Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 123456
Dolů
Téma: Dva alkoholici spolu
#57751
Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 3 měsíce  
Dobry den chodim jsem uz roky a nyni bych potrebovala par nazoru,myslenek,rad.Ale si bych se mela predstavit...Jsem Katerina alkoholicka-mam to krasne naucene z Acek-2xjsem se lecila v Bohnicich a pri posledni lecbe potkala sveho nynejsiho pritele ano vim neni to asi uplne nejlepsi napad ale ja si do zivota moc kecat nenechavam lip receno nenechavala ,lecby me poucily.
Takze dala jsem se s pritelem dohromady je nam fajn,ale stalo se ze ma nejlepsi kamaradka zna pritele ex a ta se rozhodla ze me "zachrani".Zacala delat problemy a ja se dovidam veci ktere v podstate vim.Ano chlastal ano delal kraviny ano vsechny zklamal,ale kdo jsem ja abych soudila?Vzdyt mam za sebou taky spoustu veci.Nicmene me to nuti zamyslet se.
Opravdu je to takovy nesmysl byt spolu?Je nam 43 neco mame za sebou oba jsme se rozhodli zacit ze sebou neco delat.I nealkoholici se prece rozchazi.Nevim .Takze nazory prosim
Hezky den
A Eriko jses skvela jak to zvladas
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57752
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 3 měsíce  
Nazor na to muzu mit, ale praktickou zkusenost nemam. Nevim, kolik jich mach praktickou zkusenosti z rad odborniku, ale pry statisticky to nevychazi dobre (rozchlastaji se oba dva), ale dava mi smysl, proc by dva zavisli nemeli spolu byt - proc to nemusi delat dobrotu. Statisky a praxe je jedna vec a druha vec je, ze existuji vyjimky.
Takze takovy muj komentar o nicem a k nicemu .. )
Zkus a uvidis casem, zda to byla dobra volba, zkusenost. Prerusit, ukoncit to muzes vzdy. Dulezite bude nezacit lejt
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57753
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 3 měsíce  
Dekuju,jasne hlavou proti zdi a s antabusem.
Jaasny vyzkousime uvidime.
Ja myslim ze driv zacne lejt muj psych.pry mu davam zabrat
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57754
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 3 měsíce  
Katerina napsal:
I nealkoholici se prece rozchazi.

Ano, rozchazeji se - ale nerozchlastavaji se . Na vztahu dvou zavislych je super ze nemusite mit zadne tajnosti ani nedochazi k zadnym nedorozumenim co se zavislosti tyce. Oba to znate, oba jste *tam* byli, oba vite jak to chodi. Pokud vse funguje tak je vzajemna podpora a pochopeni skvele. Prusvih nastane pokud jeden z paru abstinovani zvlada a druhy ne - realne hrozi ze ten neuspesny stahne toho uspesneho .

Nemam zadnou praxi s trvalym souzitim ale v prubehu 2/3 roku abstinovani jsem potkal byvalou kolegyni. Take mela problem s chlastem, jen ho zacala resit o cca dva roky drive nez ja. Navazali jsme napred pratelsky a pak i intimni vztah a po cca ctvrt roce jsme to museli ukoncit - opakovane recividovala a muzu s jistotou prohlasit ze bych to vedle ni neustal. Jsme v kontaktu, vidame se ale uz pouze striktne jako kamaradi.
Gennosuke
Platinum Boarder
Příspěvky: 756
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57755
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 3 měsíce  
Ahoj, pripada mi, ze riziko selhani je asi vyssi. Neco jako, ze dva diabetici by nemeli spolu zakladat rodinu.
Ale nemozny to urcite neni.
Ja bych to urcite zkusila. Laska je laska
Muzete zlepsit statisticky pruzkum.
A dekuji za pochvalu
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57757
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Vlastne je tu i jedna vyhoda. Znate vymluvy alkoholika, tak si jeden od druheho nenechate "veset buliky na nos"
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57758
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
JOO Eriko o tomhle jsme spolu mluvili ze zname ty stavy chute atd .... a neninad pravidelne rana s antabusem to bude dobry jen neusnout na vavrinech recivida je oskliva vec
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57759
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Mám osobní dvojnásobnou zkušenost (obě známosti z léčebny) a byla to katastrofa. Doktoři mají pravdu, i když si říkáte, že VÁM se to samozřejmě nestane. Vždyť se tak milujete. Uvědomte si, že závislí lidé jsou psychicky nemocní, labilní, často s nějakou poruchou osobnosti, šance je téměř nulová. Možná pokud se potkají dva lidé - tři, pět let oba abstinující, pak snad.
Reminiscence
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57761
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Katka. Čo znamená pri poslednej liečbe? Pred mesiacom alebo pred 10 rokmi? Skúsiť to môžeš. Rozhodne by som sa však hneď na začiatku nepúšťal do svadby, kde už ide aj o majetok. Poznám názory odborníkov. Ale takisto poznám aj ľudí našej krvnej skupiny, ktorí sa vzali a majú teraz malú princeznú. Takže nič nie je nemožné. Na liečení keď som bol pred mnohými rokmi bol tiež jeden pár. Toľko ku vzťahu závislých.
Vzťahy, ktoré vznikajú na liečeniach sú trochu iná kapitola. Tie, okrem toho že trvajú krátko, hrozia stiahnutím partnera. Takže v prvých mesiacoch by som bol na tvojom mieste veľmi opatrný. Viem ako vnímajú chlapi vzťahy na liečeniach. Mám ich za sebou 4. Nie že by ženy boli na tom ináč.
Ale tak skús, uvidíš.

P.S. O nástrahách takého spolužitia by ti asi najlepšie napísali Láďa s Prudence. Skús nájsť Láďove príspevky. Bol tu aj nedávno.
krtko
Platinum Boarder
Příspěvky: 2299
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Narozeniny: 11/10
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#57765
Re: Dva alkoholici spolu Před 4 rok, 2 měsíce  
Ahoj Krtko byla jsem na leceni 2x on 4x..............zase muj otec 8x a ten ted nepije deset let..
Jo zkusime to.Co nejhorsiho se muze stat?recidiva ale ta muze nastat i tak takhle si to muzem akorat urychlit..........ja mam absolovenskou na konci unora on v breznu a do te doby to snad vydrzime oba a to nas zase posune.............male cile si davam,ale vetsi nez dneska nepiju uvidime zitra ale tenhle cil je taky super

najdu ty prispevky
Katerina
Fresh Boarder
Příspěvky: 15
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 123456
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter