Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...910111213141516
Dolů
Téma: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem?
*
#43191
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Včelaři!!!:Ty mladochu Měla jsem za to, že jsi starsi, nevím proč.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43192
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Zilincan: Bylo. Zazil jsem tento stav x krat. A vzdy jsem v chlastani pokracoval. Toto je treti dlouhodobejsi nepiti za cca 5 let nadmerne konzumace alkoholu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43193
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Tak to jsi dobrý.
Selincro a Antabus byly taky moje berličky, takový schůdky do střízlivosti.
Po nesčetně pokusech, kdy jsem se zaříkával a přesvědčoval, že už s pitím končím.
Asi jsem potřeboval uvěřit něčemu mimo sebe a zafungovalo to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43198
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Katka napsal:

proč za blbce - když lidi neví, jak na tom jsi a byli zvyklí, žes pil, neříkej, že nemají blbý řeči. možná, že se situace změnila, že popíjení už není tolik in..nevím, do hospody skoro vůbec nechodím. pokud se to všechno změnilo, tím líp.


Záleží v jakých kruzích se člověk pohybuje.. Je fakt, že já jsem osobně dost samotář a abstinent k tomu, takže mi to nepití přijde úplně normální, naopak nenormální mi přijde pití, a to i docela malýho množství. Jsem exot? Ale není to tak odjakživa, taky jsem si vypila dost, ale nějak mě to přestalo bavit.. alkoholička nejsem. Když se někdo vysmívá nebo diví kvůli nepití, můžeš se ty (nebo kdokoliv) vysmívat a divit kvůli pití.. a když se člověk ožere, tak se můžeš divit stonásobně. Já to tak mám, nevím, co je na ožralosti "cool".
Jana
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43199
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Ještě vás chci poprosit o názor. Nějakých prvních pár měsíců vztahu s "mým alkoholikem", když jsem ještě nevěděla, že je závislý, jsem kalila s ním. Měla jsem sama dost problémů, do něj zamilovaná, tak mi občas ty večery s ním u vína přišly vhod. Až na to, že to gradovalo to takových rozměrů, že už mi ten alkohol začal zasahovat do života, třikrát týdně kocovina, lezlo to do peněz. Plus jeho ožralecký scény, vždy toho lupnul tak dvakrát tolik co já. V tý době mi došlo, že je problém. Na přímou otázku mi dal přímou odpověď, přiznal se k závislosti. No a já najela okamžitě na abstinenci. A nějaký první dva měsíce to bylo docela hustý, protože ačkoliv jsem si myslela, že to bude brnkačka, měla jsem na ten chlast hroznou chuť. Mohl to být počátek závislosti??? Já to vydržela asi 7 měsíců, pak jsem si jednou dala víno a pak jinej večer pivo a zjistila jsem, že mi to už vůbec nechutná a nic mi to neříká.
To jste tu taky někdo psal, že jste se po dlouhý době napili a nic už vám to neříkalo...
Jana
Senior Boarder
Příspěvky: 50
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#43203
Re: poradí mi někdo co s partnerem alkoholikem? Před 7 rok, 2 měsíce  
Dělat nemůžeš vůbec nic, dokud on sám nic dělat nechce.
Pomoc druhému, pokud o ni sám neprosí, je totálni nepokora a naprostá nadřazenost, aneb má vůle se staň.....
Lenka
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/02/2017 01:46 Provedl: Lenny.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...910111213141516
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter