Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...41424344454647...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63724
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Inka13 napsal:
Díky Stopko za povzbuzení, těch několik měsíců střízlivosti bylo opravdu skvělých a ta rána, jak píšeš paráda, všechno si pamatovat z večera ... Jak mi říkala kamarádka z AA, hlavně se v tom neplácej ať se nerozpiješ, odpustit si a šlapat zase od začátku, pomalu každých 24 hodin.


ten konec je úžasný? NEPLÁCAT SE V TOM, ODPUSTITI SI.
Já si to zklamání sama ze sebe nemohla dlouho odpustit a to byl koukám taky malý podíl.Já si prostě odpouštím a jde se dál
Ivet2511
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63728
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Ahoj Ivet, mrzí ma že si do toho spadla znovu ale musím ti napísať jednu vec, som rada že si sem napísala, aspoň som mi pripomenula, že človek nemá nikdy vyhrané, ani po 3 rokoch ani po 20 rokoch, takže ja ti týmto moc ďakujem a ak môžem poradiť, odpusti si, to v 1.rade a hlavu hore a vykroč abstinencii v ústrety a uvidíš zas bude dobre....ja som prestala piť tak naozaj 1.raz a dnes mám 109.deň, viem asi že nemám koho čo poučovať a ani nechcem ale naozaj je podla mňa to odpustenie samej sebe je 1.ktok, drž sa
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63729
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok, 1 měsíc  
Meggie, ted jeste ten klic odpusteni.
Sedime na skupine:
ja: zkus si odpustit, odpustit i tem okolo, i kdyz v tom nemaji prsty.
on/ona: nejakej chytrej, ne? A jak se to dela?
ja: zabalis, prevazes maslickou a od-pustit to od sebe. Pustis od sebe, od-poustis.

Ale i tak je drina, kdyz se do toho primicha ego, sebedulezitost, sramy na dusi apod.
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63735
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Na to, že jsem pil 1,5 litru vodky týdně po dobu asi 3 let.

Ted jsem 4 měsíce neměl ani kapku tvrdého jen 2 piva. A to jsem ani v plánu neměl +- trochu abstinovat.
Marek
Fresh Boarder
Příspěvky: 2
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63742
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Ahojte všetci je tu niekto s kým som si písavala?Dajte vedieť ako sa máte....ja sa mám super, onedlho 5 mesiacov bez chlastu, ide to rýchlo veru, ale nebojte neodtrnulo mi, stále mám na pamäti všetko čo som sa dočítala tu na fóre a naučila som sa pracovať s bažením atd.....mám za sebou asi milión osláv a rôznych príležitostí kde sa pije, a ja si idem svoje nealko, ostatní naokolo vôbec neriešia že nepijem, už si zvykli že nie a ani sa ma nič nepýtajú, ani nenúkajú ani neprehovárajú, berú to ako hotovú vec že nepijem a to je moc fajn, podporujú ma v tom všetci a ja neľutujem ani jedinú sekundu bez chlastu, a keď sa aj niečo prihodí, nejaké problémy alebo rôzne zlé situácie tak ma ani nenapadne že by som si dala, skôr naopak, ovela lepšie a rýchlejšie sa riešia veci s čistou hlavou.....kiež by toto poznanie stretlo čo najviac ľudí bojujúcich na tomto fronte..Veľká noc je za nami, dúfam, že ste ju prežili aj vy s čistou hlavou ozvite sa.vďaka
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 18/04/2022 21:07 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63743
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Ahoj Meggie Rada te zase ctu ´
Omlouvam se,ze jsem tu dlouho nebyla,mela jsem blby obdobi a priznam se,ze to na mne tady pusobilo trochu demotivacne.Uz je snad lip , i kdyz to nejhorsi me teprve ceka ( vazna nemoc v blizke rodine) Ale o tom psat nebudu.
Jsi skvela,mam z tebe radost.
Ja jsem strizliva od 25.12. a bylo to nekdy strasne tezke.Bojovala jsem,zatinala zuby jak psala Erika.Bylo to hrozne vycerpavajici.Jednoho dne se to ale zmenilo.Jako by mi to opravdu precvaklo.Boze,ta uleva!! Vim,ze musim byt na pozoru.
Pomaha ni sucha domacnost,ktere jsem konecne docilila a pak jeste takova " blbost".. mame na stene ten velky rodinny kalendar a ja si tam kazde rano maluju smajlika za predchozi strizlivy den.Ta predstava,ze bych si to mela pokazit mracounem je hrozna.Funguje mi to
Mejte se vsichni krasne,myslim na vas
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63744
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Meggie a Hope, jsem rada, ze se Vam dari
A priji, at se dari furt a stale
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63746
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Ahoj Hope som neskutočne rada že si sa ozvala, je to super že sa držíš aj ty a veľmi sa z toho teším, to onemocnenie v rodine mi je veľmi ľúto chápem že o tom nechceš hovoriť ale ak by si chcela som tu....
Čo sa týka tých smajlíkov, pre niekoho je to možno blbosť ale pre teba veľká vec a chápem že by si to nechcela pokaziť tak len tak ďalej....ja si myslím že to zvládneme a prišli sme na to že bez chlastu je život lepší, odreagovať sa dá aj inými spôsobmi a to chvíľkové opojenie za to predsa nestojí, som na teba pyšná a občas sa ozvi, dodáva mi to silu a myslím na tebe díky že si napísala

Erika som rada že si sa na nás vo verejnej diskusii opýtala pretože hneď ako som to tam zbadala som sa rozhodla hneď napísať sem....predtým sa mi nechcelo, myslela som že sa nikto neozve a zas si tu budem písať sama pre seba a neni tomu tak takže veľká vďaka som na nás holky moje pyšná
Meggie
Gold Boarder
Příspěvky: 255
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Poslední úprava: 19/04/2022 11:11 Provedl: Meggie.
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63747
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Holky,dekuju
I ja jsem na Vas pysna. Zivot bez chlastu je svobodny,to me na tom motivuje nejvic. Doufam,ze mame to nejhorsi za sebou a pokud to bazeni projde,tak mu nakopeme zadek
Urcite se zase ozvu,Meggie.At se ti dari! Myslim na vas,holky.
Hope
Senior Boarder
Příspěvky: 56
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63749
Re: Tak, jdeme na to... Před 2 rok  
Ahojte všichni, dlouho jsem tu nebyla a ráda vás zase čtu. Já jsem v lednu abstinovala 7 měsíců a v únoru mi ujely kecky a rup. Měla jsem extrémní tlak a stres v práci, nezvládla jsem to. Bylo strašně práce, byla jsem tam denně, byla jsem unavená, ve stresu. Napila jsem se. Několikrát pár dní chlast od rána. Už je to za mnou, jsem zase střízlivá, dny už nepočítam. Možná zase začnu. Taky se v tom nehodlam plácat, odpouštim si a jdu dál. Musím udělat změny, abych se nedostala znova do tak nezvladatelnýho stresu Ráno bez kocoviny je nejlepší věc na světě. Učím se praktikovat vděčnost. Každý ráno, přes den co si vzpomenu a hlavně před spaním si představuji za co jsem vděčná. Je to hodně:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...41424344454647...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter