Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...36373839404142...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63579
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj všetci, dnes hlásim 60.triezvy deň
Včera som bola na návšteve u kamošky s ktorou som zvykla kaliť víno a namiesto obvyklých 2 litrov vína čo sme spolu stiahli volakedy sme si dali liter jahodového džúsu s minerálkou a šla som domov
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63580
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
A čo ostatní?Ako sa vám darí?Ozvite sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63581
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Meggie,to je parada,gratuluju Ja mam dnes 33 dni
Jsi jeden z mych hnacich motoru, dekuju ti,ze tu jsi
Eriko,tobe jsem take chtela poblahoprat k te 1000. Jsi skvela!!
A jak se maji ostatni?
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63582
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj hope, moc ďakujem mam to s tebou podobne 33 dní je paráda aj ja gratulujem, spolu to zvládneme
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63583
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Veru som zvedavá kto sa ešte ozve, niektorí tu neboli poriadne dlho....no snáď napíšu....Pisinka ty ako?
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63586
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Zdravím Vás všechny po delší odmlce. Minulý víkend jsem opět celý prolil a bylo mi do středy zle.V práci to byly muka a už nechci tyhle stavy znovu prožívat. A celý týden opravdu špatně spím.Dnes plánuji být večer doma. Mám samozřejmě sucho. Doktorka mi doporučila navštěvovat ambulanci a napsala mi selincro. Do té ambulance se mi moc nechce, ale vím že bych měl a objednám se tam. V sobotu chci jet na hory tak tento víkend snad bude úspěšnější. A suchý únor je velká výzva.
Sandik
Fresh Boarder
Příspěvky: 19
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 28/01/2022 06:12 Provedl: Sandik.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63587
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj Sandík, tak nejak sa v tom plácáš pozerám...vieš ono ti v tej hlave musí niečo akoby "cvaknúť" a uvedomíš si že tadiaľto cesta nevedie aspoň ja mám pocit že sa mi to stalo a v tej mojej hlave sa mi rozsvietilo a od istého dňa som jednoducho vedela že s chlastom je koniec....je to cesta jedine do pekla a lístok naspät stojí veľmi veľa...
Ja neviem skús si povedať že dám mesiac bez chlastu napríklad a uvidíš čo ti ten mesiac dal a potom to budeš možno vidieť iným pohľadom a zistíš aký je život bez chlastu super, pretože to čo ťa v živote čaká ťa neminie bezohľadu na to či piješ alebo nie (chodenie do práce, platenie účtov a starosti bežného života)...chlast ti šťastie nikdy neprinesie, je to len pozlátko na chvíľu ktoré sa premení časom na popol a zašpiní ťa od hlavy až po päty....
Skús AA alebo nejakú ambulanciu určite a píš sem častejšie, aj to určite robí svoje....budem držať palce
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63588
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Meggie, podle popisu se v tom placa jako my vsichni. Delali jsme to stejne.

Sandik, proc se ti do AT nechce? Nic strasneho te tam neceka. Konzultace, pripadne nejake zakl. lek. vysetreni a nasmerovani, jake jsou moznosti toto resit + pravidelne dochazeni do AT na kontroly. Treba by ti pmohlo si nechat predepsat antabus. Selincro je dobra vec - me to fungovalo velice dobre. Tlumilo to chut na pivo a kdyz uz jsem byl tak blbej a sel na pivo, druhe pivo jsem nedopil a sel domu. Vubec to nedavalo ten ucinek, pro ktery clovek uziva alkohol.

Me na vrcholu alko kariery desila predstava, co budu delat bez toho chlastu. Ze budu takovej nejakej nekompletni, ze im neco bude chybet. Ze zivot bez chlastu neni prece zivot a dalsi alkoholicke bludy me desily.

Za vsim hledejm strach, kdyz vynechame penize )
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63589
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Ahoj všichni.

Nesnesitelná těžkost bytí.
Tak se momentálně cítím já..Chlastu jsem se ani na den nevzdala,protože čím víc se blíží můj nástup tím větší je strach zda to zvládnu a pocit viny je neúnosny..Beru to jako selhání..Největší životní selhání,kam az mě alkoholismus dovedl. Tolik bych si přála si odpustit a aby se mi do života vrátila radost.. Všem vám fandím, že to zvládnete vůbec i tři dny bez..a několik desítek dní je pro mě zatím nepředstavitelné.. Dnes to zkusím, ale bojím se, ty hlasy v hlavě a zavislost jsou silnější než má vůle.. Držte se,snad sem dnes nepíšu naposledy..
Zelvicka95
Fresh Boarder
Příspěvky: 11
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63590
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 3 měsíce  
Zelvicka, sim te, nemaluj certa na zed . Projdes lecebnou, nacerpas silu, ziskas informace, zkusenosti a bude lepe!
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...36373839404142...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter