Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...124125126127128129130...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56297
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, Ty jsi hustá holka . Já jsem tu byla a četla si Vás každý den, ale psát nebylo co a proč.Teď se budu snažit chytit nový vítr, zase, jako poněkolikáté už. Ale od loňského léta, kdy jsem sem začala psát a pokoušet se o nepití, vidím malinký posun. Napřílad , že nemusím pokořit celou láhev, což dřív nepřicházelo v úvahu. Ale i tak, cítím to na sobě, jsem bez šťávy, nehubnu. Tak to je.
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56299
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Dik (byla to jako pochvala?), ale nevim. Zatim mi vychazi, ze ty myslenky na alkohol preperu. To hubnuti beru jako prima bonus k tomu.
Snad to pujde dobre i dal. Mame dovcu az v srpnu a to jedeme s partou a se sedama piva. Se uvidi, jak se pochlapim
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56302
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Jasně, že pochvala . No, to bude výzva, ta dovča, ale už jsi zvládla oslavy, tak když se přeneseš přes to,že tam budeš za exota, že nepiješ, tak jak tu radí JA, 24 hodin zmákneš a dál se uvidí
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56501
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Kajo, jak se Ti dari? Deti se uz asi vratily z dovoleny.
Co balkonovy dychanky?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56506
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Eriko,
díky za optání . Balkon je v klidu, manžel se vrací až za 14 dní a samotnou mě to tam nebaví . Balím na dovču, jsem na sebe zvědavá.
Co Ty? Držíš?
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56508
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
I ja se držím, dámy. A taky balim, ale ne na dovolenou, nýbrž bordel doma. Chlap v práci, tak jsem se rozhodla zrevidovat jeho šatník. Je to síla, ale vyhazovat jeho hadry do popelnice muzu jen když není doma. Navíc to musím zabalit tak, aby nepoznal, co v tom je, protože si to do ty popelnice musí jít vyhodit sám. Probiha to u vás taky tak?
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56509
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Kájo, u mně dobrý. V pondělí budu mít 3 měsíce. Sice mám pocit, že to není ONO, ale je to daleko lepší než na začátku. Zádný záchvaty paniky, že si dnes nenaleju a žádný nezvladatelný chtě.
Zkouška přijde od příštího vákendu, jsme dva týdny uprostřed hvozdů na chalupě. S partou popíječů a s hromadou alkoholů všeho druhu. No snad!!!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56510
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Sonaso, já myslela, že děláš probírku svého šatníku. Bez alkoholu jde váha dolů.
Já skoro nic nevyhazuju, máme barák a na "špinavé" práce se upotřebí každé oblečení.
Spíš jsem dávala svoje oblečení na charitu, protože jsem se do něho nevešla. Teď ale asi nemůžu chtít(když jsem pohubla), aby mi ho vrátili,co ?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56511
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Sonaso napsal:
I ja se držím, dámy. A taky balim, ale ne na dovolenou, nýbrž bordel doma. Chlap v práci, tak jsem se rozhodla zrevidovat jeho šatník. Je to síla, ale vyhazovat jeho hadry do popelnice muzu jen když není doma. Navíc to musím zabalit tak, aby nepoznal, co v tom je, protože si to do ty popelnice musí jít vyhodit sám. Probiha to u vás taky tak?

Tak koukám, že to není jenom u nás
Jen u nás je musím ještě vyhodit, protože např. tatka je schopný to znovu roztřídovat. A nejlepší je to hned něčím zaázet, protože jak nad tím přemýšlím, tak by byl schopný to z té popelnice i znovu vyndat
Proč mají chlapi nejraději ty roztrhané trička samá díra???? :-D :-D
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56512
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahojky holky, kluci .
Mám krizi. Přestávám si věřit. Týden od mojí balkonové opičky je fuč, je mi dobře a mám roupy. Jak jsem doma, tak to celkem zvládám, ale mám strach z toho kempu. 1000 krát jsem si slíbila, že si nic nekoupím. Vína se ani nebojím,to si nepovezu a to jejich krabicový pít nebudu. Ale pivko tam bude dobrý. Naštěstí mám problém pojmout víc jak 2 , jak jsou tam ty bubliny, ale stejně mám strach, že jak je teď tělo odpočatý.....
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...124125126127128129130...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter