeknu, že jednou to nevadí, pak piju 2 dny. Snad pomůže, když Vám tady každý týden napíšu, že jsem to zase týden vydržel, jinak opravdu nevím. 9.3.2012 chci říct: už rok ani kapku. Držte mi palce
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3555
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Pepo, držím vám palce, ona to se závislostí na alkoholu není nikdy sranda, přemýšlejte o tom v jaké situaci se vždycky opijete a pak se radši preventivně vyhýbejte takovým situacím.
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3561
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Situací je tolik, že se jim nevyhne, nebo si nějakou vymyslí.Chce to nějakou podpůrnou léčbu, sám to nikdo nezvládne.AA!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3795
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
Zdravím všechny, je to skoro 14 dní, co jsem neměl ani kapku. Zatím to jde dobře, nemám na to ani chuť. K předchozím příspěvkům: situace, kdy mám chuť se napít, jsou asi dvě, nuda a dojeb. S tou první, to už jsem se naučil, najít si něco jiného a nezabíjet nudu pitím. Navíc mám docela dost práce tak na to ani nemám čas. Ale ta druhá situace, tomu se asi do konce života nevyhnu. Například teď mě křivě obvinili z krádeže, málem zbili a v podstatě okradli o 250 korun, takže jsem na tom s náladou dost blbě, a jediné co mě napadá, je si jít něco koupit a napít se. "Naštěstí" to nejde, protože mám ještě večer schůzku s klienty. Ale kdybych měl volno...nevím. Poraďte mi prosím, jak si zlepšit náladu, nebo spíš: jak přestat myslet na špatné věci bez toho, aniž bych přestal myslet vůbec v důsledku intoxikace alkoholem. Díky Pepa
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3804
Re: To už není sranda:( Před 13 rok, 1 měsíc  
člověk si má umět dělat radost z maličkostí, já mám radost z toho že dnes svítí super sluníčko a zima už je snad nadobro pryč , zkuste to taky
martinab
Junior Boarder
Příspěvky: 29
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter