Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Jsem 100% odhodlaný skončit ! Prosím o rady.
Re: Jsem 100% odhodlaný skončit ! Prosím o rady. Před 3 rok  
Alkoholik 123,

..."pozorne načúvaj toho škriatka, ktorý prebýva v Tvojom srdci a vie o Tebe úplne všetko - volajú ho SVEDOMIE."
(Túto "ENTITU" nikdy neoklameš a rovnako "ONO/SVEDOMIE" Ťa tiež nikdy nesklame ani nepodvedie!)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.

Alkoholik123: no jo, flamar, kalic, pařmen - jako ja. Nekdy mi trvalo i pres tyden, nez jsem se psychicky zkalibroval. Taky jsem si po par tydnech nepiti v hospode rikal, ze tri piva a dost a pak sup zabava pokracuje a SHOW PRECE JESTE NEMUZE SKONCIT!! A domu vylitej jak taska. Zacal jsem to lecit sportem a rikam to i tem v hospode. "Nepiju, makam na sobe, je mi druhej den blbe i po třech pivech." Oni daj pak pokoj. Nema cenu se ale krizovat a zapřísahat se vsem svatym, ze uz nikdy nezhřešíš, muze to zas nekdy prijit, hold pak zacnes znovu o to vic poucen. Jak se tu milionkrat reklo, najdi si jinej program na víkend, ostatni at se uchlastaj. Cuss
blabla
Senior Boarder
graphgraph
Poslední úprava: 08/02/2018 22:00 Provedl: ForestGump.

Jsem alkoholik od roku 2005 abstinující. bohužel jednou alkoholik navždy alkoholik. Tenkrát jsem byla až pod peklem. Okna, pořád zle, bez chlastu i s chlastem. Bylo mi všechno jedno, rodina, přátelé atd kamarádka mě dotáhla k doktorovi. musela mě obrazně přivázat,abych neutekla. Paní doktorka vyvolala mou důvěru a svou empatií se mi dostala až na dno mé duše. Navrhla, že to zkusíme ambulantně mi dodalo zbytek síly, že mi někdo trochu důvěřuje. Něco se ve mně zlomilo. Byla jsem na neschopence, sama doma. Bylo to peklo, ale vydržela jsem to. Dostala jsem mirtazapin na spaní a ten mám dodnes. V hlavě se mi to naštěstí převrátilo v absolutní odpor k chlastu. Ale vím jedno, že pokud nebudete chtít vy sám, nepůjde to!
Od té doby jsem překonala bez chlastu spoustu životních propadů, rozvod atd......
A je velmi důležité o tom s někým mluvit, někdo vám musí hodit záchranný kruh, ale chytit se musíte už vy sám....napište, ráda Vám pomůžu.......
Ivana
Gold Boarder
graphgraph
Nyní "ONLINE" uživatelů Zobrazit profil uživatele

Ivana, píšeš:
"Dostala jsem mirtazapin na spaní a ten mám dodnes."
Mirtazapin/Esprital pomohol aj mne...
( Mne v 2006. roku → ...)
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
graph

Stránka: 12
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter