Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2425262728293031
Dolů
Téma: Jak dál, když selžete...
*
#42841
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
ahoj Zuzko,zasmála jsem se ,že podle Mudr.nejsi až taková alkoholička...
to já taky ne podle svého psychiatra nejsem alkoholik,jen depresivní a taky úzkostná ,to ,že je to následek chlastu přece všichni víme .
Ještě ,že já vím ,že jsem alkoholička
a teď nepiju a po lécích je to lepší.Na alkohol chuť nemám ,chválabohu.
Tak se drž.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42842
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
A prosím co bereš za léky? Z toho Ataraxu mám celkem vítr podle recenzí, prý moc na úzkost nepomůže, zato zaručeně utlumí až do spánku, to v práci nepotřebuji
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42843
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
triticco večer,třetí měsíc a je mi líp.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42844
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Ono to musíš vyzkoušet,mi taky hodně antidepresiv nesedlo,hlavně Deprex,po tom jsem nespala vůbec.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42850
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Dobré dopoledne, tak zatím jsem žádný lék neužila, čtu na ně recenze a nestačím se divit, co nám to píšou za sragory... Mám pracovní víkend, takže se držím při dvou pivech večer po práci, suchý dům a docela to jde. V úterý mi přijde to Selincro, tak vyzkouším a pak uvidím co dál... I když někde v koutku duše tuším, že ty ataky paniky a úzkosti samy nezmizí...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42851
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Nejako tomu veľmi nerozumiem. V chate si písala nedávno, že budeš brať selincro a chceš to ustáť na jednom pive. Teraz píšeš, že sa držíš na 2 pivách. Aký má potom význam brať selincro kvôli jednému pivu?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42852
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Ja som mal najväčšie záchvaty paniky a úzkosti práve z takých 2 pív. Predstava, že môžem ísť do krčmy a dať si len pivo a poldeci, lebo ráno do práce, to bola moja panika. To máš chuť vypiť si a musíš sa kontrolovať. Pre niekoho ako ja, kto nemá klapku v hrdle, to bolo utrpenie. Po 2 som chytal slinu a nie aby som mal v najlepšom prestať. Tak ako teraz, mi je oveľa lepšie. Ja som z dvoch pív nemal nič. Akurát väčšiu chuť piť ďalej. Pre dve piva (alebo niečo iné) sa mi vlastne ani neoplatilo chodiť do krčmy.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42853
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Krtek : Mudr říkala, že když to se Selincrem dám na jedno pivo bude vlastně po problému, což mě tedy pobavilo... Chci to vyzkoušet jak to funguje, zatím mám pořád myšlenky u sklenice - připadám si jako blb, který na nic jiného nemyslí i v práci se těším až padne a počítám každou minutu... Mě ta kombinace toho co mám brát přijde vražedná : ráno půlku Zoloftu, půlku Ataraxu,Selincro při pití - no copak jsem sebevrah? Přece nemůžu kombinovat léky s pitím, to snad MUDr. ani nepočítala s tím, že za 14 dní kdy tam mám jít přijdu...
Pistácie
Expert Boarder
Příspěvky: 106
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42854
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Zuzana napsal:
Krtek : ... Chci to vyzkoušet jak to funguje, zatím mám pořád myšlenky u sklenice - připadám si jako blb, který na nic jiného nemyslí i v práci se těším až padne a počítám každou minutu... (
To poznám. Pre mňa to bolo priam šialené obdobie. Bolo to po 2 rokoch abstinovania. Pol roka som s tým bojoval. Nakoniec som sa dal zavrieť na detox na 2 týždne. Teraz je už všetko v pohode. Po tom šialenom pol roku mám pred alkoholom neskutočný rešpekt. Už to nechcem zažiť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#42856
Re: Jak dál, když selžete... Před 7 rok, 2 měsíce  
Dve pivá, pff, na to by som sa vykašlal. To ja, keď som sa v piatok večer ROZHODOL (rozhodol, samo mi do vozíka nenaskočilo) kúpiť si v obchode pivo - a pri tom som bol úplne TRIEZVY - tak som rovno zobral tri balíčky Plzní po šiestich kusoch. Večer koľko budem vládať, a zvyšok doobeda na postupné ukľudnenie sa. K tomu ešte nejaké Acidko na trávenie, vitamíny, zdravie je prvoradé. Lenže počas toho ukľudňovania som si povedal, a však vlastne môžem pokračovať aj dnes, ukončím to zajtra... a zajtra... a zajtra... Prípadne sa mi už nechcelo vláčiť ťažké pivá a kúpil som niečo tvrdé, a to už som ozaj smeroval skratkou na cintorín. Ako sa stať z úspešného mladého muža mŕtvolou v rekordnom čase.
Žilinčan
triezvy od 23.3.2016
Gold Boarder
Příspěvky: 267
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Místo: Žilina Narozeniny: 02/07
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2425262728293031
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter