Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...16171819202122...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58955
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Genn: Takže ses nastartoval sám. Super, toto byl Tvůj první krok.
Jak to tedy v té léčebně vypadalo a první pocity až do ukončení léčebny, byl jsi tam 3 měsíce nebo déle?

Já si svou závislost uvědomila v roce 2010, kdy byl krach mého přítele a já stála před nemocnicí v autě, věděla, že mám problém a že chci za psychiatrem, ale brečela jsem tam asi hodinu v autě a pak z něj nevylezla a odjela. Takže to mám už taky silně rozjeto...
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58956
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Genn:Tys to fakt zvládl sám??? Teď to čtu znova. Bravo, tak to jsem nečekala.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58957
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Michal napsal:
někdy to šlo, tak rychle do obchodu, koupit, schovat se někde za roh a co nejrychleji do sebe poslat co nejvíc najednou ať se dostaví úleva, ale ono to všichni známe.

Jojo, vzpominky. Sluzebni cesta, odstavit auto v garazi, cvaknout zamek a vterinu po tom do sebe lit predem pripravenou vodku s ochucenou mineralkou... chlemtat jak zvire jen aby se uz konecne prestaly trast ruce. A planovani pracovnich aktivit s ohledem na to kdy prijde abstak a ja se budu moct zase napit a pokracovat dal. Brrrrr... i po tech letech beha mraz po zadech...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58958
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Inka napsala:já nevím ni co psát, je mi ze sebe na nic.

A dnes to zvládáš líp?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58959
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Angelina napsal:
Genn:Tys to fakt zvládl sám??? Teď to čtu znova. Bravo, tak to jsem nečekala.

Mel jsem to hodne ulehcene tim ze ziju a funguju sam. Kdyz bylo potreba udelat nekompromisne "cistou domacnost" a upravit nakupovani a finance tak jsem proste sel a udelal to. Kdyz jsem zjistil ze se nesmim zastavit a fakt musim vecer mrtvy padat do postele tak jsem proste skoncil v 17-19hod v praci a domu jsem chodil prochazkama Prahou tak abych fakt domu dorazil treba ve 22hod totalne unaveny. Strasne moc obdivuju nektere zdejsi kolegy a kolegyne co to dokazali ukocirovat spolu se staranim se o rodinu. Veliky respekt protoze ja bych to asi nedal.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58960
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Já piju, před psycholožkou jsem řekla od roku 2006 celkem pod kontrolou ten x, ale ona jak mně poslouchala, tak usoudila, že mé seznámení s alkoholem a bujaré večírky začaly v roce 2002-2003.
Myslím, todle si přesně já nepamatuji, ale každý den určitě 10 let. Umíte si to představit?
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58961
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
Myslím, že není rozdíl mezi bujarými večírky a tichým domácím alkoholismem.
Teda co se vypitého alkoholu týče
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58962
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
inka napsal:
Gennosuke, jendo velké díky.. uf.. já nevím ni co psát, je mi ze sebe na nic.

A ted vazne - myslis ze to nekdo zvladnul napoprve? Mozna ze jo - ale ja nikoho takoveho neznam. Padani a vstavani a recidivy k alkoholismu bohuzel patri . Vis proc jsi selhala? A pokud ano tak jake jsi z toho vyvodila dusledky? Co planujes udelat aby jsi na stejne situaci neselhala priste? To je to co je dulezity - vzit si ze selhani ponauceni a postarat se o to aby se to priste nestalo. A ono se to mozna stejne znovu stane protoze tak to proste v zavislosti chodi . Dulezity je se nevzdavat a snazit se dal a dal!
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58963
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
No nic, já myslím, že u mně je načase přestat. Myslím, že mi Genn jdeš příkladem. Pokusím se Tě tady poslouchat na slovo, když jsi řekl, že Ti tady to fórum velice pomohlo.
Co Ty Inko, jdeš do toho se mnou?
Bude to velice těžké, ale za pokus to stojí.
Já za celé to období, co jsem pila každý den, vydržela 1x 14 dní a to bylo na dovolené. Tenkrát, když jsme jeli zpátky, tak první myšlenky byly, tak a teď si dám trošku vínka, to si přeci můžu dát, když jsem 14 dní vydržela, mám to už pod kontrolou a můžu pak přestat znova. No a jela jsem v tom hned znova až doteď, kdy jsem se sesypala.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58964
Re: můj alko deník Před 3 rok, 4 měsíce  
GENNE, DĚKUJI MOC X ZA TVÉ ODPOVĚDI. HODNĚ MI DÁVAJÍ PROSTOR SE POŘÁDNĚ NAD SEBOU ZAMYSLET. DĚKUJI
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...16171819202122...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter