Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234567
Dolů
Téma: Jak zvládáte karanténu?
#58257
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahojte jinak , nene karanténa nemá vliv , takže kvůli ní to určitě není ...co zdraví pořád špatně bohužel . Už jsem nad sebou asi zlomil hůl . Nemusím pít x měsíců stejně se nic nezmění . Beru zodpovědně prášky , které mi mají údajně pomoci stejně se nic nezmění . Tak prostě piju, neřeším , přežívám , vezu se pomalu , ale jistě do pekla . Když to přeženu , tak s kombinací s léky děsivé stavy . Pár dní pak nepiju . Pak zase začnu a piju . Pořád dokola bez nějaké naděje na změnu. S tím opitím je to snesitelnější ten den ( na chvíli ) , druhý den samozřejmě o to horší . Mi žádné antidepresiva a léky bohužel nepomáhají...prostě nic. Asi to tak má být a každý na tomto světě nemá být šťastný ...( nepíšu pod vlivem). Mějte se všichni krásně a ať se vám daří . Za čas zase napíšu , kdo ví , třeba ne , myšlenky bývají často už temné a čím dál častěji ,...nechce se mi přispívat , protože nemám co hodnotného sdělit ...ahoj M.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58258
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahoj lidi,tak jsem tu dlouho nenahlídla až teď. Vidím, že tu řady přispěvatelů prořídly.
To je peklo co nás postihlo.To je horší než alkoholismus,ten můžeme zvládnout,ale tohle ne.Vyhnout se viru,který je neviditelný,jak dlouho ,že.Začátek pandemie jsem prožívala ve stresu a hltala zprávy s děsem,kdy a kde se to objevilo.Po nějakých 14 dnech jsem už to přijala jako denní rutinu a začala koukat na něco jiného.Objednala jsem si barvu přes internet a začala nabírat rámy dveří,což jsem měla v plánu.
A tak nějak dál pokračují. Pít mě teda nenapadlo,proč taky,že jo.Tahat domů láhve a bát se aby nedošlo pití,to jen stačí si vzpomenout jak to bylo.
Michale, je mi líto,že ses s tím alkoholem nepopral.Potíže ,které máš jsou z pití.Zatím jsi nevydržel ani rok nepít,aby sis ověřil jaké zdravotni potíže budeš mít.Deprese ,léky ,alkohol o tom jsme tu diskutovali dost dlouho.Škoda ,ze jsi tehdy nenastoupil na léčbu.Třeba by to k něčemu bylo.
Mi se lednu opět rozjely deprese,zřejmě po narkóze a operaci,teď už jsem v pohodě a antidepresiva zabraly.Zatím nevysazuju,počkám, nechci se zas do toho propadnout.
Michale ,zkus se na ten chlast vykašlat.Pořád se v tom plácáš,což chceš skončit na uzavřeném oddělení v Opavě?Odtamaď není úniku.Tam už jsou vymazané mozky.Seber se chlape,neutápěj se v tom chlastu.Nevzdavej to ,sakra.
A jinak lidi držte se .
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 09/04/2020 18:21 Provedl: Lana.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58259
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahoj ????️ , ale já ty problémy čistě z alkoholu nemám , nepil jsem už i 7 měsíců a nezmizely ...ale jak píšeš už jsme to probírali , vím , že to myslíš dobře , ale představ si , že když jsi měla ty hluboké deprese např . a to jsi abstinentka delší dobu nasadila jsi AD a pomohly , mi nepomáhají a to jich už bylo , možná kdyby se Ti to stalo také tak to pochopíš , ale jsem moc rád , že alespoň Tobě medikace zabírá a kéž by se jednalo "jen" o deprese ikdyž vím , že i ty jsou hrozné . Dík za názor a měj se hezky
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58260
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Michale, já Tě plně chápu a nijak nesnizuju Tvé problémy se zdravím.Jen Ti chci říct, že pitím se nikdy nic nespravilo.Mela jsem stavy ,že jsem mela rozdvojenou mysl ,jako bych šla vedle sebe.Bolesti neurologické,bolesti nohou,páteře, vnitřní rozhazenost,žluté bělmo a nevim co jeste.Depresivni typ jsem,s tímto chodím k psychiatrovi už roky.Stoji za tím nelehký život,šílené dětství a jiné hnusné věci co se mi staly.Jen ten alkohol to už netlumil ,jen prohluboval.
Pak mi nějak precvaklo, že takhle to dál nejde a umřít jsem stále nemohla i když jsem se činila co to dá.Vyssí moc zasáhla.Nejsem žádný panbičkář,ale prosila jsem Boha o pomoc,jak zle to se mnou bylo.
Možná, že AD budu mít do konce ,života i když jsem je stále nebrala.A nemyslí si ,že mi je jen hej.Mam stavy kdy se mi nechce žít,mám určité věci které mě stále trápí a nějakou mou dobrou vůlí nejdou vyřešit.A i při AD mě postihnou silné deprese,kdy se mi nechce vstát z postele a slzy tečou samy od sebe.Ale už mě nenapadne sáhnout po alku, vím, že ten to jen zhorší.Preji Ti ať najdeš sílu zabojovat,život máme jen jeden, snaž se ho žít ne přežívat.Moc Ti to přeju.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58261
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahoj . Určitě naprosto souhlasím , že alkohol není řešení a nic pozitivního z dlouhodobého hlediska nepřinese. Mi ale momentálně přináší krátkodobé uspokojení / úlevu , alespoň na čas otupit smysly. Já se těžko někde posunu , když nevím s čím bojují a jak dosáhnout pokroku , byly časy, kdy jsem i delší dobu ( v mém měřítku ) naprosto abstinoval a úlevu necítil . Kdybych věděl jak dosáhnout toho , abych se cítil zdravý a šťastný ( to už dávno nevím co znamená ) , šel bych po té cestě klidně rok, dva , pokud bych věděl , že má smysl , ale léky nefungují , psycholog nebo terapie možná mám smůlu na psycholožku , ale naprosto o ničem. Někdy se den , dva cítím skvěle , večer ulehnu a je mi super , vstanu a jsem na mašlí , nevím co se může přes noc v těle /mozku stát , ale evidentně nefunguje jak má . Takže zda já piju nebo ne už je pro mě bezpředmětné , protože tak či tak to stojí za **** , snažil jsem se roky , od jógy až po nevím co výsledek 0. Asi chybný kus jak říkám . Možná jsem se neměl marodit , ale vím, že to myslíš dobře a děkuji za názor a snahu mě nastartovat . Není kam .... Pa Maris měj se krásně
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58262
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Michale, to je mi líto, co zažíváš. Píšeš, že alkohol přinese aspoň dočasnou úlevu a kolik ho na tu úlevu musíš vypít? A není ti druhý den ráno ještě hůře, než by ti bylo za střízliva? Co vím, tak alkohol deprese i úzkosti prohlubuje, na chvilku dá zapomenout, ale když vyprchává z těla, pak je to mnohem horší. Možná by stálo za to změnit psychologa/psychiatra, vyzkoušet jiné postupy.
Dorka
Jediná cesta ven vede skrz.
Senior Boarder
Příspěvky: 61
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58263
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahoj lidičky, přeji Vám z celého srdce krásné a veselé Velikonoce ,hlavně mír a pohodu v duši v této těžké době.
Michale mohl by ses mi ozvat na meil?
Není to lehké v této době,nevěřím už ničemu co se na nás chrlí z TV.
Zachovat zdravý rozum přátelé na mě už také doléhá deprese,když se nemůžu projít bez náhubku.Nejsou AA ,jsem převážně doma,zkouším zvelebit domácnost, ale není to ono. Čím dál víc podléhám stresu,koukám jen na pohádky,kde dobro vítězí nad zlem.
Držte se milí alkoholici.
Maris
Platinum Boarder
Příspěvky: 873
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58266
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahojte děvčata nahlédl jsem tady až teď . Eriko ahoj , kolik toho musím vypít , moc ne většinou piju pivo , když už nechutná tvrdé , ale to mi nechutná vůbec , tak spíš na sílu nějakého panáka , když vypiju víc než třeba 5-6 piv a dva panáky mám už okna a druhý den v kombinaci i s léky nepříjemné kocoviny, které nezapíjím, teď třeba pár dní nepiju , netřepu se na alkohol nemyslím , ale dobře mi není ...já se svým Dr. mluvil po telefonu , poslal mi e-recept a nazdar :/ , Maris mám nový mail , takže rád napíšu , ale k Tvému mailu už se nedostanu pamatuji si , že byl en** Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript je aktuální ? Nechci ho vůči Tvému soukromí tady psát ... Mějte hezký den ???? a ano ta karanténa a situace určitě doléhá psychicky i na zdravé lidi natož na lidi , kteří mají psychické problémy , mě se to netýká , já byl v "karanténě " poslední měsíce i před Covidem , takže změnu nepociťuji , jediný rozdíl je rouška , když se nuceně dokopu někde ven na chvíli ...pa M.
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58268
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Ahoj ...jak se máte ? Já piju uvažuji , že to od zítřka stopnu. Jak se Vám daří ? Co ty Maris?
Michal
Gold Boarder
Příspěvky: 250
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#58269
Re: Jak zvládáte karanténu? Před 4 rok  
Stopni Michale, stopni to!
Zitra je pekny datum. To by mohlo vyjit
Jinak se mam normos. Stav nouze mi jde trochu na nervy, ale snad tomu uz bude konec.
Je mi lito, tvych zdravotnich problemu a hlavne depresi.
Uprimne receno, vubec si neumim do toho vzit. Je to tezky.
Ale jestli ted zvazujes, ze by jsi si dal s pitim pauzu, tak me napada, jestli se neco nestalo? A nebo si rikas “takhle o dal nejde!”?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234567
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter