Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345
Dolů
Téma: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda...
#55670
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Kdyz se rekne(napise),ze alkoholik nema na duveru narok, tak to zni desna. Neznelo by to tak strasne, kdyby se jednalo o nejakyho pana, pani X Y.
Ale tady jsem si to vztahla na sebe - ja se snazim. Tak si zaslouzi. Alespon trochu duvery. Je pravda, ze se snazim az ted
Tobe Geno, kdyz jsi se snazil s alkoholem bojovat, nikdo neveril??
Ale ta neduvera podkopava moralku
Manzel mi veri( teda snad), ze to dokazu. To mi i trochu pomaha
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55671
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Mě nedůvěra spíše demotivuje.Ale věřím, že někoho to hecne a řekne si, že mu schválně ukáže, že to dokáže.Ale pak příde slabá chvilka, kdy by tu důvěru potřeboval a uvítal.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55672
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
Tobe Geno, kdyz jsi se snazil s alkoholem bojovat, nikdo neveril??

Vzhledem k tomu co jsem se dozvedel napriklad od me sefove v praci nebo kamaradky potom co jsem se dal do poradku tak me odepsaly (o mem problemu tusily ale ani jedna z nich nevedela jak zle to je doopravdy).

Naprosto se na ne nezlobim a uplne to chapu. Hlavne proto ze ja sam jsem ztratil veskerou duveru v sebe a sam sebe jsem odepsal. Kdyz se na to podivam zpetne tak to byla jedna z veci ktera me pomohla se z toho dostat - to uvedomeni si sveho stavu, ten pocit dotknuti se dna. Ze jsem prolhana ozralecka troska a slaboch a parchant co podvadi i sam sebe. Ono to zni asi hrozne ale ja to bral tak ze je v tom i nadeje - ze je jenom na me jestli se dokazu tomu postavit a za cas se treba podivat do zrcadla aniz by se mi zvedal zaludek .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55673
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Nevim,jestli se mnou budete souhlasit,ale tato situace se může stát kazdemu.Kazdy se může dostat na dno a nevim,jak by se jim libilo,ze od nich dají lidi ruce pryc.Ja to chapu ohledně prace,ze tam nechcou ozralu, ale pratele,blizci a rodina by měla že začátku pomocí a když by to neocenil,tak ať se v tom teda topí sam.
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55674
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Aha, takze je mozny, ze padnout na dno a dostat po tlame , me jeste klidne ceka.
Ona se ta potvora zavistost jen tak lehce neda.
Tak to jsem na sebe zvedava. Drzim se, ctu Nespora, mam schuzku i s psycholozkou,mam se rada, cil mam, duveru i sebeduveru taky. Jen ta vule, aby se mi nezlomila
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55675
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Ivet a kolikrat si myslis, ze je dostatecny podat pomocnou ruku?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55676
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Já se držím pravidla :Do třetice všeho nejvíce, nebo jak se to rika,ale pak už taky koncim.Ja si myslím že tři šance je maximum,pak už to smysl nějak nema.Poznala jsem to sama jak osobne,tak pracovně jako managerka.Kazdy může uklouznout,ja si s nima o tom vždy promlouvala,kde je chyba,pak dělala to tytyty,vzpamatuj se,a pak už že je to poslední sance.....Ja jsem hrozně duveriva,dobrak.Nedokazala bych někoho odpiskat hned na první mete.Ale třeba je zajimave,ze v tomto mám svoji klapku Ale vždy mohu s čistým štítem rici,ze jsem pro toho druhého udělala max.Ted bych doprcic to max mohla udělat i sama pro sebe.Je zajimave,kdyz jsem třeba seděla s přáteli a oni se mě ptali co muži atd. A já jim rekla,ze teď potřebuji čas sama pro sebe,tak to absolutně nechapali.Ze jsem hezká zenska,mohu mít skoro každého. No sorry ale prostě teď je řada na mě, konecne se soustředit na sebe a ne pořád kolem někoho skakat.Ale je zase pravda,ze by to nemělo trvat dlouho,jinak zůstanu na ocet :-D
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55677
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Ivet1977 napsal:
ale pratele,blizci a rodina by měla že začátku pomocí a když by to neocenil,tak ať se v tom teda topí sam.

To je tezky . Prochlastat se do alkoholika trva roky. Takze roky dotycny chlasta a je mu uplne jedno co na to jeho okoli. Kasle na ne a propiji se do zavislosti vic a vic. A kazdy ten rok piti, kazda ta lahev pochopitelne o malicko podrazi duveru jeho okoli. A jednoho dne alkoholik zjisti ze je v haji, ze mu tece do bot a zacne brecet a slibovat "... ja se zmenim..." a "... uz nebudu pit...". I pro nejblizsi okoli muze byt po vsech tech letech strasne tezky dotycnymu uverit .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55678
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Erika napsal:
Tak to jsem na sebe zvedava.

Uz jsi tady na foru nejaky cas a urcite jsi neco nacetla. Takze vis ze uz jen to ze jsi zacala situaci vazne resit je obrovsky skok kupredu. Vydrz, zatni zuby, priprav se na to ze prijdou pady a selhani a zvladnes to! Jde to... .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#55679
Re: Jak se naučit, mít zase sama sebe ráda... Před 4 rok, 10 měsíce  
Jo jo. Ale ono taky chvili trva, nez ti dojde, ze jsi na dne.
Ale taky se rika, ze se musi az na dno,aby bylo od ceho se odrazit
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1214
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter