Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...133134135136137138139...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56683
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Vím jaké to je.... to si mnozí tady, co mají problém "jen" s alkoholem neumí představit, ale možnost máš, abstinovat, dodržovat medikaci, chodit na terapie, žít zdravě = cítit se líp a stabilizovaně, pak si najít tu brigádu, zabít ten čas, kterého máš moc, vydělat a najít si koníček, či kamarády/dívku... vše do sebe začne zapadat ALE trvá to, je to boj, spousta práce na sobě, atd atd... a vím otevřít gin s tonicem je jednodušší.... ale máš na výběr ....a léčba třeba Tvé psych. nemoci/poruchy a kontrolované pití bohužel nejde do sebe, ale denní stacionář už třeba ano , ale nečekej a do toho...
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56687
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Já byla taky psychicky na dně a měla hluboké deprese, ale zjistila jsem, že alkohol je pouze prohluboval....kdysi se mi třeba ulevilo,hlava s pitím vpla, ale nic to neřešilo, protože deprese byly ráno po pití zase zpět.Je to bludný kruh, který takto nemá konce a není to řešení. Až s totální abstinencí a pomocí medikace feprese odešly a je mi skvěle. Hlava je odpočatá, funguje jak má, mám znovu chut do života a do aktivit, které mi alkohol vzal, tělo po 10 dnech funguje jak má a lavně člověk má zase takový ten rozhled o reálném životě, co nám alkohol bral.
Kontrolované pití u mě nefungovalo a ani nevěřím, že u alkoholika může fungovat, protože ten den D stejně jednou příjde a jste opět na začátku. Bohužel tom špatném.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56699
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj te lidičky.Víkend jsem přežil střizlivej paráda.Začal jsem běhat nikdy jsem před tím neběhal,je to fajn.Človek nemyslí na nic jinýho než na píchání v boku a na to aby nevyflusl plíce tak si odpočine hlava od té smrště myšlenek co my přes den lítají hlavou.Ale trápí mě teď jedna věc nechce se mi bavit s lidma.Potķám kámoše a připadám si jak kdybych ho neznal jsem nervózní a takovej divnej.Nepiju 14 dní a tak si říkám jestli je to normální a časem to přejde.Nebo jestli my jebe a mám jít k psychologovi.Meli jste to někdo taky tak?
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56700
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Miro, ja se bavit taky moc nechtela. Nechtela jsem ani nikam chodit. A to me ani nepustilo jeste ted.
Nekdy je to krapet lepsi, nekdy odmitnu i nekam jit.
Ja teda doufam pevne, ze se to zlepsi. Jinak by muselo jebmout i me.
Takze pevne nervy
Obcas tu nekdo pise, ze se mas premoci a neco dekal a nekam vypadnout. Ale ja to vetsinou nepreperu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56701
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak to jsme na tom Ivetko stejně jestli se můžu zeptat?Jak dlouho nepiješ ?
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 04/08/2019 19:19 Provedl: Sparťan.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56702
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Za tu Ivetku se omlouvám jsem to popletl:-)
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56704
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Míro a gratuluji, že se držíš a přežil si víkend bez pití
Já to s těmi lidmi nemám, možná kdysi, ale ted byla dvoudenní svatba a já si to užívala, hlavně ty nové lidi, kteří o mě nic neví. Strašně ráda jsm s něma diskutovala a smála se Vůbec mi nevadilo, že pili a já ne. Ted si uvědomuji, že vlastně poprvé společnost uvítávám, ráda chodím za sousedama atd.
Míro vydrž, stojí to za to
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56706
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Tak to je fajn že to tak zvládáš a že si život užíváš bez pití.Palec nahoru snad se k tomu taky dopracuji.Jsem na začátku tak se to snad časem srovná.Sem si myslel že si píšu s tebou a popletl sem to nějak sis to četla ne?
Mira
Fresh Boarder
Příspěvky: 18
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56712
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahoj Miro, jestli jsi se ptal me, jak dlouho abstinuju, tak zitra budu mit 100 dni.
Nekdy je nalada lepsi, nekdy horsi.
Ale vecer jsem si uvedomila, ze i kdyz se mi nektery veci delat nechtej, tak pak to ani nestoji tolik energie, jak jsem si na zacatku myslela
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56713
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
tak zitra budu mit 100 dni

Jsi skvela! Velike gratulace! Slapnout na brzdu za situace kdy jsi v tom uz dost litala a udrzet 100 dni - klobouk dolu! Je videt ze to mas v hlave perfektne srovnany a vis co chces a dokazes za tim nekompromisne jit. Desne moc drzim palce at se Ti porad takhle dari. Dalsi oslava Te totiz ceka za 265 (teda 266) dni .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...133134135136137138139...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter