Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...59606162636465...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52749
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Už som si spomenul. Včelarov "fuck -off efekt"
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2300
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52750
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj Agi! Tak tím bys myslím rozesmála většinu mého rodného města. Že jsem Pila jednou za pár měsíců To opravdu ne. Víkendy pravidelně komplet a zajít v týdnu na pivo úplně běžné. Teď poslední dva roky takhle no. Ale chápu, nějakou škatulku mít musím :+)
Hezký den všem
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52751
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
A dodatek: netěšila jsem se vůbec na chlast po dlouhý čas. I ten den, kdy se to stalo jsem vstávala s tím, že nechci. Okolnosti a vše dohromady to prostě přes den změnily a stalo se. Můj kvartál nastoupil
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52752
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Tie naše životy sú ozaj strašné, že musíme stále niekam unikať pred hrôzou reality, čo? Je vojna, nemáme čo jesť, skoro celé rodiny nám pomreli, šíri sa smrtiaca nákaza, je kríza a prišli sme o prácu, takéto zlé to ešte nebolo.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52753
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj, Šantal, to je príma, že ses vynořila. Myslím, že to máme podobný. Já tehdy ten rok a dýl klidný a dobrý abstinence dal vlastně protože jsem byl poprvé v životě velmi vystrašenej. Ze sebe a pak taky holt věkem. Prostě kolem mne ti druhdy veselý a bezproblémový pijáci z kapel apod, kamarádové i kamarádky začali umírat. Pár příkladů zešílení až snad debility, rozvody, z bývalých hrdinů a hrdinek pospolitosti spíš puklý, vosamocený lidi. Když to člověk nezasekne, pekla nastanou, což víme. De o to, jestli to napitý pak vůbec vnímáme když se ta šikmá plocha zkolmí, že jo.
Pak mi ovšem otrnulo a taky jsem se radoval, že jsem se zlepšil. Ano, podobně jak píšeš, místo toho, abych propíjel víkendy a semhle támhle, najednou se mi dařilo nepít 14 dní, dva měsíce... dýl, hlava se zjasnila, vše šlo, pak ovšem krach, chvilka uvolnění a následný deprese, zapřísahání-přílíplej tady na vebu alkoholik.cz-a znovuobjevovaná střízlivost jako jediná možnost, radost a dar.
Už jsem to tu psal, 3, 4 měsíce jsou skvělý, je to ta první střízlivost na rozkoukání. Pak? Já jsem si vytvořil podmínky, že střízlivost podpořím Antabusem, AA, výstražnou literaturou a jde to dobře dál. A nejen alkoliteratura, teď třeba tu mám: Ladislav Heryán-U Božího mlýna. To je dokonce i veselý.
Touhu po napití v sobě zahážu, ale někde je. Ideál nepít už vůbec ale zůstává. Máme na to celej tenhle život. Zdravím-zvesela na to.
Sochař
Platinum Boarder
Příspěvky: 557
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52754
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Nechci a nebudu zde psát co mne potkalo. Mrzí mě, že vás otravuje, když selzu. Vím, je to furt dokola. Voda na zdejší mlýn. Alkoholik se to tu jmenuje, ale asi jen pro úspěšné. Tak se mějte a ať vám to jde bez chybičky. Pá.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52755
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Šantal,neotravuješ.Selhání alkoholika je běžná věc.A pak se tu nakdou někteří kteří snédli šalamounovo hovno a ví jak na to.(nemyslím sochaře)
Já si vážím toho ,žes to tu napsala po pravdě. Nelhala jsi.
Vím ,jaké jsi měla a máš starosti.Ale tohle jsi neřešila pitím.Zlom byl jinde,společnost a parta tech stejnych lidi se kterými jsi pila.
Víš někteří alkoholici se radej rypaji v jinych než v sobě. Hlavu vzhůru holka .Ted uz to vyjde.Kazde selhání je poucné.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52756
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Šantal napsal:
Nechci a nebudu zde psát co mne potkalo. Mrzí mě, že vás otravuje, když selzu. Vím, je to furt dokola. Voda na zdejší mlýn. Alkoholik se to tu jmenuje, ale asi jen pro úspěšné. Tak se mějte a ať "vám to jde bez chybičky."
Pá.

Šantal/-ka,

ponúkaš mi podnet/(impulz) na zamyslenie:

..."ak nie je problém vo fľaši samotnej, tak asi bude v nej/(v obsahu) alebo, že by: "vo mne?"

Nuž, "je o čom premýšľať a uvažovať?"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52757
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Santal, proc by to melo nekoho otravovat? Nikde jsem to tu necetl Jen jsem se ptal, co te k tomu napiti se vedlo, protoze u sebe vim, ze by to nebylo z niceho nic - ze by to byl dlouhodobejsi neuspokojivy stav, ktery by vygradoval opijenim se.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52758
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Šantal napsal:
Víkendy pravidelně komplet a zajít v týdnu na pivo úplně běžné. Teď poslední dva roky takhle no.

Dobre si pamatuju jak jsi tady popisovala sva alkoholova "dobrodruzstvi" pred par lety a tim padem budu take s dovolenim pochybovat o Tve "kvartalnosti".

Z toho co jsi tady za tu dobu napsala mam pocit ze jsi usla dost dlouhou cestu a hodne jsi se zmenila - k lepsimu. Ale ocividne je nekde nejaky problem ktery Ti brani s tim seknout uplne.

Mozna je to tim ze na rozdil od nekterych expertu tady jsi se nikdy neprochlastala az na uplne dno do blizkosti konce. Nevalela jsi se pozvracena a pomocena v abstacich, rodina pro Tebe nevolala zachranky, nelitala jsi v halucinacich ani jsi se neseznamila s prostredim lecebny. A tak si moc dobre uvedomujes jaky problem pro Tebe alkohol predstavuje a vis ze by jsi nemela pit - ale to rozhodnuti stoji vic na rozumu a racionalnim uvazovani nez na emocich a desu a hruzach alkoholovych nocnich mur. A rozum se da snadno zblbnout . Ale mozna kecam blbosti... nevim... .

Co se stalo se stalo. Opet a znovu jsi se presvedcila ze to za to vlastne nestoji, nejak Ti to nepomuze ani neulevi a jediny vysledek je depka, mizerie, vycitky a pripadne nezadouci nasledky pripadneho extra vydareneho tahu. Nema smysl se v tom stourat a resit to.

V kazdem pripade jsi na tom stale rozhodne lip nez jsi byla pred 2-3 lety takze a) to co delas je pro Tebe dobre a delas to dobre (i kdyz ne perfektne a bez chyb) a za b) neni duvod nepokracovat a jede se dal .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...59606162636465...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter