Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...89909192939495...101
Dolů
Téma: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu
***
#49882
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Ahojte,

konecne od 14.8. nastupujem do Kromeriz, dat vedet v praci bol pre mna asi najvacsi strach, ale zvladol som
Srdce mi bije ako keby som si dal kavu v tych + 30 C
Sice sefke som napisal, ze idem riesit letite uzkosti, depku, atd, ale i tak nesom daleko od pravdy, nemal som gule napisat, ze problemy s alkoholom, i ked sa citim ako blazon, ale zrejme aj som
tak sa tesim, ze som sa odhodlal akoecne to spravil. Trosku vybavovaciek este a dufam, ze mi to pomoze a zmeni ma to vo vnutry, nech uz ma to nelaka sex drugs rock n roll o 3 mesiace snad budem mudrejsi.

ps. ak by ste vedeli nejake indianske zaklinadlo na privolanie dazda, tak sem s nim, sa citim jak tropicka rastlina z tej kombinacie vsetkeho naokolo
stef
Gold Boarder
Příspěvky: 305
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49884
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
Super. To mám radost. Budu Ti držet palce a ani ne ty tři měsíce, ale hlavně potom.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49893
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 9 měsíce  
..Stef,držím pěsti,nejvíc přeju ať vydrží odhodlání,a přeju ať za pár měsíců na to vzpomínáš jako na nejlepší rozhodnutí svého života.A žádný průšvih,než tam nastoupíš.Vytriemaj..
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49894
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
stef napsal:
konecne od 14.8. nastupujem do Kromeriz

Jsi dobrej! Takove rozhodnuti chce opravdu odvahu a odhodlani a jen malo lidi to dokazou vcas. Drzim palce at se Ti tam dari dostat to pod kontrolu.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49895
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Takže to je ta výhra, ten směr kam má směřovat tento web? Dokopat trpící jít se hospitalizovat do léčebny za potlesku všech uživatelů? A je vyhráno?
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 07/08/2018 13:00 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49896
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
stef napsal:
Ahojte,

konecne od 14.8. nastupujem do Kromeriz, dat vedet v praci bol pre mna asi najvacsi strach, ale zvladol som
Srdce mi bije ako keby som si dal kavu v tych + 30 C
Sice sefke som napisal, ze idem riesit letite uzkosti, depku, atd, ale i tak nesom daleko od pravdy, nemal som gule napisat, ze problemy s alkoholom, i ked sa citim ako blazon, ale zrejme aj som
tak sa tesim, ze som sa odhodlal akoecne to spravil. Trosku vybavovaciek este a dufam, ze mi to pomoze a zmeni ma to vo vnutry, nech uz ma to nelaka sex drugs rock n roll o 3 mesiace snad budem mudrejsi.

ps. ak by ste vedeli nejake indianske zaklinadlo na privolanie dazda, tak sem s nim, sa citim jak tropicka rastlina z tej kombinacie vsetkeho naokolo


Sice s tímto postupem nesouhlasím, ale uvidíme až se odtamtud vrátíte. Protože to nejhorší na vás nečeká v léčebně ani mimo ji, to nejhorší je ve vás. Každopádně hodně štěstí!!
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49897
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Ale no tak. Samozrejme, že nie je účelom vyháňať ľudí na liečenie. Števo sa tu motá už viac ako 2 roky. Vlastne už vyskúšal všetko. A nedarí. Tak čo by si mu poradil ty?
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49898
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Stef/Piťo/Pišta,

"gratulujem k odvážnemu aj triezvemu rozhodnutiu!"

(To najhoršie nie je v Tebe ale ressentimenty "alkoskrachovancov"... )
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49899
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
Já bych mu nic neporadil. Snažim se neradit, protože jsem radil a bylo to na prd. Ani nebudu tvrdit, že léčebna je špatný nápad. Hodně lidem pomohla. Jen jich také znám hodně, co odešli na reverz, nebo se krátce po propuštění rozpili. Léčebna je dobrý start pro hodně lidí, ale jen START. Z toho co píše mi to připadá, jako kdyby myslel, že to je zázračné zařízení. Není. Teď můj kamarád byl v léčebně, vylezl, je chytrej jak rádio, předstírá, jak to zvládá, hraje divadlo.. Srejné jako když tajně chlastal. Hrát divadlo před doktori je jedna věc, dlouhodobě nepít další.
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#49900
Re: Vzájemná pomoc-Nový rok 2018 bez alkoholu Před 5 rok, 8 měsíce  
..psát tady,to,co všichni víme,je zbytečný,ale ono sbalit si pingl,a šup do odmaštovny chce fakt trošku koule..nebo už nemít žádnou jinou možnost.Já byl ta druhá možnost,a těm co jdou dobrovolně a nejsou ještě úplně v prdeli,tak jsou prostě dobří,a mají hodně velkou šanci.Během mých léčeb jsem zažil spoustu lidí a keců,jak jsou léčby na hovno,ale vesměs,ti,co je hlásali,první odpadli.Moje zkušenost
zdenek.dry
Gold Boarder
Příspěvky: 237
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 01/24
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...89909192939495...101
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter