Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Co nám alkohol vzal a co nám dal
#56541
Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Po přečtení Vašich příspěvků mě napadlo toto téma. Už včera jsem si s touto myšlenkou pohrávala. Účelem by mělo být si třeba uvědomit tu správnou cestu a doufám, že některým třeba otevře oči.
Tak se nestyďte
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56542
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Prinos zadny. Akorat nadelil prazdnou penezenku, trapasy, neprijemne kocoviny, nespavost, nekolika denni depky po alko-vecirku, paleni zahy, arytmii. Sice mam excesy cca jednou za mesic, ale ty nasledky jsou silene, velka dan. Hold my, co numime jit po trech pivech domu...
pionyr
Fresh Boarder
Příspěvky: 10
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56543
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Ahoj, už jenom to, že jsi založila toto téma, si myslím, že je zle , jelikož hledáš něco pozitivního na alkoholu oki tedy co mi alkohol dal : Mnoho fajn večerů/nocí , kdy je člověk odvázaný a užívá si, je veselý, dělá šílené věci, které by bez alkoholu nedělal, spousta zábavy, sexu třeba na jednu noc atd atd atd.... ok dejme tomu, že to jsou "pozitiva" , ale všechny tyto věci a zážitky jsou víceméně falešné, když to vezmeš, člověk je pod vlivem neužije si tu chvíli a pamatuje si jen část , změní se v někoho kým vlastně není, nemá své chování pod kontrolou....a negativa: největší asi to, že se stane závislým, to jsme všichni, kdo navštívil toto fórum, už navždy budeš mít na noze tu pomyslnou kouli a nezbavíš se ji, což je asi největší daň za nadměrné pití , dál můžu vypisovat xy věcí ať už se alkoholismus podepíše na fyzickém, tak i psychickém zdraví na mezlilidských vztazích, v pracovní sféře, v rodině, v očích jiných lidí ( že na Tebe budou koukat jako na ožralu, těžce se pak vizitka člověka mění) atd... negativa jsou mnohonásobně vyšší než pozitiva, které může alkohol na chcvilku přinést.....chvilku falešného potěšení nebo šťastný a střízlivý život? You choice
Michal
Platinum Boarder
Příspěvky: 564
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56544
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Dal mi jen obrovský balík hanby ostudy a pocitů viny. Vždycky, kdyz mi došlo, jak jsem někomu ublížila, hadala se, nepamatovala si atd. Ale dal mi také fajn pocit vědomí , že nejsem takový ubožák a zdevastovaný slaboch, co se s tím nedokáže poprat a dlouhodobě abstinovat... A díky tomu i pocit doslova zaslouženého štěstí, když se denně probouzím s čistou hlavou a vím naprosto přesně, co jsem dělala a jsem za sebe zase zodpovědná
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56545
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Mně dal alkohol akorát spoustu problémů, nic více. Lidi i rodina se mnou přestali mluvit a zůstali akorát ti, o který zase nestojím ja, protože chlastaji denne, melou po hospodách porad ty stejný věci, a řešej jenom aby meli na pivo a že nemají cigarety. To me už tedy k smrti nudi a otravuje, tak jsem se s nimi přestala radši stykat a je mi líp. Časem snad najdu jiný, takový, kterým nebudu muset nic o alkoholu vykladat a budeme se bavit o úplně jiných věcech. UvažujU, jak to půjde, že se přihlásím na nějaký kurzy, kde mě nebude nikdo znat a budu se moct věnovat něčemu jinému
To mi totiž ten alkohol taky dava: naději, že to půjde bez něj
Sonaso
Co tě nezabije, to tě posílí.
Senior Boarder
Příspěvky: 64
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56547
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
ahoj Michale, nene, nezaložila sem toto téma kvůli tomu, že hledám na alkoholu něco pozitivního.
Jen jsem chtěla pomoci lidem, kteří jsou stále na vážkách, aby si udělali pro a proti a třeba uviděli, že alkohol pouze bere(pokud je člověk závislí) a třeba jim to pomohlo v tom rozhodování
Nic víc za tím není. Já má úplně jasno. Mě vzal vše a už se k němu vracet nebudu. Jinak plně souhlasím se Sonaso
Ivet1977
Gold Boarder
Příspěvky: 188
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56554
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Dal - bylo obdobi xy let, kdy clovek pil a byla to zabava. Obcas kocovina, ale jednou za x tydnu.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56555
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Jedno je asi výstižné pro nás všechny. Vzal nám svobodu.Uz to rozhodování a premahani si nic nedat. Myslím že alkohol ještě nikdy nic nevyřešil za nás spíše naopak. Pěkně nám ty životy zdeformoval. Ale na počátku toho všeho bylo naše rozhodnutí napít se.
Macek
Gold Boarder
Příspěvky: 187
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56556
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Mě vzal alkohol mě samotnou. Ovladl mě a bojuji s nim.. Zatím mám vše co je mi nejdražší muže a děti..ale pokud mě bude i na dále ovládat tak přijdu o vše.. v mládí mi dal uvolněnost a srandu po napiti s kamosema..ale ted mi jen bere moji dusi a moje zdravi..a na plno mě ovládá..budu s nim bojovat protože si už konečně uvedomuji, ze mi nic nedava jen bere.. musim pit abych fungovala, vstala do prace starala se o rodinu.. je to hnus byt ovladana chlastem..proto už jsem se před alkoholem vzeprela a rekla si, ze me neporazi a budu bojovat...a zachranim si zivot!!!
Ema8
Senior Boarder
Příspěvky: 69
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#56557
Re: Co nám alkohol vzal a co nám dal Před 4 rok, 8 měsíce  
Dal mi: pocit klidu na dusi. Nekdy
Vzal mi: zazitky. Napr- Pred lety u znamych na chalupe deti, tehdy v puberte, predvadely scenky. Pry uzasny. Nepamatuji se.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter