Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: Co děláte, když "to na vás přijde"?
#39209
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
Premyslela jsem dnes nad tim, co psal Dee. O te nostalgii, jak byla vlastne u piti i sranda. O socialnim vyrazeni atd.
Vite, k cemu jsem dosla? Ze i kdyz byla sranda, tak se to pak pos.alo, pokazilo, bud ostuda, nebo pruser, hadky a urazky. Vetsinou hlavne vse dokupy plus okno
A uraz. Fakt jsem neprisla na "akci", ktera by taky dobre dopadla. Alespon tedy poslednich par let.
No a k tomu socialnimu vyrazeni: to nastalo spis po kalbe... nezaradila jsem se mezi normalni spolecnost.
To byla takova dnesni sebereflexe a vlastne mi pomohla. Pomohla mi si vzpomenout, ze jsrm v jedne z tech poslednich fazi. Presne jak Dee vlastne u toho prispevku psal...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39217
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
Šantalka vies,ze aj ja som rozmyslala,co napisal Dee? tak vzdy ked bola sranda, tak ako pises nieco sa pos..... a v poslednej dobe teda dva roky som na akcie nechodila robila som si ich doma sama a tie okna to boli tiez dobre haluze a rozmyslas ze co vlastne sa udialo co som komu povedala, co robila no des. uz som to tu aj pisala ja som zaspala hocikde a ked som sa prebrala tak bac dalsie okno
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39218
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
A to uz nechceme, vid! To radsi tu obcasnou nudu
Ale ja se myslim nudit nebudu...v tom pravym slova smyslu. Ze to nema tu "stavu", no to bude mozny, ale staci zavzpominat...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39221
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
tak ja sa teda nenudim aj ked sa to niekedy tomu podoba ale stale sa snazim vyplnit cas a tiez aj rada sem tam sa nudim a nic nerobim spomienky to je to jedine hadam co mi ostane teda dufam,ze inac vsetko ok. ja len teraz prevraciam ocami ked si spomeniem na nejaku prihodu volam to poucna prihoda a ta pride hocikedy a hocikde aj dnes ked som isla domov autom ze ako som si veselo soferovala pod vplyvom. esteze sa nikomu nic nestalo
katarina
Platinum Boarder
Příspěvky: 560
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39223
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
Šantalka napsal:
Premyslela jsem dnes nad tim, co psal Dee. O te nostalgii, jak byla vlastne u piti i sranda. O socialnim vyrazeni atd.
Vite, k cemu jsem dosla? Ze i kdyz byla sranda, tak se to pak pos.alo, pokazilo, bud ostuda, nebo pruser, hadky a urazky. Vetsinou hlavne vse dokupy plus okno
A uraz. Fakt jsem neprisla na "akci", ktera by taky dobre dopadla. Alespon tedy poslednich par let.
No a k tomu socialnimu vyrazeni: to nastalo spis po kalbe... nezaradila jsem se mezi normalni spolecnost.
To byla takova dnesni sebereflexe a vlastne mi pomohla. Pomohla mi si vzpomenout, ze jsrm v jedne z tech poslednich fazi. Presne jak Dee vlastne u toho prispevku psal...


Přesně tak, když to na mě přijde, tak taky vzpomínám na ostudy a okna. A ještě k tomu se snažím vybavit si z paměti stavy bezvědomí a zvracení. Nenávidím zvracení, to je utrpení. Trik je hlavně v tom, dokázat si tyhle zážitky vybavit co nejživě. A problém je, že po pár měsících se tyhle hrůzy začínají postupně vytrácet z paměti a tak si zase člověk řekne, že by si mohl zkusit dát pár piv nebo pár deci vína s pevnou vírou, že tentokrát už to zase zvládne. A tak pořád dokola...
Karel Václavek
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39226
Re: Co děláte, když Před 7 rok, 6 měsíce  
Karle, to je fakt. Uz jsem zde psala, ze by bylo fajn, kdyby mozek pri bazeni pustil nejake to chutne video z nejake vyvedene sebedestruktivni alko-akce. Ono by nas to preslo raz-dva
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39229
Re: Co děláte, když "to na vás přijde"? Před 7 rok, 6 měsíce  
Já jsem nad tim taky přemejšlela a je pravda, že mam za sebou hoodně dobrejch vydařenejch večírků, ale vždycky, i když to byla super sranda mě čekala ráno strašná depka a přepíjení kocoviny. To potom byl krásnej stav uplnýho vypnutí. Ale nakonec jsem toho vždycky vypila ten druhej den skoro víc jak při večírku a ta noc a dni potom!! FUJ FUJ
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39230
Re: Co děláte, když "to na vás přijde"? Před 7 rok, 6 měsíce  
Takže střízlivosti fakt nelituju, děkuju za každej den. Radši občas trochu "nudy", ale zas jak se to vezme, co je nuda? Nevim, mezi ožralejma blbcema je občas větší nuda než doma u knížky
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39253
Re: Co děláte, když "to na vás přijde"? Před 7 rok, 6 měsíce  
To mas Rachel pravdu. Neni nuda jako nuda
Jinak ja jsen dneska nejak od rany. Ted jsem srovnala i manzela, malem z toho byla hadka, kdyby nemusel rychle pryc...(chtela jsem, aby cestou do sauny a do hospody aspon povesil v susarne pradlo). Ohen na strese! Tak jsem se po delsi dobe zas rozklepala, ale ustala jsem to...
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#39256
Re: Co děláte, když "to na vás přijde"? Před 7 rok, 6 měsíce  
A to i přes tu tvojí nohu jo? No to naštve, chápu
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter