Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1
Dolů
Téma: Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá!
#47
Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 14 rok, 3 měsíce  
Mám problém s alkoholem,snažím se přestat,ale vydržím 14 dní a pak se opět napiju a tak to jde pořád dokola.Dnes jsem si uvědomila že to sama nezvládnu.Přítel semnou nemluví a já se mu ani nedívím,bydlíme v paneláku a já šla otevřít nahá.Naštěstí tam stála starší pani,ale já mám okno,takže nic nevím a ještě ta ostuda.Je mě trapně a nevím co mám dělat,jít se omluvit nebo to nechat být,ale jedno vím určitě musím přesta pít,nebo zničím sebe,ale své okolí.Chtěla bych se léčit,ale tak aby o tom nikdo nevěděl,skoro nikdo o mém problému neví a taky se za to dost stydím.
Alena

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#99
Re:Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 14 rok, 3 měsíce  
O léčení musí okolí vědět! Je to motiv!
Alfons

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#101
Re:Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 14 rok, 3 měsíce  
Záleží Aleno na tom, koho tím "nikdo" myslíš. A pak taky proč? Měli bychom se stydět za to, že pijeme a co za věci děláme pod vlivem. Léčit se není ostuda a lidi, kteří tě mají rádi to naopak ocení. A ti ostatní za to nestojí.
Jarmila
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#111
Re:Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 14 rok, 3 měsíce  
souhlasim s Jarmilkou,napis si Alenko na papir proc do lecebny jit a na druhou pulku proc nejit,proc jit bude prevladat.ti co te maji radi na tebe budou pysni a ti co te budou udsuzovat ti nestoji za to abys premyslela proc nejit.to ze sis priznala problem uz je velky uspech tak udelej dalsi dulezity krok a jdi do toho neboj se niceho!
ivlik

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#822
Re: Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 14 rok  
Aleno, sama víš nejlépe, že už něco špatného s tebou je, jdi do léčebny, řečí se neboj, stejně všichni ví, že piješ, pomlouvají, rozumný člověk to ocení, hlupák Tě kecama nemůže urazit, jsi nemocná, chceš se uzdravit!Až budeš abstinovat, pomluvy Tě přestanou zajímat.Budeš mít klid, žádný okna, uvidíš sama jak je ta střízlivost úžasná věc.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#3956
Re: Šla jsem otevřít nahá, když jsem byla opilá! Před 13 rok  
škoda, že jsem za těmi dveřmi nestál já. Vůbec bych se ničemu nedivil a mohlo by to pokračovat takhle: flaška- sex- flaška- sex. Jinak přeji příjemné zážitky s antabusem.


Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter