Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...128129130131132133134...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56563
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, abstinujes asi o 14 dni víc než ja, a zatím nám to jde dobře. Já dneska vyklízela tu svou skříň, jak jsem včera rikala. A co mi z ni vypadlo ven? Flaška. A naštěstí vypita Zapomněla jsem ji asi kdysi vyhodit. Ale bylo to jako rána do hlavy po takový době. Jenže když ji nemůžu jít vyhodit, tak ji zase musím schovať a jestli na ni přijde muž, mam prusER. Tohle by Teda nevydejchal.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 29/07/2019 21:50 Provedl: Danicka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56576
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
A co by se stalo, kdyby vypitá nebyla? .... vzít jí, vylít a vyhodit netrvá tak dlouho?....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56578
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Michal napsal:
[quote]A co by se stalo, kdyby vypitá nebyla? .... vzít jí, vylít a vyhodit netrvá tak dlouho?....[/quote
Určitě bych ji vylila, protože jsem čekala dvě zásilky z esohopu a už jen dychnout na kurýra bych si netroufla. Jezdej k nám pořád ti stejný a jsou fajn, tak co se ztrapnovat? Navíc jsem vařila a dal vyklízela byt, nevím, kolik bych na to ještě mela energie, kdybych se zmazala. A vím, že jedna flaška by nestacila.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56627
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdravím lidi jsem tu nový.Vyhlasil jsem chlastu stopku.Pil jsem asi 11 let nikdy mě nenapadlo že mě to tak chytilo.Az se mi začal chlast plist do mého vztahu a nějak moc sem končil v nemocnici z nejrůznějšími urazi.Postraceny věci propitý výplaty a tak však to asi znáte.Prostě začal poroučet on mě.Teď je čas s tím skoncovat.Zkousim to sám nenapil jsem se 11dni což asi není moc,ale pro mě to je obrovský úspěch.Ale jsem rozbitej jako prase první 4 dny jsem skoro nespal a pak se to otočilo a teď jsem pořád unavenej.Stavi úzkosti jsou na denním pořádku.A co je nejhorší ten pocit samoty a neuplnosti.Mezi své staré kamarády nemůžu protože vím jak by to dopadlo.A přítelkyni jsem vyměnil za posranej chlast.Teď jsem v tom sám,ale nevzdavam to.Budu se držet,ať to stojí co to stojí.Už ten bordel nechci ani vidět.Píšu sem protože se nemám komu svěřit a tak i když si to nikdo nepřečte tak se aspoň vypíšu.
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56628
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Miroslav Fietz napsal:
Zdravím lidi jsem tu nový.Vyhlasil jsem chlastu stopku.Pil jsem asi 11 let nikdy mě nenapadlo že mě to tak chytilo.Az se mi začal chlast plist do mého vztahu a nějak moc sem končil v nemocnici z nejrůznějšími urazi.Postraceny věci propitý výplaty a tak však to asi znáte.Prostě začal poroučet on mě.Teď je čas s tím skoncovat.Zkousim to sám nenapil jsem se 11dni což asi není moc,ale pro mě to je obrovský úspěch.Ale jsem rozbitej jako prase první 4 dny jsem skoro nespal a pak se to otočilo a teď jsem pořád unavenej.Stavi úzkosti jsou na denním pořádku.A co je nejhorší ten pocit samoty a neuplnosti.Mezi své staré kamarády nemůžu protože vím jak by to dopadlo.A přítelkyni jsem vyměnil za posranej chlast.Teď jsem v tom sám,ale nevzdavam to.Budu se držet,ať to stojí co to stojí.Už ten bordel nechci ani vidět.Píšu sem protože se nemám komu svěřit a tak i když si to nikdo nepřečte tak se aspoň vypíšu.

Ahojky Míro a vítej, i když za takových okolností.
Opravdu smekám, že to zvládáš sám a je to tvoji pevné vůli. To spousta nedokáže.
Ty stavy jsou normální a přejdou, hlavně vydrž. Budu Ti držet pěsti. A klidně sem piš, jak se cítíš, sou tu lidičky, co mají spoustu zkušeností a rádi poradí
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56629
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Zdra Míro, jj rím si tady asi prošel/prochází každý, u mě to bylo o to horší, že užívám psychofarmaka, počátek abstinence, třes, pocení, spánek děs propocený, buzení, dezorientace, alkosny, obrovská úzkost, pak poleví ty fyz.neduhy a příjde psychika, nejhorší je mne jak píšeš ta neúplnost, samota, deprese, které chlastem člověk tlumil a utíkal od reality, pak jsou tu výčitky, které si člověk uvědomí kolik věcí zlých ( např.ztráta partnerky) způsobil.... než se stabilizuješ poradím Ti asi toto, plánuj si dopředu aktivity-i záložní, kdyby ten první plán padnul, nesmíš mít moc času hlavně třeba ty večery, kdy byl člověk zvyklý chlastat... najdi si jinou závislost ( ale kladnou) nejlepší je nějaký sport běh, pokud trpíš samotou tak třeba kolektivní nebo kde jsou lidi - to asi nebudu vypisovag je toho mnoho od kola/spinningu, bazén, posilovna nebo turistika cokoliv.... a na tu únavu myslím, že to tak měl Gennosuke musím uznat, že to pomohlo i mi byť to není zdravé energy drink alespoň dočasně... pořád lepší než chlast drž se
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56630
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Děkuji za přivítání a rady.Určitě se začnu hýbat.Moc jste mě potěšili že jste zareagovali.Určitě se zase za pár dní ozvu jak se mi daří.Přeji všem co bojují hodně síly.
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56631
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Miroslav Fietz napsal:
Děkuji za přivítání a rady.Určitě se začnu hýbat.Moc jste mě potěšili že jste zareagovali.Určitě se zase za pár dní ozvu jak se mi daří.Přeji všem co bojují hodně síly.

Hlavně se drž a nevzdávej to.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56633
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Mirku. Rozhodl si se správně. Alkohol by nám neměl krást život.
Ta únava k tomu patří. Tvoje tělo je vyčerpane tim jedem, co si do něj roky lil. Naštěstí tělo umí regenerovat. Tak vytrvej, bude líp.
A stejně tak i ten smutek a neklid je důsledek toho, že tělu chybí alkohol. Takže nemysli na to, že si sám, myslí na to, že toto ti způsobil chlast a že jedině abstinencí můžeš svuj život získat zpět. ..
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56634
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj, Miro, taky te zdravím a vitam mezi nami. Vždycky někdo bude cist o tvých problémech a vždycky ti někdo odpoví, fakt se nemusíš bát, že by to nikoho nezajímalo. Jsme všichni na stejný lodí a kazdej z nás se s tema vlnama pere, jak to jde
Tak piš, ono se ti uleví.
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...128129130131132133134...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter