Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...15161718192021...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#50709
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Predchozi prispevek jsi psal, ze je beres s prestavjami x let tzn kolik Majkle? No nechci brat mozna uz ani nebudes mit na vyber... samozrejme nikdo nikomu nic do pusy nestrka, ale tim, ze se stavaji z rukou "lekaru-psychiatru" (ne tito lide neleci) tak lehce doatupnymi a jsou tak hojne predepisovany tak vinu nesou.... nemuzes si vzit a uzivat neco, co nemas. Jakych sracek? Deprese, uzkost, agora, insomnie,kompulzivni problemy nebo? ....
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50710
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Dnes mám 14. den bez chlastu, ale je to teda těžká dřina, každý den bojovat s pokušením. Snad to bažení brzy zmizne.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50711
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Milane, bude to slabší a slabší... Pak bude větší problém uhlídat se po třech měsících a déle, když si člověk začne myslet, jaký je machr a že vlastně žádný problém nemá
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50712
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Tak a jinak, chci slyšet povinné hlášení všech abstinentů... kde krucinál všichni jste.. kde je ta stará banda...jak se daří... Sochař Včelař, Zdenda,Zdenek,Ládis Prudence,Anna, aj aj aj... Z poslední doby Lenka, Karolína. Jak se daří? Já si tu v rámci svého boje pročetla znovu všechna vlákana od začátku, a skutečně bych byla zvědavá na úspěšnost. Tak se nestyďte pochlubit . Přijmu i postesknutí
Dékujíííí
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50713
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Agi napsal:
Milane, bude to slabší a slabší... Pak bude větší problém uhlídat se po třech měsících a déle, když si člověk začne myslet, jaký je machr a že vlastně žádný problém nemá

Já si to začínám chvílemi myslet už teď, že problém nemám, že to nebyla závislost, když jsem vydržel 14 dní. Je to nebezpečné, tyhle lživé myšlenky.
Milan Smolík
Expert Boarder
Příspěvky: 122
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50716
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Ano. Psal. Hm, hm.
Nepiju 2 roky. Pred tim jsem rok chlastal. Pred tim byl mesic v lecebne a 2 mesice nepil. A pred tim chlastal rok na ambulantni lecbe.
Takze jsem je bral cca 1 rok na amb.lecbe - nepravidelne.
Pak v lecebne a po odchodu z ni. Pak zas rok pil a nebral je. Po roce cca 2-3 mesice znova, abych se srovnal. Pak vic jak rok a pul nic. Pak jsem se zase dostal vlivem xy okolnosti do neprijmenyh stavu, tak jsem si je nechal predepsat na apr mesicu, abych se dal dohromady.

Nevim, proc bych nemel mit na vyber. Co je to za blbost? Neberu benzaky aj. driaky na kterych by mi vznikla zavislost a navic mam AD v malych davkach.

Deprese, uzkosti a hrozici recidiva - selhani - to me primnelo si je nechat predepsat na moji zadost. Psychiatr to zkousel s doporucenim bez.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50717
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Michale drzim palce at Ti je lepe, nemel na vyber, pze Ti to zmeni chemii v mozku a pak je budes potrebovat ver mi... ukonceme debatu at se Ti dari a never vsemu co slysis napr. benzaky sracjy=coz je pravda a AD jsou fajn a nenavykove=lez, vysad je ze dne na den a pocitis tu "nenavykovost" nebud ovce...

Ja se hlasim nepiju, Santal kde jsi ty?
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50718
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
Hele, nebud ovce je pro me jak hadr na byka .. )
Ja nehanim benzaky a nechvalim AD "nove generace".
Benzanky nemuzu, protoze bych se na nich stal rychel zavislym - na tom stavu.
Ty davky AD, co mam/mel -jsem x krat vysadil ze dne na den bez problemu.
Nyni je jiz opet nepotrebuji a vysadil jsem je ze dne na den, opet bez komplikaci (na stesti).
Jsou to jen me zkusenosti. Jiste existuji opacne

Kazdopadne diky, dari se mii kazdym dnem lepe a lepe
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50719
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
To je dobre Asi se snazis bez leku jak to jde a sahnes jen v nouzi v nejnizsich davkach, super, drzim palce at se k nim nemusis vracet (a vim, ze to nekdy nejde a clovek po lecich sahne at citi alespon trochu ulevu), ale tady je dan vysoka jako u drog ci jinych pro telo neprirozenych latkach...good luck!
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#50720
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 8 měsíce  
To Michal,

Chemii v mozku mění i obyčejný hořčík. (Má taktéž proti úzkostné a antidepresivní vlastnosti.)
Zkus pár týdnů jíst potraviny bez hořčíku, pak dej vědět.
Petr N
Platinum Boarder
Příspěvky: 510
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž Narozeniny: 07/16
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...15161718192021...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter