Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...2930313233343536
Dolů
Téma: můj alko deník
*
#63134
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Tady se většinou přestalo psát podle mně z jiných důvodů, ten poslední rok na fóru byl velmi "suprovej", kdy se po těžkých kotrmelcích vymazalo nejproduktivnější diskusní vlákno a provětral to nickový Spamer, z toho všeho se fórum jen těžko vzpamatuje. Třeba ten příští rok bude lepší, čas léčí, a bude to tady sloužit původnímu účelu, nové lidičky se občas objeví a snad jim to nějak pomáhá, pomůže...

Teď v období kolem vánoc se zájem a čtivost zvýší, kolik lidí bude ochotných něco sdělit se uvidí...

pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63135
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Já si myslím, že to není pesimismus, ale realita no ... Ono i ta úspěšnost dlouhodobé abstinence je mizivá. Ono, kdo už abstinuje déle, tak fakt zjistí, že je to mnohem lepší, vše to hnusný a špatný je pryč a ikdyž přijdou v životě těžké chvíle řeší se mnohem lépe s čistou hlavou. Ale hodně lidí se tady jen mihlo a po čase přestali psát a myslím, že ten důvod je navrácení se do starych kolejí, ale pokud se pletu budu jen rád ... zajímalo by mne jak na tom někteří jsou třeba Stef nebo Eliška, ale to se asi nedozvíme nebo ?! Čas ukáže.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63136
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj všichni,přečetla jsem celé vlákno a teď jsem z toho otevřeného konce trochu rozhozená.Nevíte,prosím,někdo jak se daří Ince?

Hope a jak se daří Tobě? Pomohlo Ti toto fórum, našlas nějaké odpovědi?
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 15/12/2021 07:17 Provedl: pert.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63222
Re: můj alko deník Před 2 rok, 4 měsíce  
Ahoj Perte,děkuji za zájem. Momentálně jsem na začátku.Už zase.A doufám,že uvědomění přišlo tentokrát včas.Více se rozepisuji ve vláknu Tak,jdeme na to... pokud by tě můj příběh zajímal.Odpovědi jsem tu našla,ale stále mám spoustu otázek především na sebe.A odpovědi hledám těžko.
A jak se daří tobě?
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63436
Re: můj alko deník Před 2 rok, 3 měsíce  
Michal má pravdu. Každopádně nějaký posun nastal, už se neopíjím do němoty , nemám okna, a nepiju denně. Ale pořád nejsem čistá. Realita
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63437
Re: můj alko deník Před 2 rok, 3 měsíce  
Hope, až teď jsem si všiml tvé otázky. No, nepiju a v tomto směru fajn. Jinak radši nemluvím.

inko, jsem moc rád, že jsi relativně v pořádku. Jestli máš náladu, pokračuj ve psaní deníku, třeba tě to nakopne a nějak pomůže
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63438
Re: můj alko deník Před 2 rok, 3 měsíce  
no, událo se moc věcí za tu dobu, co jsem byla pryč z tohoto fóra.

Nechtěla jsem se sem vracet, nějak mi dělaly problém ty Covid sračky uvědomělých lidí, já jsem prostě zarytý odpůrce opatření, tlak u mě způsobuje protitlak, a ačkoli jsem prodělala kovid znovu, nikdy v životě bych se z principu nenaočkovala, a tady se to tehdá dost řešilo a mě to sralo
čas plynul, už ani nevím, kdy jsem tu psala naposled, prostřední dítě nastoupilo na alternativní soukromou školu, nejmenší dítě nastoupilo do alternativní školky, a já jsem se nějak vyklidnila, protože v této škole a školce jsme za jedno, nikdo nikoho netestuje, nikdo nenosí hadry na obličeji, o to mi šlo, aby tohle moje děti nemusely zažít, v práci se maximálně dařilo, prodala jsem značku za sedmimístnou sumu, rozjela jinou značku ale hlavně- jsme si začali být blíž s mužem. Skoro jsem nepila- ale čistá jsem nebyla- občas s mužem u filmu víno, v létě sklípek, moře.. ale nikdy žádná přeháňka. no ale vnímala jsem, že to zase zrychluje, ta chuť pít, a doma nedoceněná, nepochválená, očekávající..(ted už vím, že nedostatek sebehodnoty a sebelásky) a tak jsem zase postupně najela na to domácí večerní pití, kdy muž není doma. Flašky mám do teď schované pod dřezem, manžel o nich ví. Taková černá skříňka mezi náma.
no a tak nějak jsem se pomocí různých věcí dostala až k řešení svého dětství, vnitřního dítěte, vnitřního muže a ženy, trochu Duška, trochu Junga, trochu uvědomění si jak vychovávám děti..a tím, jak je vozím denně 40 minut do škol mám čas poslouchat různé podcasty jsem se dostala až k poslouchání o tomhle vnitřním boji z dětství, a rušení starých vzorců, až po to, že závislosti vznikají u lidí kteří nemají vyřešené vztahy s rodiči a podobně.

A tak to teď řeším, mám terapie, poslouchám podcasty, hodně se měním, a uvidíme, už si nedávám přecevzetí a podobné nesmysly.
jdu si svoji cestu, vím že mám problém ale nejsem ten typ toho obřího skoku ve smyslu "HNED TEĎ PŘESTANU" protože moc dobře vím, jak mi bylo a je, a tak si na to přicházím pozvolna, ale hlavně už vědomě.

předtím jsem prostě chtěla přestat, protože rodina, muž, práce, řízení v opilosti, scény, okna, morální dno...
teď se víc prožívám, když si dávám sklenku jsem při smyslech a třeba druhou už si nedám protože komunikuju sama se sebou, že tohle už by byl pruser.. a opravdu mě moje vnitřní JÁ zastaví. měním vše kolem sebe, s mužem jsme se našli, potkalo se to, a je to hrozně vzácné, víc se mi otevřel, s dětmi jsem urovnala vztahy, předělala způsob komunikace, výchovy, vše je takové fajn, už dlouho. prodáváme dům, jdeme na starý mlýn na samotu, s rybníkem, a já vědomě cítím, že to pujde, ale ne hned, nejsem naivní
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63439
Re: můj alko deník Před 2 rok, 3 měsíce  
šmarjá, přestala sem chodit k vůli nejakému viru ten je ve všem všude namontovaný a na něj se kurňa vyser, přežilas to a rodina taky, pod mostem ste taky neskončili, život jde dál s covidem nebo bez, horší je to s tou závislostí, tohle je ten středobod tvého bytí a na ten se soustřeďuj, udělalas za tu dobu cos tu nebyla pokrok a krůček po krůčku pokračuj, to dáš!

Dnes dobrou, chodím spát s kurama
pert
Platinum Boarder
Příspěvky: 614
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...2930313233343536
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter