Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...17181920212223...36
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#58965
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
GENNE A JEŠTĚ JEDNO. RODINA TI CELÁ ZŮSTALA PŘEDPOKLÁDÁM.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58966
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Ange, 10 let denně je dlouhá doba no :/, ale jednou to zastavit "musíš" a ideální doba neexistuje, je jen jedna teď . Já to vždy odkládal od Nového Roku, nic....tak suchý únor a pojedu dál, nic, tak od narozenin v létě, nic, po prázdninách , nic....chápeš
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58967
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Angelino- mám to dost podobně, s tím "vydržela jsem přece pár dní mám to pod kontrolou" .. tak na oslavu si dám.. píšu si nově deník, kdyby někdo chtěl číst i tam
www.mujalkodenik.estranky.cz


Michale dnes je to o ničem, já nezvládám svoje stavy před a při menstruaci. Po celý den jsem měla co dělat, a teď večer klasika, totální obří bušení srdce, šílené.
Ale donutila jsem mamžela odnést všechno víno pryč, takže díkybohu ve stodole je jen naražená bečka a tvrdé a to fakt bléé nepiju.

Stodola zamknout nelze, má to posuvné dveře bez zámku.

Gennosuke DĚKUJU TO CO PÍŠEŠ MI DÁVÁ HROZNĚ MOC. pro mě hodně znamená že mě tady neukamenujete za to, že jsem to nezvládla a ještě mě podporujete. Jsi fakt borec, že jsi to ustál. netušila jsem, že i hladinkáři mohou mít tyto stavy- bezvědomí, posrat se poblít se.. myslela jsem že je to důsledek toho že se opiješ do němoty.

dnes se už jen těším až holky usnou, syn je na týden u babičky tak -1 dítě
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58968
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Angelina napsal:
GENNE A JEŠTĚ JEDNO. RODINA TI CELÁ ZŮSTALA PŘEDPOKLÁDÁM.

No jak jsem psal - ja deti nemam a v dobe kdy uz to bylo blby jsem nemel ani trvalou partnerku. Proboha kdo by s takovym prasackym ozraleckym hovadem vydrzel ! Sirsi rodina o mem problemu nevedela - samozrejme ze tusili ale najisto nevedeli.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58969
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Míšo: chápu naprosto přesně. Je to teď . Válka začíná. Bojím se až příjde nějaký špatný den naprostého bažení, ale zkusím jít do toho. Bože můj, já už teď musím :/
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58970
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Genne, ale nikdy není pozdě a poprosím Tě, nikdy se neponižuj, já to nechci slyšet. Za mně jsi super, vždyť Tys to zvládl. A teda jak píšeš, myslím, že jsi velice inteligentní a vzdělaný muž a vím, že se nepletu, to jde cítit.
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58971
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Genne jen mi nejde do hlavy jak tak mladý kluk 10-12 let začne už pít, snad špatní kamarádi...
Domnívala bych se, že rodiče snad začali pak podnikat a na Tebe neměli čas a Tys mněl prostor a čas...
NA TO MI ALE NEMUSÍŠ VŮBEC ODPOVÍDAT
Angelina
Gold Boarder
Příspěvky: 200
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58972
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Inko odkud vlastne jsi? Nene... neodpovidej, nevyzvidam !!! Jen se ptam v souvislosti jake mas moznosti ambulantni lecby. Ted se prosim nezlob, fakt to nemyslim zle ale Tva situace tak jak ji popisujes nevypada dobre. ASI to jeste nebude primo kriticke ale uz je to urcite spatne. Hlavne v kontextu toho ze mas rodinu a tim padem musis brat i ohledy na ne. Uvedomujes si ze jsi v pruseru = to je vic nez dokaze spousta alkoholiku. Snazis se to resit coz je super protoze spousta alkoholiku rezignuji a dal se topi. Ale zkus si dat termin - napriklad 3-6 mesicu od ted. Zvladnes to dostat pod kontrolu v terminu - OK! Nezvladnes a pak by to ale fakt chtelo odbornou pomoc. Nekompromisne! A pokud zjistis ze Tvuj lekar Ti nevyhovuje nebo ze lecba nedava smysl tak lekare okamzite vymenit! Proto jsem se ptal na zacatku jake mas moznosti ohledne lekaru a ambulantni lecby .
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58973
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Angelina napsal:
Genne jen mi nejde do hlavy jak tak mladý kluk 10-12 let začne už pít, snad špatní kamarádi...
Domnívala bych se, že rodiče snad začali pak podnikat a na Tebe neměli čas a Tys mněl prostor a čas...
NA TO MI ALE NEMUSÍŠ VŮBEC ODPOVÍDAT


Nenenene !!! Ja to asi blbe napsal jak jsem odpovidal Michalovi!

Chlastal jsem 10-12 let . Ja byl vzorne dite i vzorny mlady muz. Studium, povinnosti, zadne zabavy ani divociny . Pit jsem zacal s nastupem do nove narocne prace prave nekdy ve 28-30ti letech kdy mi alkohol pomahal vse zvladat. No a ve 40ti letech jsem byl tam kde jsem byl...
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58974
Re: můj alko deník Před 3 rok, 5 měsíce  
Gennosuke
Já to klidně napíšu narodila jsem se v moravsko-slezských beskydech (Jablunkovsko) na statku - hromada zvířat od mala, makačka --sušilo se seno a nic jiného než starost o zvířata neznám. Jsem velká milovnice koní, od 4 let jezdím.. v 15 jsem odešla na intr do Zlína a už tu zůstala. (naši se během toho rozvedli, vše prodali a dodnes mě trochu sere že jsem si nemohla vzít z té doby nic, nemám z dětství nic, fotky, věci.. vše se vyhodilo, neměla jsem dlouho kam vracet a doteď to tak je.
A vím tady o AA, kousek, jenže- jsem docela známá u nás ve městě a manžel ještě víc..a děsím se toho, že bych tam poznala fakt někoho hodně blízkého a známého.. to by mi fakt vadilo. navíc ten Bůh tam.. já vím, že nejde typicky o toho konkrétního Boha a že každý máme tu svou podobu čemu věřit..ale.. uf.. no a moje rodina no- nebýt dětí tak se asi dávno upiju.
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...17181920212223...36
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter