Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: 50x a stále poprve...
#54204
50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Ahoj. Je mi 22let. Od nejakejch 14ti me to k alkoholu tahne, i k jinejm drogam, vzdy me bavilo objevovat. Pubertu jako takovou jsem mela hodne divokou, az si sama ted rikam ze potkat sebe sama ted, rozbiju si rypacek. Jsem energickej clovek, takze kdyz se napiju, je sranda a divocina. Bohuzel - posledni rok jsem zacala pit vic, a poslední dva mesice si zadne akce nepamatuju. Vypiju treba 16panaku za vecer, do toho zakourim nejakou travu, a nevim o sobe. Driv to byla sranda, ted uz me to hrozne desi. Vzbudila jsem se v hotelovym pokoji, v cizim dome. Curam kde me napadne, kazdej kdo kolem me projde schyta fakac. Znam hodne lidi a hodne lidi zna me, takze uz se o tom začíná povidat. Nehlede na to ze jsem opila nadrzena jak stepni koza, a je mi to uplne jedno, s kym jdu a kam jdu. Nejhorsi je ze jsou to veci, ktery se dovidam. Pamatuju si jeste treba sestej panak ale pak buch, a okno. Okno treba 8hodin, pri čemž ale normalne funfuju a z vesela piju dal. Kazdou výplatu jsem propila, ted se zacinam placat v dluzich. Jak jsem psala - driv to byla legrace, ted uz mi to nahani husi kuzi. Moralni kocovina me szira hodinovejma placema. Musim prestat pit tvrdej, to je jasny. Ale nevim - děje se mi tohle vse jen kvuli alkoholu, a nebo jsem narusena?
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54205
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Hlavne jsem si po dost akcich kdy jsem udelala hrozny ostudy rekla ze to uz musi skoncit, ale neskoncilo.. Porad dokola, kazdej vikend, ostuda hadr a plac
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54206
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Barborka,

"prosíš o chemický  alebo psychický  "roubík/(štupeľ)" do úst alias "náhubek/(košík)" a nalieváreň správnych rozhodnutí do Tvojej prepitej a prefetovanej hlavy.

Bez pomoci odborníka to už nepôjde!

Bohužiaľ, prekročila si už bod zlomu/(tolerancie)...

Buď rada, že máš ešte odhodlanie a silu zmysluplne ťukať do klávesnice v PC/MT/SF"...
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54207
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Dokazu normalne fungovat, do prace chodim jak mam, s rodinou vycházím skvele. Muj problem nastava kdyz prijdu do klubu - na bar. V tu ranu pada jeden panak za druhym. Nechutnaji mi michany, takze piju surovce. Jediny co me desi tak proste to ze i přes ty ostudy, situace co se staly, i přes to vsechno me to nedonuti nepit
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54208
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
...až nájdeš svoje dno - prihlás sa!

...možno sa rozpamätáš na to prečo piješ, aj prečo si sem vôbec napísala: "S-O-S!!!"

"Máš OKNÁ-VÝKLADY-SUPERWINDOWS!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54209
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Svoje dno, ted v patek jsem se vzbudila na byte na sedacce, probudil me kolega z prace, vyhodil me ze jsem to prepiskla, byla jsem tak v soku ze jsem se ani nestihla zeptat co se stalo. Ve tri rano jsem ho probudila ze nemam kde spat, tak me nechal u sebe. Jenze Rano nenasel v obyvaku jen me, ale i louzicku moci. Nikdy se mi nic takovyho nestalo, je mi hrozne trapne. Ne zrovna s mocenim, ale takovejch trapasu mam za sebou tisic. A prave, stejne jdu a dal do sebe ty panaky lamu. Ted tu pisu tohle, jsem presvedcena, zacne se blizit patek a ja uz budu mit rozjednany tri akce. Asi jsem fakt krava
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54210
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Barbora napsal:
Nikdy se mi nic takovyho nestalo, je mi hrozne trapne.

Jednou to prijit muselo . Ale ted vazne. Naprosto si netroufam tvrdit jestli a pripadne jak velka je u Tebe zavislost na alkoholu ale zcela ocividne mas problem. A reseni problemu myslim znas sama moc dobre - zadne akce. Proste si do odvolani najdes jiny druh zabavy. A samozrejme zadny alkohol. Uvidis jak se to bude vyvijet... mozna mas opravdu problem s alkoholem. To poznas snadno a rychle protoze ucitis jak Ti chybi a jak je Ti najednou mnohem lip kdyz se napijes.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54213
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Presne tak, mama mi rika, at se to snazim vyresit sama, nez odbornou pomoc. Mela jsem tezsi obdobi, ocitla jsem se v blazinci, tam me chtela doktorka podlat na odvykacku, coz jsem teda odmitla. Rikam si ze jsem mozna udelala spatne... Mrzí me ze jsem strizliva docela dost uvedomela, borce na sebe nenecham jen tak sahnout, nehadam se a nevyvolavam konflikty. Ovsem pod vlivem je ze me totalne zla coura. Jeden z mych strachu je i to, ze i kdyz se budu snazit a treba se z toho zacnu dostavat, stejne na sobe budu mit porad tu stejnou nalepku. Je mi z toho opravdu smutno. Sama ze sebe
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54215
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
Barbora napsal:
Jeden z mych strachu je i to, ze i kdyz se budu snazit a treba se z toho zacnu dostavat, stejne na sobe budu mit porad tu stejnou nalepku.

Predpokladam ze po nejake dobe by to uz nikdo neresil. Lidi zapominaji. A pokud ano tak co? Jedina opravdu dulezita vec je aby jsi Ty byla v poradku a v pohode. Co si mysli nebo rikaji ostatni... co na tom zalezi... at se jdou vys*** .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#54216
Re: 50x a stále poprve... Před 5 rok, 1 měsíc  
To ano, ale tohle udelat u nekoho doma neni ani trosku v poradku. Je mi ze sebe hrozne, do prace se bojim jit protože me ma za nejvetsi kravu. Ovšem jak jsem mu psala - bohuzel to je ten chlast. Bez nej by me takova jalovina nenapadla, proste jsem byla uplne vypla. Ted to musim zvladnout bez alkoholu, musim verit ve sve lepsi ja
Nejmenuje se
Fresh Boarder
Příspěvky: 8
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter