Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...135136137138139140141...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#56724
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Richard napsal:
Já to dokázal. Zvolil jsem vůči sobě nejdrsnější metody a dneska mohu "oslavit" 3472 dnů (9 let, 6 měsíců, 4 dny) bez alkoholu. Úmyslně jsem si prošel odvykacím peklem bez pomoci a kňourání po doktorech a psycholozích abych věděl, co již nikdy nechci absolvovat a už vůbec ne opakovat !!! A myslet si tady o tom můžete co chcete, mě to je jedno. Já jsem žijící důkaz, že to jde!
A jednoduché řešení? Prostě hodně pracujte aby byl váš mozek zaměstnaný něčím důležitějším, než je vnímání nepříjemných abstinenčních stavů. To je celé. Funguje perfektně a ještě na tom vyděláte haldu prachů.. ideální.


Ja naprosto souhlasim. Aplikoval jsem na sebe uplne stejny postup s uplne stejnym vysledkem. Jedine v cem jsem pozadu je pocet dni - u me aktualne den cislo 1199.

Nic to nemeni na tom ze tato metoda bude fungovat jen u maleho mnozstvi alkoholiku. Proc? Protoze ne kazdy ma moznost "optimalizovat" sve fungovani nezbytnym zpusobem na nezbytnou dobu. Protoze mnoho alkoholiku netrpi pouze zavislosti ale i dusevnimi poruchami (deprese napriklad) ktere funguji jako katalyzator a abstinencni proces narusuji. Protoze u nekterych alkoholiku uz jsou abstinencni stavy tak silne ze hrozi poskozeni zdravi nebo smrt a samotny pudovy, instinktivni strach z abstaku u postizeneho spolehlive prebije vse ostatni. A nebo protoze kazdy proste neni tak silny a odolny a otrly aby tim peklem dokazal projit.

Jsem zastancem nazoru ze kazdy alkoholik by mel zkusit poprat se se svoji zavislosti sam. I pres opakovane pady a selhani a zklamani. Ale pokud se situace nezlepsuje nebo alespon nestagnuje a naopak se zhorsuje tak nema zadny smysl v metode samo-lecby pokracovat a je potreba okamzite vyhledat pomoc. Idealne odbornou a dostatecne kvalifikovanou.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56725
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Maris: váš úhel pohledu je váš úhel pohledu. Beru ho v potaz, ale zásadně s ním nesouhlasím. Pouze potvrzuje, že vztahovačnost a ohýbání (nepříjemné) pravdy je výsadou těch, kteří na víc nemají.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56726
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Richard napsal:
Maris: váš úhel pohledu je váš úhel pohledu. Beru ho v potaz, ale zásadně s ním nesouhlasím. Pouze potvrzuje, že "vztahovačnost a ohýbání (nepříjemné) pravdy je výsadou" těch, kteří na víc nemají.
Richard,

..."ohýbaj ma mamko, dokiaľ som ja-Janko!"

"Čo ohlo (napríklad) Teba -> Richard?"
"Nepripúšťaš si vôbec žiadne slabosti?"

("Potom, vitaj v klube dokonalých/[= Bohov?]!!!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3119
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56727
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Geno, dik za gratulaci a taky za podporu
Ale porad mi je chladneji nez ostatnim. Letosni zimu se nam asi zvysi spotreba plynu. Vlastne ale usetsim za alkohol, tak by to melo byt fifty fifty
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56728
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, me je zas furt vedro. I v noci. Si nevyberes )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56729
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Richarde,každý máme svůj názor u Vás převládá pýcha a samolibost,jak Vy jste dokonalý.A víte ,že pýcha předchází pád? Klidně budu tak nedokonalá se svymi názory,ale nikdy nebudu vychloubačná a ponižující ostatní,kteří nejsou na tom tak dobře jako jiní. Vás pořádně neohli,jinak by jste nebyl tak směšné nabubřelý.Preji Vam hezky den.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56730
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Geno, kdyz jsi psal ze jsem v tom litala, tak je pravda, ze mi vubec nedochazi jak moc. Nastesti jsem poctive vyplnovala kaloricke tabulky, protoze se mi nedarilo hubnout. Kdyz si prectu zpetne, kolik jsem toho byla schopna vypit, tak bych opravdu neverila, kdyby to nebylo cerny na bilym
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56731
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Erika napsal:
Ale porad mi je chladneji nez ostatnim.

To mi prijde povedome . 2008...2009...2015... proste vsechny ty prochlastane roky kazde vyuctovani za teplo preplatek. A pak prisla prvni strizliva zima 2016/2017 a od te doby uz jen nedoplatky .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56732
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Eriko, také moc gratuluji!!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56733
Re: Společně den po dni :) Před 4 rok, 9 měsíce  
Dekuji Michale, dostala jsem tolik gratulaci, skoro jako pri narozeninach
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...135136137138139140141...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter