Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: pořád začínám znova ..
#62492
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Agi,
tak občas napiš.
Buď Tě pochválím a nebo Ti (dle Tvého přání), omlátím o čumák.

Myslím na Tebe!!
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62511
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Markéta napsal:
Inko určitě, budu ráda když napíšeš

Markéto, jak se daří? Nevidím žádnou zprávu od tebe tady, doufám, že se držíš!
Já dnes začínám 7. den a plánuji se i dnes nenapít. Poslední dva dny byly horší, taková ta moje rutina, v obchodě nebo když jsem prošla kolem večerky. Schválně jsem i podržela lahev vodky v obchodě a přemýšlela, jak jsem ji vždy bezmyšlenkovitě dávala do košíku a teď tedy s plným vědomím jí říkám děkuji, nechci.
Taky spouštěcí situace nastaly, normálně bych se sebrala a šup doplnit hladinku, ať to přepiju, ale máme suchý byt a ten pocit, že se nemusím vymlouvat, proč nemůžu někoho z rodiny zrovna teď odvézt (jsem jediný řidič)je skvělý.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62512
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj Inko také se držím!! Jen skoro denně bolest hlavy a zatím se budím v noci.. Jinak se zaměstnávám jak to jde. Začala jsem chodit plavat a snažím se cvičit jógu, ale moc to neumím. Jinak jsem psala do Fóra stále mě pomáhají karty. Vždy tam najdu odpověď.
Markéta
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62514
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Holky, Markéto a inko13 skvělý, že se spolu podporujete!
S inkou13 už jsme v kontaktu na FB, bylo by fajn, kdybyste třeba i na sebe získaly jiný kontakt než jen zde.
Já si v prvních týdnech abstinence se Símou volala každý den,prokecaly jsme dlouhé hodiny, nejen o alkoholu samozřejmě, o čemkoli jako každé baby:-). A moc mi to pomáhalo, opravdu moc, víc než jakýkoli terapeut.
Jsem v tom pořád s vámi, pár měsíců navíc nehraje roli.
Hodně jsem doufala, že po půl roce budu mít vyhráno... já bláhová Kráva! Jakmile jednou mozek poznal rychlou úlevu, i když ji dlouho nedostal, stále ji hledá. Akorát je to slabší a ne tak nutkavé. Furt jsem ve střehu, stačilo by málo...
Držte se, myslím na vás.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62515
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Markéta napsal:
Ahoj Inko také se držím!! Jen skoro denně bolest hlavy a zatím se budím v noci.. Jinak se zaměstnávám jak to jde. Začala jsem chodit plavat a snažím se cvičit jógu, ale moc to neumím. Jinak jsem psala do Fóra stále mě pomáhají karty. Vždy tam najdu odpověď.

Tak to je paráda! Asi jsi myslela do chatu , tam já nestíhám chodit, když mám čas, tak se ráda mrknu do fóra, kde mi to neutíká a čeká.
A pokud ti karty pomáhají, proč ne? Každý dobrý způsob je fajn! Taky teď více sportuji, běh, kolo ... a taky to moc neumím
Včera a dnes konečně jakžtakž dobrý spánek, budím se, ale hned usnu, a hlavně usínám rychle večer - což byl taky jeden z důvodů, proč jsem začala pít, nešlo mi usnout budila jsem se a nemohla znovu zabrat. Bude to lepší, uvidíš!
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62516
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Tak pokud Markétka bude chtít, můžeš jí prosím dát můj FB, děkuji Edni.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62517
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Nemám na Markétu kontakt. Jestli Markéta chce, může mi napsat na mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62518
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Inko večer jsem na tom stejně, jsem hodně unavená snažím se cpát ovocem, zeleninou prostě nějaké vitamíny. Jinak je super , že se taky držíš!!! Zvládneme to určitě , musíme holka jde nám o zdraví a vlastně o všechno. Opatruj se
Markéta
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62520
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Já to špatně přečetla kontakt máš se mnou
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62521
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
No hodně jsem se rozjedla za ten týden, se nestačím divit, hlavně večer, jak píšeš. Tak to musím vyběhat, vychodit...
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter