Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123
Dolů
Téma: Kdy se z Vás stal alkoholik? Případně jak a proč?
*
#43429
Re: Kdy se z Vás stal alkoholik? Případně jak a proč? Před 7 rok  
Podobne hovorí aj alkoholik. Prestať môže kedy chce, ale nechce. Nemá dôvod, veď všetko má pod kontrolou.
-------
Rozdíl je, že alkoholik tak hovoří, ale konzument to má pod kontrolou..
Morfeus
Expert Boarder
Příspěvky: 110
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
Morpheus: This is your last chance. After this, there is no turning back. You take the blue pill - the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill - you stay in Wonderland and I show you how deep the rabbit-hole goes.
 
#43523
Nejsem alkoholik Před 7 rok  
Já jsem alkoholik nebyla nikdy. Mysleli si to jen moji blízcí (nikdy jim tu léčebnu neodpustím, a to už to bude rok).Jen se ráda napiju, no a co proboha??
Angie
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43531
Re: Nejsem alkoholik Před 7 rok  
Nic, co by bylo, si toho nevšímej. Tys sem začla psát a prošla sis nějakou cestu a došlas k tomuto. Ty první tvé příspěvky byly dost "alkoholické",
teď to zvládáš. A mluvíš ještě celkem pod vlivem, takže je ti fajn, klid na duši. Přes týden to taky zvládáš jen se na zkouření těšíš, jinak nic... jo úraz, stane se, jednou, dvakrát....
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter