Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...35363738394041...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63568
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Je to tak že keď ja celý večer nepijem tak neviem či niekto niečo myslel vážne, či to bolo len tak povedané alebo s tým mám rátať keď sa na niečom dohodneme, neviem či si to ten druhý človek pamätá na druhý deň alebo nie lebo ja si pamätám všetko, je to zvláštne a musím sa to začat učiť "odhadovať" asi alebo čo
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 23/01/2022 11:00 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63569
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Meggie,chapu jak to myslis.Asi zalezi na mire te opilosti.Ja ti muzu rict,jak vypada muj opily svet.Je to svet,kde nejsou problemy a kdyz uz jsou,tak maji jednoduche reseni.Mam plnou hubu kecu jak vse vyresim,jak to odted bude fungovat.Kazdymu bych umela poradit,vsechny mam strasne rada,vsem bych pomahala.
V mem realnem svete problemy stale jsou,pribivaji,protoze je odkladam.Nic nedotahnu do konce.Nevim si rady ani se svym vztahem a emocema.
Pokud bych ti v opilosti neco slibovala ja,nejspis bys to mela pustit z hlavy.
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63570
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
No veru občas som to mala podobne, ja tiež v opitosti všetkých ľúbim, strašne som precitlivelá, priznala by som sa hocikomu a s hocičím a trepem somariny a na druhý deň si nič nepamätám....jedna katastrofa vedľa druhej....uff som rada že to mám za sebou tieto stavy....budem sa snažiť aby to tak aj ostalo
My ženy sme niekedy fakt hrozné keď sme ožraté....emócie s nami hrajú jak bláznivé
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63571
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Zdravím všechny spolubojovniky i ty, kteří už svůj boj vyhráli. Minulé dny pro mě byly velmi těžké a bohužel mě položily na kolena. Psychické zhroucení mé sestry, péče o mé tři děti a její dvě, neustálý stres v práci a do toho nemoc mého psa. Návštěvy na vteřině... Už tak mi bylo dost ouvej. V sobotu jsem nechala svého psího parťáka uspat. Nemá cenu se rozepisovat kdo má psa, ví, kdo nemá, nepochopí. To vědomí jakou moc mi lidé máme. Že stačí slovo ANO, 1350 Kč a život živé duše je ukončen, to mě bude trápit celý život. Plakala jsem tak, že jsem nevěděla, že to jde. Plakala jsem pro svého psa i pro všechny rány, které jsem od života dostala. Večer jsem otevřela láhev vína a vypila ji jako nic. Bylo mi to jedno. Nevím jestli se někdy naučím řešit problémy jinak než pitím, ale vrátit se ke každodennímu pití nechci a myslím, že to už se nevrátí.
Pisinka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63572
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Pisinko,
O psa jsme prisli koncem listopadu. Jeste ted nekdy se v noci probudim, ze ho slysim.
Je to smutny.
A dva mesice pred tim, jsem pohrbila tatku.
Ale jedno muzu rict, bez alkoholu jsem to ukocirovala lip.
To lahvi alkoholu se ti otevrou supliky a vyplave na povrch sposta “ustrku”.
Drzim palce
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63573
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Pisinko,jsem rada,ze jsi se ozvala.Casto na tebe myslim.Je mi lito,ze jsi prisla o pejska.Posilam ti hodne sil aby jsi to vse zvladla.Na zacatek abstinence je to dost klacku pod nohy.Drz se!
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63574
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Pisinka, aj ja som neskutočne rada že si sa ozvala....
Nevieš si ani predsdaviť ako strašne ťa chápem a viem čo prežívaš čo sa týka tvojho psíka, myslím to doslova a nie ako frázu, keby si ma poznala osobne vedela by si ako ja neskutočne milujem psov a prežila som presne to isté ako ty....ja som svoju fenku musela dať uspať pred 3 rokmi a ja som musela rozhodnúť kedy ma zomrieť.
...bolo to strašné....nechcelo sa jej, mala len 3 roky....bol to najhorší pocit na svete pre mňa....ja už som v živote prišla o 2 psíkov a o jedného spôsobom ktorý ani nenapíšem radšej lebo aj po 6 rokoch ma bolí srdce keď si na to spomeniem....
Je mi to moc ľúto a viem ako sa cítiš...a to že si sa napila to tu ani rozoberať nebudem pretože neviem ako by som sa zachovala ja v tejto situácii....tiež by ma to asi zlomilo neviem....
Pre alkoholika čo sa snaží abstinovať sú takéto situácie hrozné a nevie čo s nimi....drž sa moja
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/01/2022 12:04 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63575
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Holky moje, moc děkuji za Vaše slova. Neumím ani popsat jak strašně mě bolí.... Celý život, celá má duše. Dnes jsem byla na kontrole u psychiatricky a doporučila mi psychoterapii. Možná je to další dobrý krok k abstinenční. Udělám vše, abych toho démona dostala ze svého života.
Pisinka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63576
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Pisinka na to sme tu....budem ti moc držať palce a myslím na teba...viem že nikdy nezabudneš ale čas to trošku zacelí....ver mi viem o čom hovorím....držkaj sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 24/01/2022 12:59 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63578
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Pisinka, na tu terapii uz si mela byt prihlasena, objednana. Neni cas ztracet cas.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...35363738394041...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter