Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...60616263646566...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#52759
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Jo,moje řeč,taky si myslím,že je dál než byla pred 2 lety,z pití už není potěšení a výčitky a blbá nalada nastoupí s prvním pivem či panákem.A taky to dokáže utnout po 2 dnech.A přizná se i tady.A to si cením,že nelže.
Je dost pokorná k svému prohřešku a mrzí ji to.Nikdo z nas neví jestli nepodlehne,zítra za rok za 5 let.
Učí se nepít sama,bez psychiatrů,léčeben a léků.
A věřím,že nepít dokaže.Jen to chce čas.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52760
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
- Drahá, bol som ti neverný.
- To nič, cením si, že neklameš. Poď na pivo.

Ale vážne, ak alkoholika jeho život, rodina, práca tak strašne štvú, že za každú cenu musí hľadať únik, niečo je zle, niečo treba zmeniť. Čo s tým?

Navrhujem aspoň dočasne sa odsťahovať na Ostrov alkoholikov, bude to lepšie pre všetkých.

A ponaučenie skúseného abstinenta: nikdy never, nemaj vzory, a čakaj trable. A nehádž sa hneď o zem keď niečomu nerozumieš.
Nespoznaný
Expert Boarder
Příspěvky: 136
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52761
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Ale Šantal, nebud nasrana Máme Tě rádi, teda alespoň ja jo. A pokroky děláš. Já bych ty otázky od ostatních brala spis tak, aby sis popřemýšlela a příště se vyvarovala stejné chyby. Aby te toto selhání mohlo posunout dál. Hlavně nepij teď o víkendu a přes Silvestra, nabalilo by se ti to a bylo by ti pak ještě hůř
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52762
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Nešlo mi o nějaké litování, pochopení, asi ani rozhřešení. Jen jsem nechtěla abyste si mysleli neco jiného než jak to je. Vždy se zde píše: kdoví jak ten a ten... Tak proto. A co bude to nevím. Já chci stále nepít, na tom se nic nezměnilo.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52763
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
To je dobře
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52764
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj šantalko, prosím tě, tys někde četla v mém prispevku, že mě to otravuje? Snažila jsem se napsat radu ze svého pohledu, že by ses měla hlídat, (třeba antabus, literatura jak píše Sochař) hlavně kvartalne!!! , po více měsících. Zkus si můj příspěvek přečíst prosím ještě jednou, bylo to myšleno dobře!! Mám tě tu ráda a rozhodně jsem se tě nechtěla dotknout.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52765
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Agi, neřeš to. To bylo všeobecné. Dík za radu. Zkusím si teda něco přečíst Antabus bych brala kdybych nemusela předtím na psychiatrii atd atd... V pohodě. Měj se.
Jozef
Platinum Boarder
Příspěvky: 1997
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Žena Místo: ČR
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52767
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Ahoj, konečně píšu.
Abstinovat se mi ...no, vlastně jsem e moc nepokoušela. Tuším Sochař, nebo Michal B tady psal, nechci pít-abstinuji. Chci pít, recidiva. Já s pořád kolem toho motám, čtu si tu každý den.
Dnes se mi totálně "vysmál" jeden e shop s potravinama. Objednávala jsem baštu na Silvestra a taky jsem si objednala australský víno, na fotce se to zdálo být sedma za 56 Kč. Objednala jsem 4 a přišly mi jen 3. Ten stres najednou, že je toho málo.... Fajnšmekrovská lahvička a obsah necelý dvě deci. Tak se tu tomu směju, už jsem si je dala a hodně naředila, protože to bylo hodně silný.

Vlastně, jakoby se zábava počítala od prvního loku, do poslední kapky, kterou jsem ochotná tolerovat. Ten čas je zhruba 3 hodiny, od 21-24. Počítat svůj život na vypití pár sklenic a tam to končí.
Takže ano. Jedu na efekt, programově. Už to není to, co dřív, před lety, že se mi tím otevíral nějáký spirituální svět.
Nějáké závity, díky chlastu povolovaly a tekla do nich " moudrost".

Pít míň mi nic nedává a po pití víc je mi blbě.
Štve mně myslet na to, kolik vína si mám vzít na akci, co když někdo bude chtít pít se mnou a bude chybět. A co pak ráno? Bude mi blbě do oběda, to mi dřív nebývalo.

Omlouvám se za výlev, mám depku.

Proč to jde přes den bez pití a večer to zabiju?


Chjoo
Karolína
Platinum Boarder
Příspěvky: 453
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52769
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
Karolino, jses si jista, ze pres den to bez piti jde a nebo ti jen pit brani okolnosti, povinnosti? A je vuebc zaruka, ze se to piti nerozjede i pres den? Take jsem fungoval pres den bez alkoholu a nebojoval jsme s tim, zda si jit koupit nebo nekoupit pivo, zda si ho na obede dat nebo ne. Ale jakmile jsem den pred tim prepil svou hranici 24-1h rano, tak jsem si rano koupil po ceste do prace 1, 2 piva a byla jsem tam, kde vecer a pak uz jsem si dal na obed hnedka dve piva a po praci dalsi 3 po ceste domu .. a doma samozrejme pokracovani az do polesdniho piva, co jsem mel doma.
Evidentne ti to nevyhovuje, tak se dojdi nekam poradit - psycholog, psychiatr, adiktolog, skupiny aj. a nevyhovujici stav zmen. Ono to totiz postupem casu bude jen horsi. Tolerance na alkohol se zvysuje, bude ho potreba vic. Nejdrive vic jen vecer, pak i rano, aby nebylo zle, pak i pres den atd. A do toho stavu se dostat nechces
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#52770
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok, 4 měsíce  
AhoJ Karolíno, jsem ráda, že si se ozvala, byť vzhledem k tomu, že píšeš večer, tak pod vlivem.
Zkus si nalistovat zpátky, kdy si psala to samé, jak ti to vadí , načas si vydržela abstinovat a pak sis povolila a seš zase tam, kde si byla. A jak píše MichalB- bude hůř. Přecejen trpí regenerace a spánek a na tělo to má vliv. Balamutit se tím, že piju jenom večer, že to na muj život nemá vliv je lhaní si do kapsy. Je to stejna zavislost. A vadi ti to, tak je nacase s tim něco dělat.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...60616263646566...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter