Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...57585960616263...80
Dolů
Téma: už nechci pít ale opakovaně selhávám
***
#53501
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Když si vzpomenu, že málem bylo zle a o co mi v životě jde a že chci já být já, ne já a ti druzí... A pak se akorát stydět a aby mi bylo blbě a vidět následky třeba i na kůži. Mám teď i víc peněz a hlavně čtu a dělám si pořádek v životě, doporučuji přebrat si nakřečkované věci a dát většinu pryč. Myslím, že si teď i víc užívám nealko chutě, jako čajíčky, kafíčka, dobré jídlo. Objevuji nové chutě. Víc mi to myslí. Líp spím (což je paradox, ale předtím jsem po víně spíš padala do kómatu a budila se nad ránem).
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53502
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
ProsteJa, ani poradne nevim, na co jsem se po praci tesil, jestli na chut toho piva a nebo to byl spis alkohol jako takovy, ze tim zazenu predchozi kocovinu a nebo zapiju aktualni problemy, ktere se tahly diky nereseni x mesicu.
Proste uz nebylo to teseni, ze si zajdu po praci v lete na jedno orosene na zahradce s kolegama.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53503
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Lola, vis kolik melo telo v noci praci s tim alkoholem v tele, aby se ho zbavilo?
To nejde se probudit odpocate.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53504
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
MichalB, taky že ne, já jsem sice "usla", ale nic kvalitního to nebylo. Dřív jsem měla zdravotní problémy a rozhozené hladiny hormonů, tak jsem usínala nad ránem (nepila jsem). Pak se to začlo lepšit, ale některé noci jsem nespala. Víno pomohlo usnout, resp. vyhodit duši z těla, které odpadlo. Samozřejmě jsem nebyla odpočatá, budila jsem se v lepším případě ve 3-4 ráno a čuměla do 6-7 teď je to mnohem lepší, jsem přirozeně unavená a usnu, když to nepřeženu s kafetem večer. Je fakt, že jsem si víno dávala většinou s colou lehkou. Takže to jak uspávalo, tak nabuzovalo. Není to prostě vůbec kvalitní spánek, teď si libuju, když nemám ani ty hormonálně hladinné ani alkohladinné problémy.
Lola
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53505
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Dobrý den, včera to nevyšlo byl jsem s přítelkyní v divadle. Stále se mne honilo hlavou že to zas nevydržím. Pak přišla přestávka dvě rychlá piva, a klid po divadle ještě přes hospodu. Píši to tady protože se dnes večer nechci napít a tak až to na mne přijde přečtu si tato svá slova. Připomenu si jak si každý den přeji přestat jak pak večer se v mozku cosi přehodí a na své odhodlání zapomenu. Tak snad si to to nezapomenu přečíst. Případně zkusím se z bažení po alkoholu vypsat a zkusím popsat své pocity třeba to přinese úlevu.Ale co úleva či ne úleva. Hlavně aby se zdařilo to co si přeji již řadu let před spaním se neopít.
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53506
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Až to na teba príde, odlož to na zajtra. Normálne si povedz, že si vypiješ až zajtra, že dnes to vydržíš. A zajtra opäť to isté. Len musíš byť pripravený, že po rokoch alkoholického uspávania sa možno veľmi nevyspíš. Že môže prísť aj nejaký absťáčik. Musíš to vydržať. A ak to vydžíš, uvidíš zlaté prasiatko.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53507
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Díky.
Pepa
Fresh Boarder
Příspěvky: 7
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53510
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Krtek napsal:
Až to na teba príde, odlož to na zajtra. Normálne si povedz, že si vypiješ až zajtra, že dnes to vydržíš. A zajtra opäť to isté. Len musíš byť pripravený, že po rokoch alkoholického uspávania sa možno veľmi nevyspíš. Že môže prísť aj nejaký absťáčik. Musíš to vydržať. A "ak to vydržíš, uvidíš zlaté prasiatko."
..."alebo:
→ rovno aj celú *zlatú sviňu s ôsmimi "triezvymi" ciciakmi*"...


...ako tu:


1url.cz/oMpoK
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53511
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Krtek, ja cetl zlate prsatko (od slova prso, nadro). To by mozna byla lepsi odmena, nez to prasatko
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53513
Re: už nechci pít ale opakovaně selhávám Před 5 rok, 2 měsíce  
Prostě Já ty chutě zatím v sobě nemusím ani ovládat. Asi jsem zatáhla včas tu brzdu. Také se bojím že se třeba chutě vrátí, ale budu se jim zatím vyvarovat. Když je člověku přes 40 uvědomuje si čím dál častěji že ho alkohol nepovzbudi ani nepomůže ale pomalu ničí. To už nechci tak se snažím s tím něco dělat. Kupodivu to zatím jde ale jsem na samém začátku. Pokud zvládnu únor budou to pro mě 2 krásné měsíce. Je to jen začátek.
Chutě vyvolává oklamana mysl která je zdegenerovana pitím.
Nejvíce mě že začátku pomáhalo víc zapojit ruce na nějakou činnost
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...57585960616263...80
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter