Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...55565758596061...63
Dolů
Téma: Tak, jdeme na to...
*
#63957
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 9 měsíce  
Jak se da popsat vyvoj od "ja chci pit, bez nasledku" k "muzu pit, ale nechci"?
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63977
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Zdravím vás tu všechny, už nějakou dobu tohle forum pročítám a sbírám odvahu sem přispět. Dnešním dnem začínám abstinovat po spoustě let, v podstatě jsem klasická hladinkářka, tzn. že piju od rána do večera, celkem zvládnu za den dva litry vína i více a ráno hned po probuzení musím dostat alkohol do krve, abych vůbec byla schopná fungovat. Svůj rybníček jsem si vypila už před spoustou let a teď s tím fakt už ale musím seknout, začíná mě to drtit hlavně psychicky a o následcích na zdraví ani nemluvím. Dnes je mi hrozně, klepou se mi ruce, každou větu píšu tak na třikrát a mám děsné úzkosti. Budu vám vděčná za jakoukoliv radu a podporu a brzy se ozvu, jestli se držím, nebo v tom zase lítám.
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63978
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Drahá Patricie, nejsi na to sama, je tu spoustu lidí co ti budou držet palce! Stojí to za to!!! A jde to zvládnout! Moc se drž:)
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63979
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Patricie, ty zacatky jsou opravdu tezky.
Prispet radou ti muzeme. Ale vydrzet se zatnutyma zubama musis SAMA.
Ale jestli si myslis, ze uz jsi vypila svuj limit, tak to by jsi mela vydrzet.
Hodne stesti.
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63983
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Děkuju moc za podporu a budu se snažit vás nezklamat. Nejhorší je, že jsem dneska kopla do svého psa, jak jsem nezvládala ten absťák, je to můj miláček, tak jsem ho pak hodinu drbala na bříšku a omlouvala se mu a propadla děsné sebelítosti. Chystám se na těžkou noc, snad zítra bude líp.
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63984
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Patricie- nas nezklames!!
Od zacatku ti musi byt jasny, ze to delas pro sebe!!
Zkus medunkovy caj, vitaminy rady B, horcik a hodne pij. Neco co ti chutna. Dzus, caj nebo limonadu
Klidnou noc
Erika
Platinum Boarder
Příspěvky: 1215
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63985
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Ber to všechno trochu s nadhledem, psovi se nic nestalo a zvládne to. Můj pes vždycky cítí, když se mnou něco je. Hlavně si nic nevyčítej. Ale vydrž. Srovnáš se. S každym nádechem jsi blíž lepšímu pocitu. Hlavně nepanikařit a neběžet pro lahev. To se to řekne co
Rachel
Platinum Boarder
Příspěvky: 591
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63987
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Patrie, moment ..! Nas?
Nejhorsi neni kopnuti do psa, ale kdyz to clovek vzda. Pad na socialni, zdravotni a ekonomicke dno muze byt rychly.
Tezkych noci bude asi vice nez dost, pokud byla mira 2L vina. Dobra zprava je, ze se to bude den ode dne zlepsovat.
Kdyz si vrazis do nohy hrebik skrze botu, taky je treba vydrzet pocatecni bolest, aby nebyl zanet, sepse a bylo lepe
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63990
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
No tak jsem to samozřejmě nedala. Prožila jsem noc s koukáním do zdi, nechutné ráno a před hodinou jsem si nalila první sklenku, s tím, že samo sebou, bude jediná a poslední. Teď už mám třetí. Ty stavy byly tak děsivé, že jsem nemohla ani vylézt z postele, naštěstí mám dovolenou. O víkendu máme rodinnou oslavu, budeme slavit troje narozeniny, takže si vůbec nemyslím, že bych měla šanci to zvládnout, navíc jsem hlavní hostitelka. Nejde o to, že bych měla pít s rodinou, ale ten stres, aby všechno bylo cajk, navařeno, naklizeno, napečeno, prostě bez vína nedávám. Navíc máme hned vedle domu vinotéku s dlouhou otevírací dobou, takže stačí seběhnout v papučích ze schodů a mám dva litry svého nejlepšího kamaráda. Už mám vychytáno (jako klasický alkoholik), kdy se mění směny, abych pokaždé nakupovala od někoho jiného. Zkusím to znovu od pondělí, jestli to nedám ani tentokrát, budu muset někam do léčebny, to je mi naprosto jasné.
Patricie
Fresh Boarder
Příspěvky: 14
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#63991
Re: Tak, jdeme na to... Před 1 rok, 8 měsíce  
Patricie .. no, co na to rict, ja to znam. Mnozi asi take. A jedine, co se da rici, odkladani je cesta do pekel. A vsichni vi, ze jsem pil (v te dobe piju), i v obchode to museli vedet. To si jen mazeme med kolem pusy a tem okolo take
MichalB
Platinum Boarder
Příspěvky: 1578
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...55565758596061...63
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter