Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...50515253545556...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53319
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Já mám Stefa právě rád, hodně mi připomíná mě Mám to / měl jsem to obdobně jako on... ale to obelhávání sebe sama je prostě blbost ... já se na to díval třeba u mě si myslím celou dobu špatně ... já jsem vlastně na počátku měl problémy, které mám i teď a alkohol je mírnil, mazal, zmírňoval, můj problém vlastně není alkohol jako takový, ale přidal se k těm problémům, které jsem ním skrýval.. jdu na to už jinak a prozatím se mi to daří, minimálně to řeším a někde se posouvám a věřím, že to bude trvat dlouho, ale aspoň to má nějaký smysl krok po kroku se někde pomaličku posunovat. Jen mě zaráží, že jsem si to neuvědomil dřív , ale asi to tak má být... a u Stefa, on je fajn kluk, ukojí ale touhu, pár dní klid, uvědomění si toho, ale pak se jak tomu vy tad říkáte DRAK zase ozve a chce zase uhasit ten plamen z huby nejlépe pívem a pár panáky jenže ty dávky/časové úseky se budou zkracovat, vím to já, ty Míšo, Stef.. problémy narostou, zdraví se zhorší, psychika i fyzično a pak bude chtít a vzpomínat, jak by byl rád za to, jak je na tom třeba teď.. nevím nesoudím, sám nejsem ok viď ale názor napsat můžu. Fajn večer
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53320
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Treba to ukociruje a bude mit rock'n roll na hodne dlouho bez zdravotnich a jinych nasledku
Dyt jo. Ten pristup je jak pres kopirak jako u kazdeho (mozna kazdeho druheho pijaka, alkoholika).
To mas jako s kdecim. Prozita zkusenost je k nezaplaceni a neuveris, dokud to nezazijes.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53321
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Maximální souhlas, jinak bych tady nepsal tyto řádky, po víc jak 2 letech, co jsem tady zavítal..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53322
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
este ma napada, zmenit mesto, pracu, zivot, ale na 2. strane, to sa na to vobec necitim, i ked mam strach, ze ako, ale to co robim neni spravne, je mi zo seba sameho zvlastne, nieco musim fest sakra zmenit, neviem ako docielit, aby to som uz nechcel, asi len fakt podstivou zmenou navykou a robenim niecoho ineho, odvahou ist do noviniek, ziskat sebavedomie a identitu inde ako pri hudbe a bare. Lebo ako vidim, je to nebezpecne jednak ta psychosamota a jednak tie moje alkotripy. A vo vysledku docielim presne pravy opak, namiesto spokojnosti ostane prazdnota, vacsia priepast medzi tym aky by som chcel byt. Idem sam proti sebe.
Zvlastne aky je to zaberak na moje svedomie a pritom to vyhladavam.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Poslední úprava: 19/01/2019 23:24 Provedl: stef.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53323
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Stef, to si myslím, že nedělej takový krok, stejně se přestěhuješ a i tam budou bary a hospody a v nich lidi se kterými si budeš u pivka rozumět spíš změnit ty lidi se kterými piješ za lidi, kteří mají trošku jiné záliby, v tu dobu, kdy utečeš do té hospody " z nudy, samoty", tak ten čas můžeš trávit jinak s lidmi, kteří ho také chtějí trávit jinak, ale je to těžké no... teď ani nevím zda jdeš do té hospody čistě za alkoholem nebo za "přáteli", které tam vždycky najdeš, kdykoliv tam přijdeš, i u nás je taková hospoda ( už dávno tam nechodím), že tam můžu přijít v lednu, srpnu, listopadu je to jedno a potkám tam vždy téměr v jakoukoliv dobu někoho známého, takže se člověk nemusí ani domlouvat a jde přímo tam ... ono v hlavě to máš asi všechno, co bys neměl, co měl, co dělat, co nedělat, horší je to realizovat no...ono čas všechno změní a ukáže Ti
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53324
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Nejde chtit vse hned. Stejne jako si nekoupime stesti jako vietnamskou nudlou polevku, kterou staci jen zalit vodou ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53325
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
stef napsal:
este ma napada, zmenit mesto, pracu, zivot,

A k cemu by to bylo? Jeste nez si vybalis v novem bydlisti veci tak vyrazis prozkoumat bary v okoli. Nemyslim si ze Tvuj problem je kde se nachazis a jaky zivot zijes - Tvuj problem je ze chces pit a jsi stastny kdyz muzes pit. Podle vseho Ti piti zatim prinasi prilis malo problemu aby jsi byl nucen chtit prestat (to se za cas zmeni). Prijde mi nepravdepodobne ze v tomto pripade muze pomoct jakykoliv terapeut nebo medikace .

stef napsal:
Zvlastne aky je to zaberak na moje svedomie a pritom to vyhladavam.

To je uplne normalni - jsi zavisly a jsi v situaci kdy je kazde dalsi uspokojeni zavislosti nejrychlejsi a nejsnadnejsi reseni.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53326
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Souhlas s Genossuke. Utéct na jiné místo před problémem, který si nosí člověk denně uvnitř sebe nepomůže ... To by mohl být i v Karibiku a pořád by ho v sobě měl, jen by si nedal pivo, ale nějakou míchačku nebo rum v místním baru
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53340
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
Ahojte, skusim zmenit taktiku, kedze vyhybanie sa funguje tak, ze zvysuje sa napatie kym to nepraskne.
V stvrtok pojdem teda odohrat ten koncert a som zatial nastaveny, ze skusim byt na nealku.
Kedze dnes som si bol po to selincro, a mam i AD, zajtra testnem pre istotu ake vedlajsie ucinky, ze sa nezosypem na podiu.
Taktiez sa prihlasujem do bezeckeho tymu, zistil som, ze ako som dnes cestoval s ludmi v autobuse, citil som sa lepsie ako sam doma. Takze vnimam, ze potrebujem nove podnety.
Inac dnes ma skoro sejmul bus na nastupisti, som prechadzal a bol som zamysleny, som si nevsimol (tym ako som sam, tak casto vo svojom svete zamysleny, velmi nebezpecne) no a bus som si vsimol asi 2 metre odomna, ale uz siel asi ako rozbehnuty bycikel, ten debil sofer nemal ani v umysle pribrzdit, este pozeral na mna nasrany, meter pred som odskocil, to boli reflexi, takze som mal stastie fakt.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53342
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 3 měsíce  
no a este 1 vec, nech to tady mam pokope, zajtra mozem rovno zavolat na venerologiu/urologiu, tam uz tiez mozem chodit ako na klavir. Myslim, ze neni asi normalne moje rizikove spravanie, ako ma ovladaju veci. Mohol som to dnes spomenut psychiatricke.
Neviem preco mi tak hrabe, ze idem za cervene kontolky, mozno alkohol neni ani hlavny problem mojho spravania, ale jasne, ze tomu velmi dopomaha. Spomeniem to psychologovi, mozno sa najdem v nejakej dalsej diagnoze.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...50515253545556...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter