Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...55565758596061...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53425
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Lucie,

ano, měla jsem doma ještě jedno víno a dala jsem ho kamarádce, teď doma nemám ani tu alpu Měla jsem doma tři birelly, to jsem jí dala taky, četla jsem, že někteří s tím měli problém, že se rozpili přece jen půl procenta tam je.
Já už teď vím, že když mě někdo bude lanařit, tak prostě ne. Nestojí mi to za to, i za ten ultimátní slib partnerovi. nechci ztratit svoji rodinu kvůli kravině, radši s nimi budu zas teď a tady. Já se teď taky snažím jinak stravovat a mám dole 9 kilo, která se nějak nakupila s tím chlastem, když jsem třeba ani nevěděla, že jsem sežrala brambůrky. Já si ani nepamatovala, jak chutnaly, jen byly drobky ráno na gauči, no nic. A chlast obsahuje plno prázdných kalorií, to je jasná věc, tak to tomu nepřidá. Cvičení zatím moc ne, furt válčíme s nemocností, i dítko. Ale i doma začínám víc fungovat, třeba uklízet.
Já třeba miluju hudbu a bez toho pití se mi tak nějak blbějc hraje a zpívá, ale už jsem zpívala i střízlivá, tak to jde! Všechno jde, když se chce. Já asi fakt věřím, že na alkáče skáčou takové ty pak přivtělené duše, ty, kterým se tady říká drak, které vyšoupnou duši z těla a drží ji na tenkém vlákně a pak jsou z toho ty ostudy (já pak ani nechtěla slyšet, co jsem dělala, a když mi to třeba řekli, strašně jsem se styděla, ale dělala jsem jakoby nic, jakože no jooo, každýmu to občas ujede...), protože to skutečně nejsme my. A ty duše, co se na nás nalepily, vedou naše kroky k těm regálům s tím chlastem, koukat na ta vína apod. v akci a přemýšlet, zda si koupit zeleninu a sýr, nebo - hele, tohle víno stojí jen 44,90, na to mám hotově, zbytek mám už jen stravenky... Tak asi tak.
Ono skutečně prostě chtít nepít - nebo nechtít pít - a jde to... A tys chtěla burčák "jen" ochutnat, co...
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53428
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Aha...JA nechapu tu odpoved vubec.
Hope
Junior Boarder
Příspěvky: 22
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/01/2019 15:44 Provedl: Stopka. Důvod: duplicita
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53430
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Lolo, přesně !!
mně se partner dodnes směje kvůli historce, kdy ráno po mé akcičce přišel do naprosto zaprasené zamaštěné kuchyně- vše od sádla, lednička, linka.. vůbec to nechápal..
Prozření přišlo poté, co si chtěl do práce sbalit den předtím uvařené uzené žebra (byl toho prý PLNÝ HRNEC - JÁ TO NEVÍM) a ty žebra TAM NEBYLY,
byl tam jen sulc.. a v koši pak našel kosti...
já, která maso skoro nejím, jsem to prostě v ožralosti celé sežrala, chápeš to ??
jsem to ráno nechápala a hlavně si z toho ani vteřinu nepamatovala..

stejně tak dopadlo spoustu jogurtů a jídla dětem určených ráno na svačinu..

já to akorát ale zásadně na nějaké "převtělené naskočené duše" nesvádím,
jednoznačně chlast NAPROSTO OTUPIL A ODSTAVIL CENTRUM SEBEKONTROLY...

známe to z hospod, že.. kdy chlapi usnou na wc, spadnou z barové židle, nejdou do práce jak mají apod.

no - jak říkáš - nikdy více

s hudbou mne to také mrzí, neužiju si ji tolik (při požívání doma jsem si pouštěla pozdě do noci hudbu do sluchátek a měla z ní - jak to říct - nesrovnatelně emočně větší zážitek, hlavně z rockových kytar třeba...)

no - a s tím Birelem je to i má zkušenost..fakt to nestojí za to kvůli němu zas naskočit do toho vlaku s cílovou stanicí The Hell...
Lucie
Senior Boarder
Příspěvky: 74
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/01/2019 14:29 Provedl: Lucy.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53432
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Hope, píšeš:
Ahoj, tak jsem absolvovala prvolecbu v Bohnicich ( prislo mi to tam jako peklo ). Jsem venku neco malo pres mesic a jsem opet v haji .

..."Je to všude tak strašný jako v Bohnicích?"

...býva to aj lepšie.

(napr.: Praha 4, Pankrác )
(...tam je aj voda zadarmo nielen vzduch a plná penzia!)

Hope, vysvetľujem:

1. Predpokladám, že svojmu textu rozumieš.

2. Ak píšem, že:

"býva "to" aj lepšie", tak to znamená, že:
každý psychiatrický ústav je iný a teda jedinečný sám o sebe, a v niektorých ústavoch "to=režim" býva aj voľnejší alebo prísnejší (ako v Bohniciach).

3. Pre porovnanie uvádzam väzenie na Pankráci v Prahe 4, kde je síce plná penzia a "voľný/slobodný" vzduch "zadarmo" a financovaný z daní a poplatkov obyvateľstva ČR, ale *režim a disciplína je ostrejšia (ako v PN Bohnice, Praha 8)!*

Hope,

..."takto tomu už rozumieš?"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/01/2019 14:47 Provedl: Ja. Důvod: Grafika... ;)
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53436
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Lucie, tak to muselo být krásné probuzení
No, já maso nejím, nechutná mi a tak, a když jsem to přehnala, tak jsem sežrala šunkový sendvič, bylo mi to jedno. Nebo klobásu a pak jsem si říkala, co jsem to zas požírala. Nebo jsem si dělala krokety na pánvi a něco dělala jinýho v kuchyni a přišlo mi divný, že je tolik kouře, a na pánvi místo kroket živočišný uhlí
A mě si zas partner dobírá kvůli tomu, že jsem třeba přišla z venku nenápadně s načatou flaškou červenýho vína, ta rozlitá po kuchyni a já sežrala asi půl kila plátkového sýra, který padal všude možně, povětšinou jen ne do pusy. na jednom večírku s kamarádkou zas jsem jedla salát, ten mi upadl na šaty a já usnula... Nebudu se omlouvat tím, že raut otevřeli pozdě a že welcome drink byl asi čistý ethanol...
Stejně tak dopadla třeba čokoláda a já se pak bála zjištovat, jestli to je čokoláda, nebo třeba něco jinýho (byla to čokoláda).
A nejen chlapi usnou na wc v hospodě nebo na diskárně... zas aspoň se tam člověk zamkne a kamarádi ho najdou, ale je to blbé pak takovou kreaturu táhnout domů.
K té hudbě, na koncertech se nesrovnatelně víc odvážu s hladinkou, ale nestojí mi to za to. Za několik měsíců plánuju s kamarádkou koncert oblíbené kapely a prostě bude nám muset stačit se zčajovat.
A Birell mi za to taky nestojí, páč mi ani nechutná, to spíš tak trochu energeťáky, nic moc na ledviny a játra, ale aspoň vím, co dělám.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53437
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ještě jsem si vzpomněla na příhodu s jedním sýrem, to jsem byla u ségry, a oni ho dělají tak, že jednotlivé plátky rozdělují papírky... Tak jsem to jedla se ségrou a jedly jsme to s hroznovým vínem. Já ráno ty papíry nikde nenašla, tak se ptám - já to sežrala s tím papírem? A ségra se na mě tak tázavě podívala - ne, ty jsem vyhodila
Ono to jako je i není k smíchu, záleží na okolnostech, a když se opakují, tak moc ne
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53439
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj, ahoj, ahoj ve spolek . Měla jsem nějáké technické problémy s přihlášením,ale už jsem tu. Lucko, pobavila jsi mně s těma žebrama, blééé . Jinak jsem týden čistá , ale mám asi poprvé za svoje abstinující pokusy v noci propocený polštář. To jsem nikdy nemívala. Říkám si, jestli to není přechod, ale to je snad ještě brzy . Jinak mám strašně náročný dny, s dětma, v práci, chlap zase přestal kouřit a prudí.
Je mi dobře, ale nevím, jestli to zvládnu přes víkend. Nic si neplánuju.
Mějte se a dobrou noc.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53440
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj Karolína. Drž se týden je krátká doba. Já budu mít měsíc a musím říct že mam6vic energie. Je pravda že musím víc zaměstnávat ruce aby mozek neblbnul
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53441
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Ahoj,
necitam co ste pisali, ja len ze,
tak po tyzdni som dostal craving vypadol von a slahol to selincro pred napitim.
Mam pocit ako by som chytal schyzofrenicke stavy z toho, neviem, strasne vela vnimam, ze mi je jasne, ze to az neviem realne spracovat, to bude prusvih.
Hlavne to, akokeby to moje spektrum vnimania, vnimam odost sirsie, az mam strach. Hlavne oki bol som doma o par piv skor ale nespavost. Takze uprimne ani nesom opity, toto je nieco ine, asi to slaha na ine receptory, ktore vnimaju realitu, a fakt vnimam tie pocity ze realita je subjektivna.
Ocakavam jasne hocijake odpovede ze oki stef uz ti prasi, ale toto je fakt uz moc.
Ale aspon som to otestoval. Velmi mi to ako keby umocnuje ten vlastny svet, a ludia mam pocit ze som asi fakt v sragorach, ze stracam podu pod nohami.
SOm zvedavy ked si to precitamm, ale toto neni alkohol len, toto je ako ucinkuje na mna selincro s alkoholom, chcel som to otestovat a pritom fakt som vypil len 5 piv. No nic chcel som to tu napisat, nech to je zdokumentovane. Atrakcia.
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53442
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Karolíno, držím palce, já 9.den, po dlouhé době je to zatím fakt rekord
Stef - četla jsem nějaké tvé příspěvky a není asi dobrej nápad to míchat dohromady, tak jsi to zkusil, jsi mimo, ale co kdyby se stalo něco, co nečekáš a sám nezvladnes. No ne že by se mi taky jednou nestalo, že jsem třeba nemohla spát a na alkohol si pak vzala prášek na spaní. Zkusila jsem a nepotřebuji. Člověk neví, co mu to utlumí. Já ti asi rozumim, taky jsem moooc chtěla nepít a nakonec jsem si to víno zas koupila.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...55565758596061...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter