Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Může se stát zlý pán dobrým sluhou?
#45502
Re: Může se stát zlý pán dobrým sluhou? Před 6 rok, 9 měsíce  
Děkuji za povzbuzení Davide. Přesně nějak tak doufám, že by se mohl můj život vyvíjet. Na třicítku už mi táhne, tak snad taky pomalu začnu dostávat rozum
Žiličane, vyvolený bohužel určitě nejsem každopádně přestat úplně pít asi nedokážu, tak musí bojovat, i když tvůj cicát je dobrý a dává smysl
Michal
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 30/07/2017 09:00 Provedl: Kvartál.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45503
Re: Může se stát zlý pán dobrým sluhou? Před 6 rok, 9 měsíce  
Dobré je iba to, čo môžeš vypiť?

Kto našiel múdrosť na dne fľaše, nech ju tam okamžite aj vráti!


...(aby aj ostatní "pionieri" mohli stále hľadať!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#45606
Re: Může se stát zlý pán dobrým sluhou? Před 6 rok, 8 měsíce  
Ahoj, piju asi ... 16 let? A většina z toho času by se dala označit za problémové pití... Možná jsem v tomhle trochu atyp, nicméně pití jsem dostal celkem pod kontrolu. Snažil jsem se o to dlouho, mám za sebou x nepovedených abstinencí ... a nějak se to srovnalo až když jsem si udělal pořádky v hlavě. Umím se lépe ovládat, má psychika funguje v pohodě. Jsem ve stavu kdy dokážu s alkoholem uspokojivě žít (každá abstinence mě po čase vystřelila do brutálního pití) takže si semtam dám.

Alkohol už pro mě není problém, funguju asi jako většina lidí ... ale stále se upínám k tomu že pít nebudu vůbec. Raději nepij vůbec ... mě to funguje, třeba 2 roky ... ale vím, že jednou přijde čas, kdy se to posere .. a já do toho můžu spadnout znovu. Takže můj cíl je nepít vůbec, nějaké zkoušení a co kdyby a já to zvládnu ... to ti za to nestojí. Zlý pán je to vždy, bez vyjímky, jen chvíli trvá než se projeví.
ben der
Fresh Boarder
Příspěvky: 4
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter