Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...1011121314151617
Dolů
Téma: Selhala jsem
**
#56326
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
DD,
tak to máà nastavené tak, jak by mělo být, pár přátel, kteří dlouhodobě cvičí, to dělají obdobně. No já osobně jím jak prase, ale začínám malými změnami a baví mě to. Můj alkoholismus spočíval z velké části v tom, že jsem po práci nebo ve volném dni seděl doma a "nudil se" ...byl líný jak veš..a potim mé kroky směřovaly směr "kamarádi" a hospoda. Za poslední týdny po mém posledním krachu, jsem i přes všechnu tu nechuť a lenost šel běhat, dnes už několikátý výběh ( výsledky nejsou nic moc, dech jak postřelený kocour:D ), ale světe div se dnes už jsem se nepřemáhal - dobrý pocit, těšil jsem se, vyolnil čas, myšlenky na alkohol v nedohlednu ... snad se mi bude dařit nadále, chci být fit a cítit se fajn opravdu cvičení a běh, kolo cokoliv ze sportu má něco do sebe! Všem fajn večer
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56487
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 9 měsíce  
Ahojte všetci, uz mi to tu chybalo Ahoj macku, tak ako som si tu precitala, zase zaciname spolu. Za tu dobu co som sem nepisala sa nic zasadneho neudialo, len som dospela k tomu, ze mi alkohol vadi v mojom zivote, a rozhodla som sa nieco s tym robit. Nechcem sa tvarit ze ten cca pol rok ci tristvrte co som zase zacala pit bol ok, nebudem zlachcovat, ale nemola to ani velka drama. Vadi mi ze som sa nevenovala rodine kolko by som chcela a pit si pivo sama pri telke, ties ziadna vyhra, ano ja popritom aj upracem aj vsetko, len tie rana potom katastrofa, nervozna, podrazdena. Vsak to poznate....
Peter
Gold Boarder
Příspěvky: 198
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56930
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahojky zdravím vás tady po nějaké době. Od doby kdy jsem psala tuto diskuzi uběhli už měsíce. Hlásím jsem stále střízliva. Plně jsem si uvedomila svoje selhání a je pravda že teď daleko v širší perspektivě.
Je svatá pravda že nesmíme ani na okamžik zapomenout co s námi udělá alkohol.
Přeji všem krásné léto
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56931
Re: Selhala jsem Před 4 rok, 7 měsíce  
Ahoj Macku, jsem rada, ze jsi OK a ze jsi se ozvala. Obcas jsem na tebe myslela a na ostatni devcata co se tu mihla taky.
Mam radost, ze se ti dari nepit.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...1011121314151617
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter