Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...19202122232425...60
Dolů
Téma: Jsem alkoholik a nevím co dál
**
#8375
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Ale nekrasnejsi na tom je, ze kdyz vydrzis, bude to cim dal, tim lepsi.
Ivan
Junior Boarder
Příspěvky: 32
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8376
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Já to znám.Taky jsem dokázala zmizet tam kde jsem tušila pokračování pití to jsem už měla děti.Vrátila jsem se až za dva dny.Dokázalo mi být docela jedno,že jsem matka a mám doma děti-bylo to silnější než mateřský pud,než láska,než cokoliv.Ber to jako svoji minulost-smutná,ale poučná.Snaž se žít součastností.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8382
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
POTŘEBOVAL BYCH POMOCT MÁM PROBLÉMY S PITÍM A DOST VELKÉ JE MI 33LET NEMÁM ODVÁHU NIKOHO POŽÁDAT O POMOC DOST SEM TOHO NAPACHAL ZLÉHO TAK SE POKOUŠÍM TOUTO CESTOU
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8383
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku, nic o Tobě nevíme, nemůžeme pomoc, poradit, netušíme jak, proč........
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8384
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
nevím na koho se obrátit klekaři se mi moc nechce aby mě někam posílal pokoušel jsem se sám to zvládnout ale vdy mě to dostane mám velké rodiné problémy což beru kdo je dnes nemá ale mě to dostává někam kde vůbec nechci bejt akorát pak poslouchám že se lituju tak se uzavřu a zbytek se děje sám
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 14/03/2012 12:03 Provedl: megh.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8385
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku-sám alkohol se ti nenalije.Nad rozlitou kaší se nebrečí.Sama se neutře,ale je jí škoda.Stejně jako každého,kdo se upije.Najdi si na stránkách ANONYMNÍ ALKOHOLICI a na první skupinu se hned vydej.Jestli ti nepomůže tam osobní setkávání-tak ti nezbývá nic jiného,než na 3měsíční pobyt v léčebně.Nesranduju-myslím to vážně.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8386
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
jsem tu porvé vůbec nevím kde se mám obrátit možná by pomohlo to sezení vůbec netuší o co tam jde moc lidem nevěřím má hloupá vlastnost vím moc dobře proč za pokus to stojí proto sem tady
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8387
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku.Všechno je jednou poprvé.Jděte tam,doma nechte strach a předsudky a dostavte se na první skupinu.Jsou tam alkoholici jako jste vy.Všichni bez rozdílu se rozhodli nepít.Program,který Anonymní alkoholici nabízejí je program uzdravení pro každého z nich-tím i pro vás.Pomohl už spoustě lidem zachránit od upití se.
Jana Mertosová

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8388
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
Marku, začni tady!Napiš, proč piješ, kolik, jak často, co.....klidně i napiš o svých starostech!Nikdo tě tu nezná, nemáš se čeho bát, stydět.I to pomáhá.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#8389
Re: Jsem alkoholik a nevím co dál Před 12 rok, 2 měsíce  
proč piju to netuším ani já a jak často každej den trochu nejhorší je když mám volno tak to je mazec přišel jsem o hodně přátel večery jsou nejhorší moc nespím a tak bych chtěl ale nejde to a ráno musím fungovat jsem táta od dvou dětí ale pak je večer a zase to jede
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...19202122232425...60
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter