Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456789
Dolů
Téma: Kolik je hodně? Ženy
#50056
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Ahoj Michale,
v tabulkách jsem rizikově vyšla. No, já si to pití zatím moc posouvat nemůžu, ještě pár let budu v autě asi do těch 20:00, kdy končí kroužky dětí. Jak už jsem tu někde psala, mám v sobě silnou sebekontrolu, nepiju přes den, nemám chuť a vím, že mám povinnost. Ale pak příjde ta moje večerní dvouhoďka a jedu si to svý, lety vypěstovaný.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50057
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Pri alkohole je Karolinka jedna záludnost. Jedného dňa môže dôjsť k zlomu. Potom už nebudeš rozkazovať ty alkoholu, ale naopak. Alkohol tebe. Nezávisle na tom, čo ty chceš. Alkohol má neskutočnú moc. Preto je tak ťažké abstinovať. Laik povie, však čo je na tom také ťažké. Stačí nepiť. Ale takto to pri závislostiach nefunguje.
Teraz si tu, chodíš na fórum. Skús pár dni nechodiť sem. Aby si na to nemusela myslieť. A všímaj si, to čo si predtým písala. Či už to pitie ti priveľmi nezasahuje do života. Či už ťa priveľmi neovplyvňuje. Nemyslím len priamo konkrétne pitie, ale aj myšlienky na pitie. Ideš na dovolenku s chlapcami, tak si to vyskúšaj.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50058
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolino, vsak ono i pri te dvouhodce muze zacit dochazet k rychlejsi a vyssi konzumaci alkoholu Ale treba mas skutecne jen vypestovany navyk a nikoli zavislost.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50059
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Karolínko,nehledej stále možnosti, míru, četnost. Nevyvlikej se ze zodpovědnosti. Když tě čtu,jsem to přesně já posledních deset let. omlouvání, že to tak hrozné není... ALE už jen tvé příspěvky, připadá mi, že jen myšlenky na chlast, na jeho sehnání, potřeba jej mít stále k dispozici, a je jedno, že až po dvacáté hodině je vtipné. Vnímáš to?? A opravdu věř, že se to bude zkracovat, množství zvětšovat... mluvím za sebe a ostatní... přečti si celé fórum a vývoj jednotlivých postav . A už teď vnímáš,jak ti chlast minimalne komplikuje život. To věčné shánění dávky . A dle mého je sedmička denně dost a věř,že fakt u ní nezůstane. Za pár let budou děti jezdit na kroužky samy a tobě zůstane jen ta flaška. A pak jedna stačit nebudee
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50060
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Tahle otázka je hodně na tělo, co už je závislost a co ještě návyk. Já si také dokážu najít pár lidí, co pili víc a většina, co se léčila pila o hodně víc a častějc než já. Dostali se na flašku tvrdého denně, to já jsem nepil nikdy. Ale otázka zni, jestli je to důvod, abych zase začal chlastat? Tak vlastně nejsem alkoholik, když 80 procent (cucám si z prstu) léčených pila dle jejich slov více než já?
A proč jsem se tím tedy vůbec zabýval? Proč místo normálního žití jsem se začal zajímat jestli jsem nebo nejsem alkoholik. Jsem hypochondr, co se nudí, tak si hledá z nudy nemoci?
Kdepak. Já jsem měl určitý problém, ten jsem nějak řešil.. Měl jsem problém opíjením se a průserama, které jsem bagatelizoval. Ale hlavně hrozné deprese, které jsem si přiznával.. Musel jsem přestat pít. Zničilo by mě to. To není soutěž. Jestli je to tvůj případ nebo není, to si budeš muset vyřešit sama. Já pil úplně jiným způsobem než ty. Já si nikdy každý den nenaléval..
Pijak
Gold Boarder
Příspěvky: 213
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/08/2018 10:48 Provedl: Pijak.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50061
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Jo a vlastně ano,. Všímáte si, jak se jako nit táhne všema pribehama zde souvislost chlast a psychika. Už to je důvod, nehledě na množství, prostě nepít.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 13/08/2018 12:16 Provedl: Agi 1.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50064
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Mozna by bylo zajimave, kolik zavislych na alkoholu ma nejakou diagnostikovatelnou poruchu - skutecnou poruchu, nikoli to, ze si mysli, ze ma deprese a proto pije. Mozna by pak z toho vypadlo, ze vetsina z nas/zavislych/ "prepiji" ty psychicke problemy, ktere se pak logicky znasobi (tim depresantem)
Prece kdy si das 2dcl vina tydne (napr.) asi se ti nerozhodi/nezhorsi psychiky stav, ne?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50065
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak minimálne každý, kto skončí na psychiatrii kvôli alkoholu, tak okrem diagnózy F-10 tam má napísané, že je emočne nestabilná osobnosť.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50066
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
Krtku, to je kazda zenska
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50068
Re: Kolik je hodně? Ženy Před 5 rok, 8 měsíce  
MichalB napsal:
Krtku, to je kazda zenska
Mišo B,...

aj každý pijan, narkoman, feťák a abúzer.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456789
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter