Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678...17
Dolů
Téma: Nedavam to
*
#53575
Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Nedavam to, priznavam. Zasluzila by som si prefackat. Len bohuzial kdo ma usmerni, ked nikdo nevie co ma trapi. Aj tu ma kazdy svoje starosti, tak naco sa zapodievat z niekym dalsim v poradi. Pribehov uz tu bolo mnoho, presne takych ako mojich, stovky. Do prdele ale co teraz. Davala som to dlho bez chlastu, myslela som si ze uz som ok, viem na to ste upozornovali, je na to studia, pravidlo, je to realita ze ked padnes si v tom zas. Ano, pravda ktora boli. Sakra ludia ja nechcem takto zit, celi zivot sa toci okolo chlastu, cele dectvo, rodicia chlastali, a chlastam aj ja, take prirodzene pre mna a pritom to tak nechcem. Mam pocit ze polku zivota si ani nepametam, ale dalsiu si uz chcem. Ani neviem ako som v zivote dosiahla co som dosiahla, asi talent, skoda ho prechlastat. Tak dopici mi uz nekdo pomozte.... Som nasrana jak pes ale moj krik nikdo nepocuje...... Dam radsej bodky, nech nehresim, keby sa niekomu chcelo so mnou zahadzovat, budem rada za odpoved.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53576
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Cibulko, nezbývá než začít dnem jedna. Nic jiného nepomůže.
A ty víš, že je to bez chlastu dobry, tak za tim pojď.
Klidně a den za dnem. Litovanim se si nepomůžeš a nepomůže ti ani nikdo jiný. Ty sama musíš najít silu.
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53577
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ja viem, ale kde tu silu najst... Hambim sa strasne a to som nic strasneho nevyviedla ale fuj mi. Som zufala zo seba. Na vonok davam ostatnym ja smer a silu ale vo vnutri som jak male decko. Chce sa mi plakat. Neviem ci tu mam pisat celu moju stori, asi by to bolo na dlho, nechcem sa zas ospravedlnovat mojimi zivotnimi traumami, sakra, ale co mamrobit teraz.
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53578
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Klidne to tu napis, od toho to tu je
Co delat(?). To vime prece nejlepe kazdy sam za sebe.
Radit je k nicemu, stejne to vsechno znas.
Kdybych vedel, jak se mi to prozatim dari mit prepnute v hlave na nepiti, tak ti to velice rad reknu
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53580
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Viem, najlepsie zver sa niekomu, neni komu, zverujem sa vam. Je mi na hovno, ja velmi tasko nadvezujem nejake blizke vstahy, tie co mam si cenim a nebudem si ich nicit. Chyba mi len niekdo kdo vie co prezivam a vie ma pochopit. Mam pocit ze som na to sama a to ma ubija....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53581
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Idem radsej spat, dobru noc vsetkym, rano mudrejsie vecera. Mate ties niekdo taky pocit, ze v skutocnosti vas vlastne nikdo nepozna? Ja to mam velmi casto, bohuzial....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53582
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Mam chut si podrezat zili, nie preto aby som umrela ale aby niekdo vydel ako kricim, potichu ale kricim. Ten noj najebany mozok krici, uz dost....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53584
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Cibulka napsal:
Mam chut si podrezat zili, nie preto aby som umrela ale aby niekdo vydel ako kricim, potichu ale kricim. Ten noj najebany mozok krici, uz dost....
Cibuľka,

..."žiješ?"

...",ak áno, tak v tom pokračuj!"

"Žiješ len raz a bola by chyba (si) túto jedinečnú príležitosť celú prechľastať!!!"

"Hlavu hore!!!"....A opäť vykroč smelo hore, po schodoch ⬆️do triezva!!!"
(..."čakáme Ťa!!!")
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3117
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53585
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Dobré ráno, Cibulko. Snad Ti bude dneska lépe. Já jsem nikdy nikomu z blízkých neřekla, v jakých jsem srackach. Napsala jsem to jenom sem. A stačilo to a pomohlo to. Vypsat se, vyposlechnout si nějaký ten názor a srovnat si to v hlavě.
Nevím, jak je dneska u vás, tady je krasně, tak se seber a vylez někam na kopec pročistit si hlavu. A pak přijd a napiš jak je. bude líp. .
Allie
Platinum Boarder
Příspěvky: 429
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#53586
Re: Nedavam to Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj Cibulko. Moc dobře znám ten pocit. Někomu říci že se vnitřně rozpadáš ale nevíš komu to říci. Třeba můj přítel mě stále opakoval pokud se napiji končí se mnou. Pomocná ruka nikde...
Asi jsem si sáhla na pomyslné dno kdy jsem dostala na výběr buď léčení a budou to všichni vědět nebo všechno ztratím. Samotnému léčení jsem se lekla. Můj mozek nějak přehodil a přehodnotil moje stavy a zatím jsem čistá. Ani mě neláká si v těžkých dnech loknout. Ale vím že také nemám vyhráno... Jediné co vím nechce se sama před sebou za nic stydět.
Znám i ty tvoje stavy kdy máš chuť si něco udělat jen aby tě někdo vnímal bez dalších výčitek
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678...17
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter