Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...84858687888990...190
Dolů
Téma: Společně den po dni :)
*****
#54423
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Michal napsal:
Ahoj jo Michale to dava smysl .. mi ty myskenky jeste skacou samy ikdyz jsem byl vpohode na psychicke rozladeni mam plan B-beh.... to hospodu obehnu obloukem, uz respektuju po te dobe co s tim bojuji, ze je to silnejsi nez si clovek mysli mam naprosto suchpu domacnost a nejak se ucim sam ze sebe doufam, ze mi to vydrzi !! predtim jsem bral vse na lehkou vahu a snazim se resit problemy, ktere k tomu chlastani vedly, jsou na delsi trat, ale ono clovek ma jen 2 moznosti "buď stále utíkat nebo se tomu konečně postavit-což dělám nyní"...
...postav sa k problému zodpovedne iba raz ale poriadne a vytrvalo pokračuj!... iba tak sa vyhneš opakovanému sklamaniu zo seba a čoraz ťažším recidívam.
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54424
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Díky Ja máš pravdu...teď to tak dělám a jde mi to, kazdý volný den si dopředu i naplánuji ať mám co dělat a mám z toho dobrý pocit :)zrovna jsem vymaloval jeden pokoj, mám dobrý pocit, čistou hlavu a začíná se mi střízlivý život moc líbit
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54425
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj, den po dni, tak píšu zase , před hodinou craving tak 8 z 10, ale ustál jsem to a za půl hodiny byl pryč, mám radost, malý krok, ale pro mne velký všem hezký večer..
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54426
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
I Tobě hezký večer a ještě hezčí ráno.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54427
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Taky zdravím, já za dnešek placatku vodky s džusem, 9 piv, fernet, ale opilý nejsem, takže pohoda.
David
Gold Boarder
Příspěvky: 169
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54428
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Davide, kdyby jsi měl recidivu a byl jsi z toho špatný, tak to pochopím...ale když jsi spokojený, proč chodíš na tento web? :/
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54436
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj jak se máte? Napadlo mne, kde je Šantal? Stalo se něco moc jsem nepřispival, tak netuším...u mne dalš střízlivý den a nevím čím to je, ale teď je to nějaké jiné....dávám si stále pozor, ale není to takové nucené, baví mne to, vše vidím jasněji než předtím...nechci to zakřiknout, ale teď mám z té abstinence jiné pocity než kdykoliv dřive, ne že by to bylo utrpeni, ale naopak výhra/radost/klid v duši...ahojte
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54437
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Pěkný nedělní večer. Michale, Šantal přestala psát, dokonce nějak žádala, aby byly vymazány všechny její příspěvky. Měla jsem z toho dojem, že se nějak její okolí domaklo, a četli to tu. Nebo to tu dokonce někde psala.. ??. Takže tak nějak... Já se mám fajn, co nechlastam, je život o sto procent lepší a barevnější.. Mějte se krásně a až se daří
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54438
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Michale, tak si nekam zapis, co se zmenilo, ze ted to jde jinak, lepe, jednoduseji nez pred tim a zapis to napr. do tematu, zde na foru. Clovek rychle zapomene, co je vlastne jinak nez pred tim.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54439
Re: Společně den po dni :) Před 5 rok  
Ahoj jsem v práci tak teď mohu, vždy když jsem chtěl abstinovat, tak jsem si řekl, odteď nepiju, ale po mnoha selhánich jsem věděl, že je to už jen na určitou dobu a podvědomě jsem věděl, že stejně selžu a ten den, kdy bude recidiva přijde, cítil jsem se o něco ochuzený, že tím, že nepiju ztrácím to, co ostatní mohou...takže jediný rozdíl je v tom, že už mám na to jiný názor a náhled, to, že teď nepiju beru jako vyhru, radost, mít čistou mysl a zvedat si sebevědomí, poctivě si plánuji aktivity, protože najednou mám dost času a mám z nich radost a problémy, které jsem řešil pitím řeším racionálně a konstruktivně, střízlivost mě začíná bavit a ten pocit, že člověk vstane a ulehá s čistou hlavou je k nezaplacení, ještě musím zapracovat na těch myšlenkách, které mi občas vyjedou samy napovrch, ale už jsem je zvládnul a věřím, že i v budoucnu...tak asi je to tím nastavením softwaru v hlavě
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...84858687888990...190
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter