Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12345678
Dolů
Téma: pořád začínám znova ..
#62522
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Je to tak. Moje malinká první úleva přišla po 5 dnech, ty byly strašné a nebyla jediná myšlenka bez bažení. Druhá úleva po dalších 5 dnech, to se tělo vyčistilo, fyzické projevy bažení přešly, psychické projevy zůstávají stále.
Největší úleva po cca měsíci. Čirá radost.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62523
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
"cpat ovocem" a ja cetl "spat s ovcema" (pocitani ovecek pred spanim) ..
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62524
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Edna napsal:
Je to tak. Moje malinká první úleva přišla po 5 dnech, ty byly strašné a nebyla jediná myšlenka bez bažení. Druhá úleva po dalších 5 dnech, to se tělo vyčistilo, fyzické projevy bažení přešly, psychické projevy zůstávají stále.
Největší úleva po cca měsíci. Čirá radost.


No vidíš a já to měla na opak.Prvních pět dnů jsem se podivovala, jaktože jsem tak v pohodě no a teď se myšlenky vracejí.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62525
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Jsme kus od kusu přece jen jiní.
Já nepiju kvůli nespaní, jinej kvůli nespaní pije...
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62526
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Mimo vlastní bydliště, kde byl člověk zvyklý pít, se nepije líp. Už jsem tu dřív psala cosi o mém loňském "odloženém absťáku". Vyjedeš mimo svůj dům na pár dní s lidmi někam ven a ani ťuk. A vracíš se domů, už se ti klepou ruce... Je to teda někde otisklý v hlavě, chce to přelstít mozek nebo co.
Edna
Platinum Boarder
Příspěvky: 426
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62527
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Dnes jsem měla hroznou krizi kdybych tu něco měla tak nevím. Tak jsem snědla všechno možný a teď je mě blbě
Markéta
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62528
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Marketo, zkus cerny caj s citronem.
Na traveni dobry
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62529
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Ahoj všichni. Tak já stále držím. Ten skoro týden jsem teda pekelně vyklepaná, nrvozní, bolest hlavy, nesoustředěná, vyděšená, chaotická. Takže klasické stavy a projevy, že mi něco chybí. Jen tedy spím dobře, pouze silné pocení. Pojala jsem to jako správný domácí pijan... doma nemám ani kapičku, ale vzhledem k tomu, že mám všechny lidi z domu pryč, tak mám volno a stále jsem pryč. Přes den různé zařizování a každý večer na nějaké akci. Vím, že to je proti všem doporučením, protože se tam všude pije alkohol, ale jezdím autem, a hlavně, prostě si chci zažívat ty pocity odmítání alkoholu již ve fázi odvykání, a v situaci, kdy je mé rozhodnutí ještě hodně pevné a skutečně nechci pít...aby to pro mne nebylo pak nic nového, až bych se z chráněného prostředí dostala mezi lákadla. Vím, že je to proti všem pravidlům, a hlavně nikoho nenabádám k následování, ale já to tak prostě mám! NEchci mít pocit, že jsem chudinka, že se nemohu napít a ještě k tomu musím být zavřená doma. Prostě se těm svodům masochisticky vystavuji . Ale možná to není problém proto, že skutečně většina mého vypitého alkoholu byla doma. Tak všem držím palce, a zase se ozvu.
Agi
Gold Boarder
Příspěvky: 228
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62530
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Mám to Markét stejné, jak jsem předtím skoro nejedla, tak se cpu ... že by chyběly ty prázdné kalorie?
A dneska se mi zdál fest živý sen, opila jsem se a s ostudou, když jsem se vzbudila, tak mi chvíli trvalo než mi došlo, že ne, že mám za sebou akorát jeden týden nepití a boj nekončí.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62531
Re: pořád začínám znova .. Před 2 rok, 9 měsíce  
Agi, masochistický přístup částečně taky provozuji v obchodě chodím schválně k regálům s pitím, vezmu do ruky tu vodku, tu víno, postojím a jsem klidná, taky si říkám, že přece nebudu zavřená ve skleníku, ten alkohol tady prostě kolem nás je.
A vzpomněla jsem si, jak mi jeden člověk říkal, jak sekl s kouřením - velice silný kuřák, několik krabiček denně. Najednou mu přepnulo v hlavě - že dost, ale kupoval cigarety dál, nosil je v kapsičce na rozhalence (je to příběh z 80.let ...) a rozdával cigára a díval se, jak jeho kámoši kouří a on se takhle vystavoval tomu kouři ... Dneska je mu 81 let a už nikdy si nezakouřil. Říkal, že potřeboval přímou čarou vpřed, předtím s tím všelijak zkoušel přestat a nic.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12345678
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter