Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 12
Dolů
Téma: Alkoholizmus a zdravie
#62875
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 7 měsíce  
Dobry podvecer.

V kazdom pripade o vysledkov testov musis hovorit s lekarom. Je potrebne mu povedat ze si Pravidelny konzument inak to nikam nevedie. Jedina otazka znie co clovek chce. Telo je genialna masina, dokaze sa prisposobit. Budem mat za par dni 49, a a najviac som vydrzal nepit 5mesiacov. Ale pred 3tyzdnami som povedal dost. Ak vydrzis nepit 21 dni vytvoris si navik nepit. Rad sa podelim ako som to znasal. Je to mozne. Je vela moznosti a Cliest. Nezalezi aky si slaby, musis vediet ze to je Navik. Zly navyk tazko zmenit. Ale je to mozne. Hlavny je prisun stravy a vytaminov. Aj ked momentalne este niektori piju, na zaciatok som si dal Pravidelnu stravu. Clovek inak mysly ked ma prisun cukru, a Vitaminen. A pitny rezim. 21 dni. A potom sa deju premeny. www.zivotbezzavislosti.sk/vitaminy-ktorych-mnozstvo-sa-pri-piti-alkoholu-znizuje/ prajem pekny podvecer. Boris
BF
Zit dnes a s radostou. Teraz bud stastny a vesely
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Pohlaví: Muž
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62934
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Už týždeň nič nepijem, začal som brat aj pestrec mariansky ale brucho mám dosť zväčšene, cítim tlak pod pravým rebrom.
No všimol som si že očné bielka nie sú biele ale sfarbené do šedá. Dúfam že to nie je nič vážne.
Marek28
Fresh Boarder
Příspěvky: 17
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62935
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Ahoj marku, tak ten chlast nám nadělá v těle paseku! Vydrž a vše se zlepší. Vážný je chlastat DDD
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62936
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Btw moje výčitky, návraty do minulosti a hnusný vzpomínky jsou pryč, přešlo to. Občas se mi zdá sen, že chlastam, ale za dne nic. Dál se držim, bylo pár menších chutí, ale tak to nečekam že nepřijde krize. Hodně sil všem!
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62939
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Benefitem mé 3/4 roční abstinence je lepší úsudek, který není ovlivněn alkoholem.Zdraví celkem dobré,moc to nesouvisí s pitím piva. Mám lehké problémy, ale ty nejsou ovlivněny pitím piva, takže by to bylo of-topic.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/10/2021 15:22 Provedl: hojermirek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62940
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Myslím, že zdravotní benefity převažují nad pitím. Ono lidi říkají někdy takové věci, jako že u nich to nemá vzhledemk věku smysl přestat pít, ale nesmysl. Vypadají o deset let starší než jejich nepijící vrstevník, takže kdyby přestali tak si velmi prodlouží život. Jiní zas pije jen piva v sedumdesáti a dělá, že by jinak měl bolesti žaludku, ale nezakládá se to příliš na pravdě. Jednoduše může mít vředy, ale na to jsou přeci lepší léky než pití piva, takže zas výmluva.Dle mého to má vyloženě u alkoholiků benefity.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62941
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Zdraví peněženky, ušetřil jsem za alkohol, tudíž další pozitivum a zacílenou života a nezabývání se nesmyslnosti v opilosti nad pivem, to je také plus.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#62942
Re: Alkoholizmus a zdravie Před 2 rok, 6 měsíce  
Klasický pivař, který po deseti letech přestal. Co na to napsat. Benefity byla každodenní opilost a těšení se na pivo. Zdravotní újmy, že jsem nestihl moc víc a prakticky nefungoval dopoledne, pivní břicho, zvětšená prostata a časté močení. To co se všeobecně ví, přesto řada mladých nadějných pivařů to zkouší stále znova zkusit nějak obelhat i když to moc nejde.Úrazy v opilosti a potencionální karamboly při řízení, které se mi naštěstí vyhly a s nimi potencionálně zadluženost, exekuce a patrně třeba skončení v bezdomovectví vlivem nemožnosti splatit způsobenou škodu na něčím autě v opilosti, byť jako cyklista-opilec. A v neposlední řadě ta prázdná peněženka za něco co není vůbec nezbytné k životu.
hojermirek
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/10/2021 06:06 Provedl: hojermirek.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 12
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter