Alkoholik

Banner
Alkoholik.cz
Nacházíte se: Úvod Fórum
Zaregistrováním do fóra získáte jedinečnou identitu a nikdo nemůže psát vaším jménem nebo přezdívkou.
Vítejte, zde se můžete přihlásit nebo registrovat.   Nepamatujete si heslo?
Stránka: 1...110111112113114115116...134
Dolů
Téma: Společně začít...
***
#65666
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Libuško, bohužel stále. 2 dny to vydržím a pak si víno, nebo 2 piva dám. Chci přestat úplně, nevím proč, ale nejde mi to. Mě to prostě jakoby nakopne a líp se mi všechno dělá. Strašný jak to píšu, vidím, jakej je to nesmysl. To psaní deníku možná není špatnej nápad....
Stále se mi neozvali z adiktologie. Už bych tam šla.
Soukromou kliniku bych nerada, přece jen je to dost peněz. To raději dám do zážitků s rodinou.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65667
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Přeji krásný den všem!

Katko, možná je to zbytečný dotaz, ale zkoušela jsi těch adiktologů obvolat více? Za některými se vyplatí i dojíždět, i když by to možná už vyšlo nastejno, kdyby sis zaplatila privátního.. věřím, že bys raději investovala do rodiny, ale tohle se nakonec vrátí i té rodině a nejvíce Tobě.. samozřejmě nevidím do té finanční situace a nic mi do ní není, ale je mi líto, když to čtu jak se v tom teď plácáš.. a co jim zkusit zavolat znovu? Trochu se připomenout?
Tereza
Expert Boarder
Příspěvky: 116
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65668
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Rachel napsal:

Libuš, ted už nějakou dobu žiju s třetím mým životním partnerem, s tím jsem zatím hodně moc spokojená. ANo, uplně jinak vnímam muže, když piju. Nedá se to srovnat. Ti dva předtim mě jen podporovali v pití a dokonce jim to imponovalo, jaká jsem strašná pařička (strašný co). Tenhle stávající by se se mnou rozešel, kdybych pila, to je motivace. Nemohl by se dívat, jak se ničim.


Tak to je super, že to máš už jinak. Já zatím nee, stále se na mě lepí zoufalci. Na první pohled příjemní, úspěšní muži a když trochu odhalí masku = sebestředný narcis. Posun u mě je, že už nesmí přes práh
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65669
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Katka napsal:
Libuško, bohužel stále. 2 dny to vydržím a pak si víno, nebo 2 piva dám. Chci přestat úplně, nevím proč, ale nejde mi to. Mě to prostě jakoby nakopne a líp se mi všechno dělá. Strašný jak to píšu, vidím, jakej je to nesmysl. To psaní deníku možná není špatnej nápad....
Stále se mi neozvali z adiktologie. Už bych tam šla.
Soukromou kliniku bych nerada, přece jen je to dost peněz. To raději dám do zážitků s rodinou.


Káťo, teď asi nebudu moc hodná, ale napíšu svůj názor. Ty ještě nechceš doopravdy přestat pít. I když si uvědomuješ, že to je průšvih, vnitřně se to v Tobě ještě nezlomilo. Jak to vím? Jak sis asi všimla - všechny příběhy jsou jako přes kopírák, tzn. byla jsem to samé. Vždy se našel důvod.

Mně se také líp všechno dělalo, hlavně to nebyla taková nuda. Daň je ale příliš vysoká.
Zážitky s rodinou? Takže na psychologa není a na alkohol ano? Vidíš, jak závislý mozek uvažuje?

Víc nebudu moralizovat. Je to každém z nás, zda a jestli se rozhodne s tím praštit.

Já dnes pít nebudu. Jdu si udělat bifteček. Vždy jsem k tomu milovala kvalitní červené. Už mi to ani nepřijde, když si k jídlu dávám vodu anebo čaj z čerstvé máty. Všechno jde, když se chce...
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65670
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Libuško, vidím, vím. Přesně jak to je jsi to i napsala a já si to uvědomuju. Tím víc mě to děsí.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65671
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Terezo, plácám se v tom.
O víkendu tu byla mamka..nepila jsem. Než přijela, den předtím ano. Asi 5x za den co tu byla mi řekla ať si jdu nalít víno. O tom co jsem si s ní jako malá prožila zase někdy příště.

Teď bydlíme daleko od měst kde se dají tyto věci řešit. Zavolám a připomenu se. Ono i na tu adiktologii přes pojišťovnu to mám přes hodinu autem.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65672
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Káťo,
někdy jsou věci fakt moc těžké, ale my jsme tady odhodlaná parta
Buď tady s námi a zkus krůček po krůčku. Každý čistý den je fajn.
Psala jsi, že Ti dal psychiatr doporučení, tzn. že k nějakému docházíš. Ten Ti nedokáže nějak pomoct, třeba že by Ti dal nějaké léky proti bažení? Tomu moc nerozumím, jen mi to zpočátku nabízeli, že když by to nešlo, tak je ta možnost.

Prostě nějak začít. Třeba poradí zkušenější. Rozhodně to nevzdávej, ono se to jednou prolomí
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65673
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Libuško, ty bys mohla z fleku dělat motivační koučku. K tobě bych chodila a i zaplatila
Nevzdám a dnes zkusím najít i jiné místo, přeci jen mi řekli 14 dní a nic.
Jak na vás působí přicházející úplněk? Na mě teda šíleně. 2 dny pořádně nespím a jsem jak na trní.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65675
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Ahoj parto ,

jak to jde? U mě dobrý.

Katko, měla jsi zajímavou otázku ohledně úplňku. Kdybych nešla se psem večer ven, vůbec bych to nevěděla. A co je zajímavé - když jsem pila, bylo mi v období úplňku víc psychicky špatně.To jsem si uvědomila, když jsi to napsala. Teď vůbec nevím, že nějaký je - tedy pokud nesvítí tak, že musím v noci stáhnout žaluzie.
Libuš
Gold Boarder
Příspěvky: 316
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
#65677
Re: Společně začít... Před 1 rok  
Libuško, hodně zajímavý s tím úplňkem.
Tento víkend tu máme návštěvu, tak nepiju. Podle počasí bude dnes výlet a grilování. Lákat mě to nebude, protože stejně piju raději sama. Šílený.
Jak moc bych to už v té hlavě nějak ráda překlikla.
Zas to musím napsat, máte všichni můj obrovský obdiv. Je to skvělý vědět, že to jde. Mějte hezký den.
Katka
Junior Boarder
Příspěvky: 36
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal anonymní příspěvky.
 
Nahoru
Stránka: 1...110111112113114115116...134
Moderátoři: Tes
Přihlásit se k odebírání kanálu novinek fóra
Banner
Alkohol tester .cz - značkové a certifkované alkohol testery
Žena alkoholik
MUDr. Zbyněk Mlčoch Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty online.cz Moje starosti.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny
Protected by Spam Fighter