Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Můj boj
#59686
Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny rád bych se podělil o svůj příběh. Jmenuji se Martin je mi 24 let a jsem alkoholik. Vše začalo nevině pil jsem od 15 pořád jsem se cítil v pohodě alkohol mi pomáhal.Pil jsem celou střední asi trochu víc než my vrstevníci. Po škole jsem nastoupil do práce kde jsem dostal dobře místo. Peníze pohoda užíval jsem si. Po roce práce jsem začal mít problémy zjistil jsem že bez alkoholu už nemůžu být v tu dobu mi bylo 21 let. To už jsem si přiznal že mám asi trochu problém ale neřešil jsem pil jsem dal i když mi to dělalo problémy. Zlom nastal když jsem šel na nemocenskou. To jsem začal pít jak nikdy. Láhev vína za dopoledne pak se z toho vyspat a pokračovat další lahví. Když už mi víno nestačilo vypadalo to názorně s lahví ale vodky. Takhle to trvalo rok (divím se že ještě žiju) Po roce na marodce a nezřízeného pití každý den prásk. Epilepticky, záchvat při abúzu alkoholu. V nemocnici na mě koukali přes prsty ale doktorka moc hodná paní a dali me dohromady asi po týdnu na kapacitách jaterní testy 200x zvýšené. Asi 3 měsíce jsem abstinoval začal chodit do AA poradny našel si práci vše v pohode.bez úspěchu. pak jsem začal opět pivo. Po chvíli to bylo víno a dám zlatého bludistaka tomu kdo uhodne jak to skončilo opět půl roku ta stejná pohádka. Do práce už jsem nebyl ani schopný alkohol mi dováželi taxi protože jsem se bál jít i do obchodu. Jen jsem byl zavřený doma a pil. Půl roku na to další záchvat další sanitka. To už bylo horší dostal jsem kapacku a vyhodily mě z nemocnice domů ať se jdu léčit když zjistily o co jde. To už jsem to nevydržel vůbec a pil hned dál. Cítil jsem se dobře než přišel další záchvat tentokrát velký a možná můžu být rád že jsem na živu. Jaterní testy hrozne doktoři kroutily hlavama že vůbec žiju. Podle sono játra v pořádku. Nasazeny benzidiazepiny a léčba doma... 3 dny na lécích a zbláznil jsem se utekl z domu a zavolal při hrozným abstaku na sebe sanitku. Přijely dostal jsem injekci a poslali mě domů. Doma jsem prožíval hrozne abstaky. V životě jsem nezažil nic horšího. První 3 měsíce jsem byl troska bál jsem se všeho vadilo mi světlo a hlasité zvuky. Po půl roce to tak nějak ustalo a začal jsem na sobě makat. Lepší strava vitamíny našel jsem si skvělou práci která mě baví a tak nějak jsem začal vidět věci který jsem předtím neviděl. A zjistil že problém byl ve mě ne v okolí. Teď v březnu to bude rok a dál úspěšně pokračují v abstinenci na alkohol nemam chut i přesto že jsem přes léto prodával v letním stánku i přesto že ho máme doma. Vlastně ho nechci ani vidět. To co jsem prožil bylo strašné. Nic horšího na světě snad není. Kdo to nezažil tak neví. Užívám si života vidím teď věci úplně jinak a nechci to měnit. Život bez alkoholu je tak krásný. Že už to jinak nejde. Vím že kdybych sáhl po lahvi tak jsem zase zpět v tom nekonečnym kole a to už nikdy nechci zažít. Děkuju že jsem dostal tolik šancí další bych dostat nemusel. Jsem na sebe i pysnej že jsem to zvládl bez nějaké léčby jen s podporou mé přítelkyně a rodiny.
Martin
Fresh Boarder
Příspěvky: 1
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59830
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Já měl odvárek proti tobě,mel jsem zvukové halucinace po vystřízlivění cca dva dny.Pil jsem 10 vodek týdně po dobu dvou let.Když jsem měl volno tak průměr týdně 14 vodek.Hodně zdaru
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59920
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Prostě přestaňte chlastat ????
Já dnes 4001 dnů bez přiblblého alkoholu..
Mějte se jak chcete
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59923
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Richard napsal:
Prostě přestaňte chlastat ????
Já dnes 4001 dnů bez přiblblého alkoholu..
Mějte se jak chcete

Rišo,

"neplač, prežiješ aj 5001. deň!!!"...


(...a stále Ťa môže doraziť jeden-jediný hlt/(lok) = "jeden už je príliš a galón/(barel) zase málo"...)

..."ako každého z NÁS!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59930
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Ja napsal:
Richard napsal:
Prostě přestaňte chlastat ????
Já dnes 4001 dnů bez přiblblého alkoholu..
Mějte se jak chcete

Rišo,

"neplač, prežiješ aj 5001. deň!!!"...


(...a stále Ťa môže doraziť jeden-jediný hlt/(lok) = "jeden už je príliš a galón/(barel) zase málo"...)

..."ako každého z NÁS!!!"


Neplač?
Jste nějak mimo, ne?? Jo aha..já zapomněl... závistivý Ja...
Jste jeden z nejubožejších klaunů tohoto fóra ale i tak vám přeji střízlivost a zkuste občas držet tu vaši nevymáchanou tlamu. Padá vám z ní sláma..
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59939
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
copak kluci, erupce na slunci?
když vezmu Richardovo poslání bez zapojení osobního ega, citu a očekávání, pouze jako text, pak má pravdu. Přestaňte chlastat - to je jasné:) že má x tisící den bez chlastu je chvályhodné, a že se máme mít jak chceme, je v podstatě to nejhezčí přání

ale vzhledem k tomu, že nikdo nejsme bez ega a bez toho abychom na sebe vše vztahovali osobně, mi to příjde v tomhle případě od něj trapné

není úplněk?
inka
Expert Boarder
Příspěvky: 121
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59942
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Taky to tak vnímám, Richarde.
Co nám jako ten tvůj příspěvek měl dát? Že ty jsi king a my blbci?
Zjevně když počítáš dny, tak to tak vyřešené ještě nemáš.
Podle mě buď bojuješ s alkoholem a tady se jen chvástáš anebo bojuješ s nějakou psychickou poruchou.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59945
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
inka napsal:
copak kluci, erupce na slunci?
když vezmu Richardovo poslání bez zapojení osobního ega, citu a očekávání, pouze jako text, pak má pravdu. Přestaňte chlastat - to je jasné:) že má x tisící den bez chlastu je chvályhodné, a že se máme mít jak chceme, je v podstatě to nejhezčí přání

ale vzhledem k tomu, že nikdo nejsme bez ega a bez toho abychom na sebe vše vztahovali osobně, mi to příjde v tomhle případě od něj trapné

není úplněk?


Ego?? Na co by mi bylo? Nepotřebuji, odhodil jsem společně s trapným ukončením trapného pití.
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59946
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Edna napsal:
Taky to tak vnímám, Richarde.
Co nám jako ten tvůj příspěvek měl dát? Že ty jsi king a my blbci?
Zjevně když počítáš dny, tak to tak vyřešené ještě nemáš.
Podle mě buď bojuješ s alkoholem a tady se jen chvástáš anebo bojuješ s nějakou psychickou poruchou.


Čas od času si pro radost použiji internetovou aplikaci na počítání dnů a raduji se ze stále zvyšujícího počtu. Ano je to psychická porucha a vůbec to nemám vyřešené...jsem odhalen...padám do hlubin zahanbení....
Pááááá
Richard
Rozhodnout se - přežít začátky - žít...
Gold Boarder
Příspěvky: 307
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#59961
Re: Můj boj Před 3 rok, 3 měsíce  
Já zatim 45hodin 0 promile.Jsem zvědavej jestli vydržím týden a pak měsíc či rok.Stojí mě to hodně benzínu každý den najedu jen tak 150km.Jezdím na el.koloběžce ale sníh mi hodil vidle.
Jan
Fresh Boarder
Příspěvky: 6
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter