Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#563
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ivliku, dneska mě v AT nabídla účast ve skupině, což jsem odmítla. To si vůbec nedovedu představit, jednak by tam ze mě nevyrazil nikdo ani slovo a navíc si nedovedu představit, že bych ty lidi mohla někdy potkat na ulici, to by byla pěkná ostuda. Na tenhle krok připravená nejsem a jak se znám, tak ani nebudu. Já bych musela na skupinu dojíždět 100 km do Prahy, kde mě nikdo nezná, to by bylo na zvážení.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#566
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Hani,můj názor je ,dělej jak cítíš,pokud na tom nejsi tak jak sis myslela a můžeš organizovaně pít,zkus to,pokud se necítíš na skupiny tak tam nechod,do ničeho se nenut,vše ukáže čas!Ale pokud má někdo problém s alkoholem a snaží se ho řešit není podle mě ostuda,naopak chce to hodně síly.Horší je chovat se k problému laxně a upít se,bez ohledu na sebe,okolí atd.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#568
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ještě jsem chtěla napsat,pokud by sis to přeci jen s těma skupinama rozmyslela nebo by tě k tomu okolnosti donutily,tak v Praze vede skupiny Monika Plocová centrum se jmenuje Almafemina.Byla mojí psychoterapeutkou před osmi lety se léčila se závislosti,jedna z nejlepších lidí v mým životě.Moc mě Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#570
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ivliku, laxní přístup určitě nemám. Nechci se nijak omlouvat ale myslím si, že třeba v porovnání s Irčou jsem na to nebyla tak zle, ale to je můj osobní názor. Něco se sebou dělat chci a taky dělám ale nejsem smířená s tím, že bych se měla zavázat k doživotní abstinenci. Chci žít normální život se vším co k němu patří. ´
Pro mě je pití ostuda a na skupinu nepůjdu. Když bych v něčem do budoucna změnila názor, tak to přiznám. S tím problém nemám.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#571
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Alkoholik už nemůže v životě pít normálně. To Ti na terapii neřekli ?
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#573
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ano řekli, že je pouze minimální procento lidí, kteří to zvládnou.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#575
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
No, koukám, že máš sice nejvíc příspěvku v diskuzi, dokonce v rubrice Ideální postoj Hany k alkoholu, ale jinak tady svými příspěvky mateš hlavy alkoholikům. Alkoholik nemůže pít ani příležitostně.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#576
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Hani já jsem po první léčbě taky nebyla smířená a musela jsem si to zkusit.Pořád jsem se přesvědčovala že to je omyl že nemám problém s alkoholem,ale s psychikou.Zkusila jsem a už vím a jsem smířená.Kdo nezkusil nepozná.Ale chtěla bych tě varovat může se to projevit až za delší dobu,z kraje se může zdát že to máš pod kontrolou,může přijít zkrat.Já před druhou léčbou taky jen experimentovala,dařilo se zvrtlo se to naráz.
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#578
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Andreo, rubriky o sebě si rozhodně nepíšu, já jsem tady řekla svůj názor, stejně tak jak to děláte vy a zkoušet pít a tady psát o tom jak jsem zapřísáhlý abstinent nehodlám, na to vážně čas nemám.
Zkus si líp přečíst některé příspěvky a zjistíš, že něco podobného má víc lidí za sebou, jenom asi neměli možnost to tady napsat.
hana
Gold Boarder
Příspěvky: 193
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
ICQ#: 261093865 Pohlaví: Žena Narozeniny: 06/17
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#579
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 14 rok, 1 měsíc  
Ivík to vystihla přesně. Hana si svoji závislost na alkoholu jesště nepojmenovala a nepřiznala si nahlas, že je alkoholička. A alkoholička nemůže pít jenom příležitostně.
Andrea

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter