Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Poslední šance?
#3572
Poslední šance? Před 13 rok  
Dobrý den, jmenuji se David, 31 let a alkohol užívám od 17-ti. V této době jsem začal i kouřit cigarety. V 19-ti letech jsem začal po škole pracovat na obvodním oddělení PČR, alkohol jsem užíval pravidelně s přáteli o víkendech i mimo něj. V roce 2005 jsem se dostal na místo krim. technika, kdy mojí prací je zajišťovat důkazní materiály (stopy) a to jak na místech činu, tak na osobách (mrtvých). Ze začátku jsem se krásně vymlouval na svoje povolání a tím ospravedlňoval své nadměrné pití. V roce 2008 jsem znovu potkal svoji první lásku, kterou jsem si vzal a máme spolu dvě krásné děti. Koupil jsem domek a jelikož si ještě přividělávám u kamaráda na stavbách, máme i plně hodnotný život. Svatbou a odstěhováním jsem přišel o svůj společenský život, který jsem si začal nahrazovat nepravidelnými útěky do hospody, kde jsem do ranních hodin pil a hrál automaty, které mi nahrazovaly moje kamarády. S automaty jsem přestal již před jeden a půl rokem, ale s alkoholem je to horší. Před rokem jsem přestal na půl roku pít i kouřit a když jsem si myslel, že jsem to už zvládnul, tak jsem si občas skleničku dal. Teď piji i kouřím jako před tím - hrůza. Dneska jsem přestal a začínám abstinovat. Moje děti a žena mi za to stojí, snad mi to už vyjde a nebudu se muset za sebe stydět.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3745
Re: Poslední šance? Před 13 rok  
Dobrý den Davide.
Jsem na tom docela podobně jaky Vy.Mám také 2 malé děti, je mi 31 let.S tím, že Vám za to děti a žena stojí máte 100% ní pravdu a tohoto názoru se nevzdávejte.
Není nic horšího než když musí děti vyrůstat po boku opilého rodiče.Držím Vám palce.
Budete-li chtít, přidejte se na forum nesnáším to ale nedokážu přestat.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3776
Re: Poslední šance? Před 13 rok  
tak to Vám držím hoši palce. Moje sestra dělá pelko mamině a já už nevím co sní. Léčbu odmítá, ona přeci problém nemá a maka je z ní ve fázi šílenství, kde jako jediné východisko vidí skok z okna.... nevím co dělat...
lena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3782
Re: Poslední šance? Před 13 rok  
Leno, v tomto případě poradím asi zahrát pořádně na city.
I člověk, který je v takovém stavu musí cítit ještě nějakou bolest.
Myslím tím nějakou srdeční záližitost.Dejte jí ultimatum.
Petr

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4317
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 11 měsíce  
Přeji krásný den všem, je to již měsíc co jsem se nedotl alkoholu a cítím se super, doma to je taky dost poznat, začal jsem si místo staveb přivydělávat na motokárách jako mechanik a i když se pohybuji mezi lidmi požívající alkohol - tak to se mnou nic nedělá, spíš na nich pozoruji svoje bývalé stádia. Je mi jasný, že po měsíci jsem žádný boj nevyhrál a že to je trať do konce života, ale musím přiznat, že jsem si už polemizoval s myšlenkami, že jedno pivko neuškodí. Výsledek byl takový, že jsem šel kamarádovi na dva dny pomoc se stavbou a večer jsem si dal nealko. Do postele jsem padl jako zabitý a zase všechno v OK. Na káry jezdím autem, tak mě to ani nebude lákat a když jo tak si zas otevřu na chuť piva nealko. Peťo a Leno, děkuji vám za váš příspěvek, moc mi to pomohlo a přeji vám aby se vaše plány a sny změnily ve skutečnost. Šanci vyhrát máme všichni!
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#4319
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 11 měsíce  
Davide, sám jsi si vyzkoušel, že pokoušet sám sebe s jedním a dost, je nemožné.Ale určitě stojí za to nepít ani to jedno, nemožné je najednou až normální, jde to, návratnost je veliká.Šťastná rodina, děcka pyšní na tátu, Ty sám v klidu, máš svou důstojnost, cítíš, že nejsi nula....vydrž.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7512
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Tak mi to zase nevyšlo a prý poslední šance, myslel jsem si po půl roce jak to mám zase všechno pod kontrolou a málem jsem vážně přišel o svoji rodinu. Začínám znovu a vím, že to už bez lékaře nepůjde, proč to píšu? Abyh si to každej den přečetl a vzpoměl si na to, že nesmím vzít do pusu ani kapku a splnil sliby, které jsem dal sám sobě - né tomu druhému, který alkoholikovi stejně nebude věřit, ale vážně jenom sám sobě.
David

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7513
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Davide, vydržet do smrti nepít, alkohol číhá pořád, vždy nás dostane!Ale není to tak zlé, celoživotní abstinence má víc výhod, než si dovedeme představit.Zkus teda antabus, zajdi na AA, pak teda léčebnu, a stejně je dobré i po léčení chodit na AA, je to forma doléčování, však uvidíš sám, poznáš.Rodina, zdraví Ti jistě stojí za tu abstinenci.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7515
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Děkuji líbo za příspěvek, ale antabus nebude v mém případě potřeba, nemám problém vydržet abstinovat, ale mám problém, že když se někde napiji, tak nedokážu přestat a jít domů, v poslední době mi z toho vznikli dvoudení až třídení flámy. nevím jak to udělat s léčbou, abych nepřišel o zaměstnání.
david

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#7531
Re: Poslední šance? Před 12 rok, 2 měsíce  
Ahoj Davide, mám to docela podobné vydržet by nebyl takový problém, ale pak si hlavně nedat. Pokusím se o to i já, víme že máme problém a s problémy se špatně žije. Vydrž to
Foxy
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter