Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...40414243444546...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63664
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 2 měsíce  
Nazdarek Inko 13,
Jsem rada, ze jsi se tu ukazala.
Jak se vede?
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63665
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj Eri, teď zrovna ne nejlépe. Od září/října se mi dařil střízlivý život, ale o víkendu na mě ze všeho padla depka a nejhloupější věc, co jsem mohla udělat bylo si jít koupit lahev ... Začínám tedy zase od nuly, ale snad už vím lépe jak na to, tolik měsíců střízlivosti jsem si ještě vloni, když jsem tu začínala neuměla ani ve snu po těch letech představit. Ráda čtu, že ty si vedeš skvěle a taky nováčci, To je prima.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63666
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 2 měsíce  
Ahoj Inko,
říká se, že dokonalé ráno je klíčem k lepšímu dni. Nevím jak u tebe, ale u mě to platí, že probuzení bez kocoviny je příjemné probuzení a tím nemyslím jenom tu fyzickou kocovinu , ale i takovou tu psychokocovinu ze selhání.


Inko, at máš co nejvíce probuzení s čistou hlavou. Drž se!
Stopka
Junior Boarder
Příspěvky: 38
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 01/03/2022 17:56 Provedl: Stopka ॐ.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63667
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 2 měsíce  
Díky Stopko za povzbuzení, těch několik měsíců střízlivosti bylo opravdu skvělých a ta rána, jak píšeš paráda, všechno si pamatovat z večera ... Jak mi říkala kamarádka z AA, hlavně se v tom neplácej ať se nerozpiješ, odpustit si a šlapat zase od začátku, pomalu každých 24 hodin.
Inka13
Expert Boarder
Příspěvky: 93
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63686
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj všetci, hlásim že dnes mám 100 dní mala som nejaké starosti tak som sem nechodila moc ale už je to všetko vyriešené a vybavené, ako sa máte ostatní?Triezvosti zdar a ozvite sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63689
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Meggie, píšeš:
Ahoj všetci, hlásim že dnes mám 100 dní mala som nejaké starosti tak som sem nechodila moc ale už je to všetko vyriešené a vybavené, ako sa máte ostatní?"Triezvosti zdar!!!" a ozvite sa.
Meggie,..."Gratulujem!!!"
Ja
"Ego sum, qui sum"... ;)
Platinum Boarder
Příspěvky: 3118
graph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63690
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Maggie, taky gratulace
Krasne cislo
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63691
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Ďakujem krásne, kedysi som si nevedela ani predstaviť že to raz bude 100 dní je to aj vďaka vám všetkým, takže pokračujemeeeee pekný večer
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63704
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Když jsem pila poprvé, tak mi tady to forum taky moc pomohlo, už jenom vidět to, že - bude to znít blbě, ale nejsem sama. A hlavně mít tu možnost, to ze sebe dostat. Já nejsem ten tip alkoholika, co zapírá, že nepije. Já vím, že když dostanu ty moje deprese, tak do toho hned sklouznu a to jsem se 3 roky na alkohol ani nepodívala, vůbec mi nevadilo s ním pracovat, anebo jít na oslavu a nepít. U mě velkou roli hrála nuda, když jsem neměla naplánovaný den, proto jsem si vždy udělala tolik plánů, že jsem prostě nemohla a neměla čas na pití.Strašně se těším, až pomine absták a já budu zase vše vidět jinak.Já se snažím vždy myslet pozitivně, ale mě ta dnešní doba a lidi tak ubíjí, že to pozitivní myšlení nějak nefunguje a proto jsou u mě ty deprese a sklon k pití.
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63721
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
No jo, Ivet, pozitivni mysleni je pitomost. Neni divu, ze to nefunguje a nebo funguje obracene .
Alkohol sam o sobe prece neleka, tak neni divu, ze kdyz mas psychiku v poradku, nepotrebujes ho. V opacnem pripade utek k alkoholu.

Snazeni = konani? Snazim se = delam to tak?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...40414243444546...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter