Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1234
Dolů
Téma: Dům abstinence Moniky Plocové
#5998
Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Jsem klientka Moniky. Prošla jsem její léčbou.Žádné zlaté kliky, ale lidský přístup na úrovni. Pokud chce alkoholik přestat pít a nechce do ústavní léčby, jako já, těch 60 000 vždycky někde nejde. Místo dovolené jsem jela na léčbu.
Jsem Monice vděčná za tuto alternativu k ústavkám. Abstinuji druhý měsíc. Dovoluju si tvrdit,l že měsíc u Moniky mi dal mnohokrát více než 3 měsíce v ústavce před 4 lety. Na léčbu navazuje intenzivní doléčování -ambulantní. Nesuďte, když nevíte, o čem to je.
Monika je žena, která v životě hodně dokázala. Našla jsem ji tehdy přes stránky www.monikaplocova.cz Měli bychom být rádi, že někdo vymyslel novou možnost léčby. Abstinentka Jana
Docela mě diskuse tady znechutila, tak dávám léčbu Moniky jako samostatné téma.
Abstinentka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6004
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Abstinentko, reklama sem nepatří, a jestli měla Tvá léčba úspěch, můžeš posoudit až za rok!Vydrž, a přeji Ti.Nevěř tomu, že pro někoho je 60 tisíc maličkost!Jsi mimo.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6026
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Už i pan doktor zjistil, že Jana, abstinentka, Alexandr, byla jedna osoba, hajzlík, co si dělal reklamu, lhář, šmejd.Bohužel i taková hovada jsou mezi náma.Zneužít, využít nemocného, zoufalého člověka.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6027
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Tak nevím, otevření léčebny paní Plocové jsem zaznamenala v médiích, pokud vím, je i uznávaná terapeutka. N+co mi na tom taky nesedí, ale proč hned ta slova hajzl, hovado...Líbo, není ta vulgarita zbytečná ??Svobodu názorů tu hlásáte i Vy..
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6030
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Psal to jeden člověk, proč pod různýma jménama?Pro Tebe taky malá částka 60 tisíc?prostě podrazák, jednou 2 měsíce střízlivý, pak rok....vědomá lež!!!!!To hajzl je, a psala jsem, že TEN kdo využívá zoufalé nemocné lidi , takový je, když to nechceš pochopit, nemůžu za to.Podle mně je to zločin.
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6031
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Ne, taky tomu nevěřím,o té částce ani nemluvím. mně jen vadila ta slova. Tak snad jsem se nikoho nedotkla.
Aneta

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6032
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Ahoj,
moc o té paní doktorce nevím,ale po přečtení příspěvků,že je za tím stále stejný člověk....a napsala to osoba které důvěřuji,tak pro mě je to též jasné.
Někdo se chce nabalit na cizím neštěstí a na to mi stačí tři písmenka......FUJ!!!!!!!
Bludička

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6034
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Vážená paní Líbo, to už tak prostě na světě chodí, že někdo si něco může dovolit a někdo ne... jsou snad lepší a modernější léky, za které si musíte pořádně doplatit zločin? jsou soukromé školy zločin? lepší kyčelní kloub? všude na světě existují soukromé, více nebo méně úspěšné kliniky, pro lidi, kteří na to prostě mají.. Nejsem žádný zastánce Moniky Plocové, mně jako terapeutka nesedla ani trochu, její opěvovaný "knihy" jsou podle mně strašlivý slátaniny... nicméně, pokud někomu pomáhá, tak za to jistě rád zaplatí... Alkoholismus je psychiatrická diagnoza a myslím že u něj, jako u všech jiných neexistuje univerzální terapeutický přístup...
Hanka

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6036
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Dobrý večer ženy,
před chvilkou jsem přišla z práce, protože je uzávěrka, mám to od rána do večera..
Jen abyste všichni byli v obraze. Monika není doktor. Je to bývalá účetní, která si udělala kurz a tím to začalo.
Libky se chci zastat, protože nazývejme věci pravými jmény. Nebudu říkat "fuj", jestliže se někdo chová jako prase a podvádí. Dobrá tedy, je to podvodník, který psal pod různými jmény a ještě byl arogantní a mlel o "dělat něco pro lidi" Taková člověk by zasloužil podle mě přes dršťku a hned dvakrát. Takovým lidem bych měla důvěřovat? Svěřil byste někdo takový lidem svoje dítě, svojí matku, otce? Já ne.
Paní Hanko, soukromé školy nejsou zločinem, protože soukromé školy nevydělávají na nemocných lidech..Na soukromých školách si lze zaplatit titul, lze tam podvádět jinak. Díky Bohu, že nejsou soukromé lékařské fakulty, tak , jak je známe z České republiky..Ale to je jiná kategorie tématu..
Jestli budu mít horší kyčelní kloub, také přežiju.
Nicméně v povaze této nemoci je nejen těžká choroba toho konkrétního nemocného, ale celého okolí, rodiny...
Nedovedu si dost dobře představit soukromé onkologické oddělení s tím, kdo víc plácne na dřevo, dostane léky, které procentuálně "zvýší" šanci za záchranu života.
Podstata alkoholismu tkví v tom, že zabíjí, jestliže se člověku nedostane kvalitní, ale fakt kvalitní pomoci.
Univerzální terapeutický přístup není a nikdy nebude, protože každý jsme individuum..
Liba je člověk s tak velkým srdcem, která pomohla více lidem, než si kdo umíme představit. A zadarmo. Ještě na tom prodělává, dává ze svého. Dávali byste někdo ze svého..třeba..tisícovku měsíčně? JÁ TEDY NE.. Liba nazývá věci pravými jmény a to se v této době se moc nenosí. Někomu podvodníci nevadí, mě tedy jo. A hodně. Je jich zatraceně moc..A já také nebudu dělat, že je nevidím..
Libko, známe i horší slova, žejo
Radka1
Gold Boarder
Příspěvky: 162
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 11/07/2011 23:46 Provedl: Radka.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#6038
Re: Dům abstinence Moniky Plocové Před 12 rok, 9 měsíce  
Díky Radko 1.No, alkoholismus je nemoc, na kterou léky nejsou žádné, jen abstinence, takže nejvíc záleží na alkoholikovi samotném.Terapeuti jsou důležití, můžou jen poradit.Ať si zastánce Plocové nahání pacienty jinde, třeba Hollywood, LA....sem chodí obyčejní lidé, a věřím, že by se fakt někdo dokázal i zadlužit v naději, že mu tak zázračně pomůžou, za měsíc doma by ho to poznání zabilo.Nemíním při podobných akcích hrdinně přihlížet a mlčet, jak české, co?A rozesměje mně, když někdo pár dní střízlivý má zarosený čelo z pár sprostých slov.Přitom život alkoholika jsou jen sračky, běs.Nezapomínat!!!
Liba

Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1234
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter